[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


8 maja 2010, 21:00:17 - koofel
II liga, gr. wschodnia: 29. kolejka

W najciekawszym spotkaniu 29. kolejki II ligi wschodniej Resovia pokonała na wyjeździe w derbach Rzeszowa 2-1 (1-0) Stal i awansowała na drugie miejsce. Do niespodzianki doszło w Jastrzębiu Zdroju, gdzie miejscowy GKS wygrał 3-1 (1-0) z pretendentem do awansu - Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Prowadzący w tabeli przed tą kolejką LKS Nieciecza i Kolejarz Stróże swoje mecze rozegrają jutro.

Start Otwock 0-0 Olimpia Elbląg
Concordia Piotrków Trybunalski 1-2 Wigry Suwałki
Tomasz Wolan 14 (k) - Maciej Makuszewski 15 (k), Przemysław Łapiński 52
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 OKS 1945 Olsztyn
Samuel Uche Obi 31
Stal Rzeszów 1-2 Resovia
Damian Wolański 56 - Dariusz Kantor 5, 63
Przebój Wolbrom 0-2 Pelikan Łowicz
Konrad Koźmiński 48, Damian Chmiel 60
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Artur Łaciok 26, Witold Wawrzyczek 48, Mateusz Milkowski 53 - Michał Strzałkowski 78

Mecze niedzielne:
(15:00) Jeziorak Iława - LKS Nieciecza
(17:00) Kolejarz Stróże - Ruch Wysokie Mazowieckie

Okocimski KS Brzesko 3-0 (wo) Hetman Zamość

II liga 2009/2010, grupa: wschodnia - wyniki, strzelcy, terminarz

REKLAMA

Eskimos - 8 maja 2010, 21:01:26 - afip214.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wigry wkońcu wygrana

rycho - 8 maja 2010, 21:02:04 - ool-4570ecca.dyn.optonline.net
Brawo Jastrzebie!

dr - 8 maja 2010, 21:03:21 - gw.artronik.net
w której grupie II ligi zagra Jastrzębie jak się utrzyma ?

Ba4teq62 - 8 maja 2010, 21:03:26 - 195.x66.x20.251.jaskom.pl
Bravo GieKSa oby tak dalej i wychodzimy ze spadku ;p A w Czerwcu/Lipcu jak dobrze pójdzie to będziemy spółką akcyjną i wtedy nikt Nam nie podskoczy. Będzie marsz do I ligi, a potem do Ekstraklasy ;] i sponsorzy też już się szykują ;d

REKLAMA

Ba4teq62 - 8 maja 2010, 21:04:28 - 195.66.20.251
Jak się utrzymamy to idziemy do II ligi zachodniej ;d

kazik - 8 maja 2010, 21:05:01 - host191.jerseytelecom.net
Stomil Olsztyn ale katasrofa,ludzie jak tak dalej pojdzie to bedzie problem z utrzymaniem.ale na dobre i na zle.

rek - 8 maja 2010, 21:05:25 - 80.50.235.210
Okocimski KS Brzesko 1 liga!!

Łukasz - 8 maja 2010, 21:05:38 - system-1.pansa.pl
Jest Pelikan! Brawo!

OBPNŚ - 8 maja 2010, 21:06:20 - 85-202-223-41.internetia.net.pl
Ba4teq62 ochłoń ! Nie wiadomo gdzie zagramy jak się utrzymamy. Pierwotnie mieliśmy przejsc do zachodniej. Teraz pzpn zaczął mieszac.

kiki - 8 maja 2010, 21:07:39 - chello089072118017.chello.pl
super koza kolejna bramka i asysta tak dalej

Ba4teq62 - 8 maja 2010, 21:07:49 - 195.x66.x20.251.jaskom.pl
No wiesz zaczął mieszać ale jak dobrze pójdzie to druga zachodnia ale pierw licencje musimy dostać ;/

zibi - 8 maja 2010, 21:10:08 - chello089072118017.chello.pl
Super koza udowodniles Pierscieniowi ze zrobił blad, pozdro dla prawdziwego Zagłebiaka

trixx - 8 maja 2010, 21:12:40 - 85-202-210-139.internetia.net.pl
BRAVO JASTRZĘBIE!! Pomimo samych przeciwnosci takze ze strony wlasnego prezydenta(zamkniecie stadionu dla imprez masowych) pokonujemy faworyta...Teraz pokazmy i oprotestujmy w czasie meczuJastrzebskiego Wegla o mistrzostwo w lidze siatkarzy gdzie zainteresowanie jest spore- dzialania wladz i ludzi odpowiedzialnych za obecny upadek naszego kochanego klubu!
Pozdrowienia dla normalnych!

rycho - 8 maja 2010, 21:23:27 - ool-4570ecca.dyn.optonline.net
To jest bardzo dobry pomysl trixx - trzeba tez "podziekowac" na meczu siatkowki "Jastrzebskiej" Spolce Weglowej.

REKLAMA

Chemik@GKS - 8 maja 2010, 21:26:15 - cha204.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pisałem,że GKS JAStrzębie napsuje krwi !
3:1 dzisiaj to dobry prognostyk na Resovie.
GGGGGGGGGGGGGGKKKKKKKKKKKKKKKSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

ALL - 8 maja 2010, 21:27:00 - public-gprs1491.centertel.pl
Panie Prezesie Switu jezeli zostalo odrobine honoru to wlasnie nadszedl ten moment dla pana.Wystarczyl niespelna rok panskiego prezesowania, zeby druzyna rozleciala sie jak domino.Jest jeszcze czas, zeby przepedzic z Klubu Mosora i Reginisa i to cale wzmocnienie wiosenne. Dzis jest juz dla Switu po zawodach i mozna zaczac zgrywac mlodziez do nowego sezonu.

kamil soja - 8 maja 2010, 21:56:38 - 195.116.47.171
mosorowi juz podziekujemu on nie nadaje sie na trenera on jest dno

xxx - 8 maja 2010, 21:59:11 - 79.139.89.109
Stal - Resovia - widzów 5000 Resovii max 1500

Łks Łódz R - 8 maja 2010, 21:59:46 - dynamic-78-8-199-108.ssp.dialog.net.pl
RRRRRRRRRReeeeeeeeesssssssssssooooooooooovvvvvvvvi
iiiiiiiiaaaaaaaaa pzdr z Miasta Łodzi!!!

van basten - 8 maja 2010, 22:17:00 - public43897.xdsl.centertel.pl
Co robili dziś kibice Olimpii Grudziądz w Iławie? Podobno zaczepiali przechodniów i "rzucali" niecenzuralnymi słowami w kierunku Jezioraka. To prawda? Może to ktoś potwierdzić?

aris - 8 maja 2010, 22:17:56 - bpa26.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ilu było widzów w Jastrzębiu

Otwock - 8 maja 2010, 22:18:06 - 121-12-N1.aster.pl
szkoda ze nie było zwycięstwa Oks-u ale i tak dobry wynik z Rycerzami Wiosny . Arteniuk robi tam dobra robote w nastepnym sezonie mozecie powalczyc o gore tabeli pozdro z Legijnego Otwocka! brawo dla kibiców obydwu ekip . a co do meczu to mogli wygrac i jedni i drudzy remis myśle sprawiedliwy. wciąz nie składamy broni . ale bedzie ciezko . odbieracze pkt tez wzieli sie do roboty

Swit nc - 8 maja 2010, 22:22:07 - 80.48.171.26
Gratki świt coraz lepiej

ŁKS - 8 maja 2010, 22:22:26 - host-89-230-75-32.rzeszow.mm.pl
Stali w młynie ledwo tysiąc dzisiaj! hahaha
Resovii pod 2 tysiące, a więc różnica znaczna i powtórzyły się liczby z jesienni, gdzie Stal pojawiła się w 950 osób, a Resovia zajęła całą krytą trybunę!

do xxx - 8 maja 2010, 22:25:56 - dwm242.internetdsl.tpnet.pl
a xxx twoim zdaniem ile was było ??? Resovia Rzeszów 2-1 i wszystko jasne

koko - 8 maja 2010, 22:32:53 - AMontsouris-159-1-92-55.w92-140.abo.wanadoo.fr
do booooooooooju Jastrzęęębie !! GKS GKS GKS LALALAALLAALAL -

cor - 8 maja 2010, 22:41:26 - 84-234-6-28.internetia.net.pl
Gra Świtu długimi momentami bezradna choć przyznać trzeba że swoje okazje mieli.
W pierwszej połowie mecz bardzo szybki i ciekawy jak na II ligę. Świt myślał, że łatwo zgarnie 3 pkt. ale srogo się przeliczyli - nie da się wygrać meczu bez pomysłu i bez walki. W drugiej połowie kilka sytuacji mieli ale nie potrafili (nie byli w stanie) dłużej przycisnąć naszej drużyny. Jako że na meczu było ograniczenie (impreza niemasowa) widzów mogło być 900 ale jak na taką liczbę doping wzorowy - można stwierdzić że lepsze 900 wiernych jak 5 tys miernych...

esiek - 8 maja 2010, 22:54:59 - ip-89-200-164-207.system-net.pl
A Janeckiemu co znowu nie pasuje, ze naklada takie restrykcje?? Powolne niszczenie klubu? Ciekawe czy zaplacil obiecana premie za awans do I ligi... polityczne pionki

Roki1962 - 8 maja 2010, 23:17:04 - 84-234-10-52.internetia.net.pl
Brawo GKS!!!

REKLAMA

Adam - 8 maja 2010, 23:27:13 - acax148.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam takie pytanie jak Nieciecza awansuje do I ligi dostanie licencje???

art - 9 maja 2010, 0:04:49 - 84-234-7-196.internetia.net.pl
gks piękny mecz dziękuje

zolw oks - 9 maja 2010, 0:26:07 - 149.254.186.176
moze ktos byl na meczu startu ta nasza drużyna naprawde nie umje u siebie grac CZEMU????????

górnik kwk - 9 maja 2010, 1:57:12 - 85-202-213-7.internetia.net.pl
widzów w Jastrzebiun tyko 900 ale to zasługa pzpn

Łukasz - 9 maja 2010, 2:01:18 - 85-202-213-7.internetia.net.pl
jedziemy na Resovie oooooooooooo. GKS1962

obpnś - 9 maja 2010, 2:04:32 - 85-202-213-7.internetia.net.pl
ja kocham GieKSe lalalallala ja kocham GieKSe lalalalla tylko Jastrzebie lalalalla

1234567 - 9 maja 2010, 2:31:13 - 088156163086.rzeszow.vectranet.pl
Ochłońcie. Resovii nie mogło być 2000. Bo otrzymała na własną prośbę 1000 + 500 domówionych biletów. Informacje pochodzą z klubu, więc są wiarygodne.

RuchRadz - 9 maja 2010, 2:54:10 - 088156126186.stk.vectranet.pl
Gratulacje Jastrzębie! Życzę utrzymania! Górny Śląsk!

dfrew - 9 maja 2010, 7:21:51 - host-89-230-76-173.rzeszow.mm.pl
do1234567
jezeli kolego jesteś taki szczegółowy to zapytaj w klubie: ile biletów sprzedali jeszcze pod bramami !!!!
1500 było w przedsprzedaży !

daro - 9 maja 2010, 7:58:24 - 77-255-47-9.adsl.inetia.pl
Brawo! Brawo! Brawo! świtek - może zająć się lepiej
działalnościa charytatywną niż kopaniem piłki / robienie skarpet na drutach itp./Panie Prezesie czy Pan ogląda inne mecze niż my,czy Mosór i Reginis to Pana "GÓRU".Kończ Pan Wsydu Oszczędz...

GKS Jastrz - 9 maja 2010, 8:04:59 - 77-255-160-116.adsl.inetia.pl
GKS,GKS,GKS!!A teraz jazda na Resovie,i niech sie nas obawiają bo z meczu na mecz gramy coraz lepiej,jeszcze raz wielkie brawa dla naszych piłkarzy,gitara rozegrał najlepszy mecz w tym sezonie!!

szkodi - 9 maja 2010, 8:47:12 - cpc5-nmal16-0-0-cust181.croy.cable.virginmedia.com
no i ladnie Darek Kantor. Widac ze chlopak z Wisloki

mmm - 9 maja 2010, 8:54:01 - evdo-78-30-73-134.subscribers.sferia.net
oks przegrac z najsłabszą druzyną - przynosicie wstyd 'olsztynskiemu'
Jeziorak czeka

m - 9 maja 2010, 8:57:42 - 91-145-180-96.internetia.net.pl
bravo WIGRY ,mam nadzieje ze w srode wygrana z Otwockiem!!!

m - 9 maja 2010, 9:27:10 - awc213.neoplus.adsl.tpnet.pl
widac reke Piotra Mosora ... Świt powinien szukac nowego trenera bo Mosor JEST BARDZAO SŁABYM TRENEREM!!

19ZKS44 - 9 maja 2010, 9:35:30 - 94.42.117.190
Tylko STAL Z K S, mecz przegrany ale młyn dużo lepszy i większy niż u reovi której na meczu 1500 (tyle dostali biletów- tylko tyle chcieli). Łącznie widzów 5 tys. Z K S !!!

kojot - 9 maja 2010, 10:27:36 - 178.56.49.220
Bravo Sokół 3 oczka i teraz pniemy sie w tabeli niech sie mmm nie podnieca ze jeziorak taki mocny Sokół jest słaby ale na nowy sezon będzie mocny

kibic ilaw - 9 maja 2010, 10:32:58 - acal167.neoplus.adsl.tpnet.pl
mmm napewno nie jest milosnikiem jezioraka a raczej internetowych napinek

hawk - 9 maja 2010, 10:34:14 - 84-234-9-3.internetia.net.pl
Węgiel walczy o mistrzostwo, nie mieszajcie do tego siatkówki, to wina miasta, sponsorów i byłego prezesa, że nie potrafiliśmy się utrzymać w 1 lidze, bo tam jest nasze miejsce !!
Może ktoś już mniejwięcej wie ile drużyn spada z tej ligi?

dzidzio - 9 maja 2010, 10:44:17 - 195.x66.x18.x74.jaskom.pl
Byłem na meczu w Jastrzębiu ... Super widowisko !!! Mimo 900-set gardeł doping dla GKS-u był The Best !!! Następne 3-punkty w środę

ben - 9 maja 2010, 11:39:11 - 77-255-160-116.adsl.inetia.pl
Do Hawk.Węgiel zabiera sponsorów GKS-ie,a nie dośc że mają dużo kasy od sponsorów to jeszcze od miasta chcą kase,i jak to można nazwać??Po prostu pazernością.

astamanian - 9 maja 2010, 11:41:02 - host-87-116-211-52.brzesko.mm.pl
OKOCIMSKI nie wejdzie ale i tak wielkie brawa dla NAszych (mimo ze pija%);p to i tak dobrze im idze co pokazuje ze Ci co wejda to marnosc i nie wiele lepsi sa od Nas (jesli w ogole)
.
liczylem na strate pkt Resovii jeszcze;p ale spoko niech wygrywaja i wchodza bo zasluzenie tam sie znajda! ..
elegancko ze swit przegral, z czym do czego, rowniez ze otwock nie wygral, jeszcze tylko dzis
Jeziorak Iława - LKS Nieciecza
Kolejarz Stróże - Ruch Wysokie Mazowieckie
REMISY w tych meczach i jest cacy po prostu!
Jeziorak MUSI NIE PRZEGRAC!.;)

yachOL - 9 maja 2010, 11:44:47 - 94.254.210.38
Czy ktoś z Jastrzębia się orientuje jak wygląda sprawa meczu z Olimpią? Chętnych na wyjazd jest ok.150 osób plus Zagłębie. Jak to się ma do waszej ograniczonej zdolności organizowania imprez masowych? Zróbcie tam porządek, bo będzie piknik zamiast najlepszego widowiska sezonu w naszej lidze.

Piknik1938 - 9 maja 2010, 11:58:34 - host-195-117-54-77.tvkstella.pl
do 19ZKS44:
Wy jesteście na prawde zakompleksieni...
Was w młynie ok 1000, Nas ponad 1500 !
a po drugie na stadionie max, 4 tysiące co i ta liczba jest troche zawyżona

sabas - 9 maja 2010, 13:02:24 - host-196.mtm-info.pl
przerzucacie sie liczbami... a kto rzadzi w Rzeszowie, Soviaaaa,jaki wynik był?? pzdr od Stałówki dla ŁKSY tez, Tych co byli:-)

do yachOL - 9 maja 2010, 13:14:49 - chello084010202136.chello.pl
Sytuacja na obecną chwilę nie jest jasna, bowiem jak się okazało, zakaz przyszedł z urzędu miasta a nie od wojewody, więc musimy walczyć w jastrzębskim piekiełku z decydentami miejskimi. Jeżeli go nie cofną, to podejrzewam, że ten mecz może zostać rozegrany bez udziału publiczności, a to by było klęską. Są jeszcze dwa tygodnie do meczu, mam nadzieję, że się wszystko wyprostuje, bo byłby to mecz na szczycie wiosny patrząc na wyniki obu zespołów a i na trybunach nie powinno być nudno.

do sabas - 9 maja 2010, 15:00:21 - 088156163086.rzeszow.vectranet.pl
Co twój wpis wnosi do całej sprawy, poza tym że usiłujesz imputować, że Resovia "rządzi".. w internecie chyba.

ino GIEKSA - 9 maja 2010, 15:12:48 - chello084010136032.chello.pl
Brawo Resovia jak już wspominałem w innych postach was chce widzieć w 1 lidze żadne Nieciecze itp.

hh6I - 9 maja 2010, 16:02:31 - b5b105-me.krak.tke.pl
"do sabas - 9 maja 2010, 15:00:21 - 088156163086.rzeszow.vectranet.pl
Co twój wpis wnosi do całej sprawy, poza tym że usiłujesz imputować, że Resovia "rządzi".. w internecie chyba. "
Nie rzadzi? Pilkarsko na pewno. Chyba watpliwosci nie masz. Kibicowsko rowniez - mlyny mielismy conajmniej taki sam jak wasz. W internecie... Masz racje - tam "rzadzimy" - na pozostalych polach spojrz prawdzie w oczy. Tam Resovia rzadzi. No... wy jeszcze lepsi jestescie w malowaniu wlasnego stadionu i drogi n niego haslami antyresoviackimi. Tu Resovia tez tylko "rzadzi"

GKS Jastrz - 9 maja 2010, 16:53:28 - 77-255-191-58.adsl.inetia.pl
Ja mam nadzieje że nas prezes pozałatwia sprawy i kibice z Elbląga będą mieli możliwośc przybycia do nas i przekonania sie o naszej sile dopingu (-;
Pozdro dla chemika.

Ad wyżej - 9 maja 2010, 16:57:43 - 088156163086.rzeszow.vectranet.pl
Z perspektywy KRN to na pewno rządzi, rządzi też nad ranem, bo wtedy potraficie przykozaczyć z jakimś napisem. Raz się ma lepszy sezon a raz gorszy piłkarsko, to jest przecież sport - wy na odmianę mieliście całe lata lipy.

hh6I - 9 maja 2010, 17:23:27 - b5b105-me.krak.tke.pl
"Ad wyżej - 9 maja 2010, 16:57:43 - 088156163086.rzeszow.vectranet.pl
Z perspektywy KRN to na pewno rządzi, rządzi też nad ranem, bo wtedy potraficie przykozaczyć z jakimś napisem. Raz się ma lepszy sezon a raz gorszy piłkarsko, to jest przecież sport - wy na odmianę mieliście całe lata lipy. "
No wy nie kozaczycie z durnymi wrzutami w necie na roznych forach, czy stronach. A co do reszty to sie zgodze. Taki jest sport. Po chydych latach na lokalnym podworku przyszly lata tluste dla Resovii i nalezy sie tylko z tego cieszyc.
Na pocieszenie powiem Ci, ze pewnie i tak sie utrzymacie, czego wam nie zycze, bo ostatnio wyniki cos macie, a i w samych derbach przy odrobinie wiecej szczescia mogliscie zremisowac, bo pare razy bylo "cieplo" pod nasza bramka.

kibic - 9 maja 2010, 17:34:45 - hdj38.internetdsl.tpnet.pl
Mysle ,ze GKS upora sie z problemami i kibice obu druzyn stworza piekna oprawe do jescze lepszego meczu .OLIMPIA...OLIMPIA ...ZKS..ZKS

Kibic z Pr - 9 maja 2010, 18:19:42 - 078088181246.elblag.vectranet.pl
Jeziorak Iława - LKS Nieciecza 0:1

lichten80 - 9 maja 2010, 21:11:16 - acrp232.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widze ze Witek Wawrzyczek jeszcze daje rade ...

ja - 9 maja 2010, 23:30:21 - bz234.internetdsl.tpnet.pl
brawo GKS ! ' 62

62 - 10 maja 2010, 9:17:55 - t06-01.opera-mini.net (212.152.70.12)
Super taki wynik wlewa nadzieje w serce. Walka trwa jeszcze piec kolejek, zobaczymy jak to pojdzie. Tylko GKS 62

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: