16 maja 2010, 18:35:02 - koofel
Klub Pawła Hajduczka zdobył Puchar Ukrainy

Tawrija Symferopol zdobyła Puchar Ukrainy dzięki zwycięstwu w finale po dogrywce 3-2 (2-0, 2-2, 3-2) z Metałurhem Donieck. Zawodnikiem zdobywców trofeum jest Polak Paweł Hajduczek, jednak w tym spotkaniu nie znalazł się w kadrze meczowej. Poprzednio Tawrija wygrała te rozgrywki w 1994 roku.

16 maja 2010, 16:00 - Charków
Tawrija Symferopol 3-2 pd. Metałurh Donieck
Maksym Feszczuk 2, Ołeksandr Kowpak 40, Lucky Issy Idahor 96 - Henrich Mchitarjan 51, Mário Sérgio 75

żółte kartki: Jewhen Łucenko, Slobodan Marković, Lucky Issy Idahor, Illa Haluza, Saša Đuričić, Anton Monachow - William Boaventura, Musawengosi Mguni, Czawdar Jankow.
czerwone kartki: Saša Đuričić (94. minuta, Tawrija, za drugą żółtą), Slobodan Marković (120. minuta, Tawrija, za drugą żółtą).

sędziował: Ołeh Derewynśkyj (Kijów).

Poza kadrą meczową Tawrii na ten mecz znalazł się także były obrońca m.in. Kotwicy Kołobrzeg i Miedzi Legnica Jewhen Kowalczuk. Zarówno Hajduczek jak i Kowalczuk nie zagrali w żadnym meczu Pucharu Ukrainy w tym sezonie.

Spotkanie sędziował były gracz Wisły Kraków Ołeh Derewynśkyj - obecnie czołowy arbiter Ukrainy.

olek - 16 maja 2010, 18:54:41 - *.adsl.inetia.pl
Gratki dla Tawrij

asd - 16 maja 2010, 19:00:12 - *.centertel.pl
piłkarz został sędzią,ale musi mieć coś w głowie skoro grał w wiśle i sędziuje finał pucharu

pytong - 16 maja 2010, 21:23:32 - *.microchip.net.pl
czemu Hajduczek tak rzadko grywał w tym sezonie?

jol - 16 maja 2010, 21:30:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pewnie trenerzy i zarząd go dyskryminują

3-2 (2-0, - 16 maja 2010, 22:54:18 - *.ip.netia.com.pl
3-2 (2-0, 2-2, 3-2) => Z.A.L. pl
dlaczego tak dziwnie piszecie te wyniki ??
7-4 wynika z tego co jest wyzej!!!!!!!!!!!!!!!!

s - 16 maja 2010, 22:57:10 - *.ip.netia.com.pl
Ołeh Derewynskyj (Kijów).
Poza kadrą meczową Tawriji na ten mecz znalazł się także były obrońca m.in. Kotwicy Kołobrzeg i Miedzi Legnica Jewhen Kowalczuk. Zarówno Hajduczek jak i Kowalczuk nie zagrali w żadnym meczu Pucharu Ukrainy w tym sezonie.
Spotkanie sędziował były gracz Wisły Kraków Ołeh Derewynskyj // 2 odnosniki do sedziego

Lenin - 17 maja 2010, 13:51:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl