17 maja 2010, 23:34:27 - MichalMKS
Drużyna Jesionkowskiego w finale barażów o Championship

Dopiero rzuty karne, w których Swindon pokonał 5-4 Charlton, wyłoniły zwycięzcę półfinałowego dwumeczu barażowego o awans do angielskiej Championship. Po zwycięstwie Swindon Town FC 2-1 w pierwszym meczu, dziś drużyna Jakuba Jesionkowskiego w takim samym stosunku po dogrywce przegrała z Charlton Athletic FC.

17 maja 2010, 20:45 - Londyn (The Valley)
Charlton Athletic FC 2-1 pd. k. 4-5 Swindon Town FC
Simon Ferry 27 (s), Dave Mooney 45 - Daniel Ward 74

karne: 1-0 Deon John Burton, 1-1 Jon-Paul McGovern, (1-1 Nicky Bailey - przestrzelił), 1-2 Charlie Austin, 2-2 Nicky Forster, 2-3 Kevin Kwaku Osei-Kuffour Amankwaah, 3-3 Christian Dailly, 3-4 Daniel Ward, 4-4 Frazer Richardson, 4-5 Stephen Darby.

żółte kartki: José Vítor Moreira Aids Semedo, Deon John Burton - Jonathan Douglas.
czerwone kartki: Miguel Ángel Llera Garzón (90. minuta, Charlton Athletic FC, za faul) - Gordon Greer (67. minuta, Swindon Town FC, za faul).

sędziował: Neil Swarbrick (Lancashire).
widzów: 21.521.

Jesionkowski znalazł się poza kadrą meczową Swindon Town FC na ten mecz.

W spotkaniu finałowym, które zostanie rozegrane na stadionie Wembley Swindon zagra ze zwycięzcą dwumeczu Huddersfield Town FC - Milwall FC (w pierwszym meczu 0-0).

blabla - 17 maja 2010, 23:36:17 - *.233.160.230
Cholera, a tak liczyłem na Charlton Znowu będą się kisić rok tam.

SwindonFAN - 18 maja 2010, 0:00:10 - *.tktelekom.pl
Znalazł się poza kadrą meczową, ale pewnie w finale usiądzie na ławce, bo pierwszy bramkarz Swindon w 4. minucie opuścił plac gry z powodu cięzkiej kontuzji, po meczu widziany był już w gipsie :/

wINO - 18 maja 2010, 0:10:08 - *.brhm.cable.ntl.com
Jesionkowski znalazł się poza kadrą, czy Jesionkowski nie znalazł się w kadrze?

piotrswind - 18 maja 2010, 0:20:05 - *.132.248.236
lepiej zeby odszedl na wypozyczenie... pierwszy broni pewnie, wchodzi rezerwowy i broni jeszcze lepiej, wiec marne szanse na zaliczenie debiutu :/

gogo - 18 maja 2010, 6:45:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ostanio patrzylem i widzialem ze w rezerwach do kadry meczowej sie nie lapie! Wiec o czym tu rozmowa! W normalnych ligach graja lepisi a nie wieczne talenty po protekcji!

MARCO - 18 maja 2010, 12:48:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
powodzenia

terry - 18 maja 2010, 13:41:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do blabla....Czy Ty jestes kibicem Charltonu?

Grzyw - 18 maja 2010, 14:07:33 - *.xdsl.centertel.pl
Ojojoj, czy to te Milwall z kibicowską paką furiatów? Będzie ciekawie

blabla - 18 maja 2010, 16:05:24 - *.233.160.230
Śledzę na bieżąco poczynania tej drużyny. Kibicem może się nazwać nie mogę, ale fanem tej drużyny od co najmniej 8 lat jestem Charlton może nie jest zespołem na miarę Premiership, ale na czołówkę Championship z pewnością tak.

sendar - 18 maja 2010, 16:32:22 - *.148.246.94.ip4.artcom.pl
ech szkoda ze Charlton poplynal... ale jak sie nie wykorzystuje takich sytuacji jak mieli Burton czy Forster, to potem trzeba cierpiec, karne to loteria. A CAFC troche kibicow w Polsce ma (czy jak wolicie fanow), w ogole dosc lubiany klub. A po playoffach o Premiership z 1998 i swietnym 4-4 z Sunderlandem na Wembley na pewno sympatykow im przybylo (ja sledzilem ich wyniki od 1996 mniej wiecej, spodobalo mi sie ich logo ;) ). Up The Addicks!

Lenin - 18 maja 2010, 20:41:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak można być fanem zagranicznego klubu ? nie chwytam tego - albo coś ze mną nie tak albo....

blabla - 18 maja 2010, 22:57:50 - *.233.160.230
Oczywiście jestem zagorzałym KIBICEM polskiego klubu, więc to jest tylko taki dodatek, miło mieć jakieś ulubione kluby zagraniczne. Ja również nie rozumiem, jak można być jakimś zagorzałym fanem tylko zagranicznego klubu. Ale jako dodatek to jest ok

hulsbezzeb - 19 maja 2010, 10:16:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl