[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


21 maja 2010, 0:31:27 - prof
Ivanovski i Cortés odchodzą z Polonii

Filip Ivanovski oraz César Alexis Cortés Pinto nie są już piłkarzami warszawskiej Polonii.

O tym fakcie powiadomił trener José María Bakero Escudero podczas wczorajszego wywiadu. KSP Polonia nie zdecydował się przedłużyć wygasającego kontraktu z Filipem Ivanovskim - dzięki temu macedoński napastnik odchodzi jako wolny piłkarz. Z kolei kontrakt z Césarem Cortésem został rozwiązany za porozumieniem obu stron.

Filip Ivanovski przyszedł do "Czarnych Koszul" z Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski z początkiem sezonu 2008/2009. Pierwszy rok gry w czarnym trykocie był dla niego bardzo udany, ponieważ w 35 meczach zdobył dwanaście goli. W kolejnym sezonie zagrał tylko w 21 spotkaniach), zdobywając jedynie cztery bramki.

Chilijski napastnik przywędrował do Warszawy ze swojej ojczyzny, a dokładnie z klubu o nazwie Everton de Viña del Mar. W barwach "Dumy Stolicy" rozegrał cztery spotkania.


źródło: Polonia Warszawa

Olek - 21 maja 2010, 0:36:26 - chello089075127114.chello.pl
Ivanovski trzeba było sprzedać po sezonie 2008/2009.

Lenin - 21 maja 2010, 0:38:24 - abdi164.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia w przyszłym sezonie celuje w puchary - pozbywają się niepotrzebnego balastu i jednocześnie szykują poważne wzmocnienia - ciekawe co z tego wyjdzie

Dawid - 21 maja 2010, 0:53:27 - chello089073176014.chello.pl
Corstes już raz odchodził.. ciekawe czemu nagle taka zmiana zdania.

adi - 21 maja 2010, 1:07:44 - 94.254.209.136
ivanovski dawaj do legii

Dillen - 21 maja 2010, 1:07:57 - host-n2-79-71.telpol.net.pl
mimo wszystko Ivanovskiemu trzeba podziękować za grę, bo przecież kilka ważnych bramek zarówno dla Groclinu jak Polonii zdobył
fajnie by było jakby zakotwiczył w jakimś polskim zespole ze środka tabeli

- - 21 maja 2010, 7:06:53 - nat-11.net-serwis.pl
Jak to przeszedł z Dyskobolii do Polonii???
Przecież to jest ten sam klub, tylko zmienił siedzibę!!!

DannyNS - 21 maja 2010, 7:40:28 - mx.avis.pl
Olek to trzeba go było kupować...;-)

hattric - 21 maja 2010, 7:47:17 - 2.97.167.20
Za Cortesa 300K euro w plecy co dla takiej Wisły Kraków wręcz niewyobrażalne pieniądze wydane na transfery.

szymson - 21 maja 2010, 8:32:58 - atf250.internetdsl.tpnet.pl
weźcie sie ogarnijcie drzymała sprzedał drużynę a wasz groclinek gra w 4 lidze wielkopolskiej północnej i walczy o utrzymania

Warszawiak - 21 maja 2010, 9:03:37 - chello089072017226.chello.pl
Obaj są za silni dla Legii.

Kokan - 21 maja 2010, 9:19:49 - rtcn8.masterkom.pl
ile razy trzeba wam pisac ze Polonie w e-klasie sa 2 troche szacunku ... wiem ze ci kopacze nie graja w PB ale ze strony serwisu nie widac tu profesjonalizmu
ps pewnie znow za krytyke dostane bana na 6 miesiecy ...

\\\\// - 21 maja 2010, 9:28:20 - xdsl.231.c73.petrotel.pl
W barwach "Dumy Stolicy" cztery spotkania. - śmiech na sali, dobrze że chociaż ta duma jest w cudzysłowie.

cow - 21 maja 2010, 9:48:37 - 84-234-3-178.internetia.net.pl
Dobrze jest. niepotrzebni odchodzą, potrzebni przychodzą. Tak trzymać

w - 21 maja 2010, 9:58:13 - bbk111.neoplus.adsl.tpnet.pl
niech idzie do lecha albo arki hahaha

sd - 21 maja 2010, 10:50:01 - 83.238.192.29
i ivanovski odejdzie za darmo ??!!
na miejscu wisly wzial bym go, to bardzo dobry napastnik, ostatnio chyba kontuzjowany !!

MartinMix - 21 maja 2010, 10:58:50 - ksm.net.pl
Ja Ivanovskiego chętnie bym zobaczył w Legii. To jest dobry zawodnik, tylko teraz partnerów w Polonii miał raczej słabych. Na pewno Ivanovski byłby lepszy od Grzelaka, Mięciela czy Donga (co ja piszę od nich to już nawet juniorzy są lepsi).

@ - 21 maja 2010, 11:15:43 - bbk111.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja zaczne od transferu Nowaka bo ja naprawde nie rozumiem tego ze ostatnio wszyscy mówią ze idzie do Widzewa albo Korony i juz sie dogadał z jednym z tych klubów a tydzien temu w internecie pisalo ze juz jest jedna noga w Wiśle wytłumaczy mi ktoś w końcu jak jest?

Haitek - 21 maja 2010, 11:47:50 - chello089073234214.chello.pl
Cetnarski i nowak w widzewie , podobno :D

Fafał - 21 maja 2010, 12:02:02 - public-gprs64846.centertel.pl
Filip Ivanovski Dawaj Do Dolcanu Ząbki

@ - 21 maja 2010, 12:11:15 - bbk111.neoplus.adsl.tpnet.pl
czyli jednak widzew ?

TS - 21 maja 2010, 12:36:58 - bbk111.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sagan jest wolny

. - 21 maja 2010, 13:31:19 - 244.153.246.94.ip4.artcom.pl
Widziałbym Ivanovskiego w Ruchu w miejsce Sobiecha

Robo - 21 maja 2010, 14:52:43 - aemg75.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak, Ivanovski do Dolcanu Zapraszamy!

Daniel - 21 maja 2010, 16:09:52 - c83-254-150-6.bredband.comhem.se
@sd Dokladnie o tym samym pomyslalem, do Wislay z Ivanovskim!

Adek - 21 maja 2010, 17:03:17 - 86-17-N1.aster.pl
Bardzo dobre rozwiązanie trzeba pozbywać się zbędnych piłkarzy i kupować nowych wartościowych.

MARCO - 21 maja 2010, 20:09:07 - aay163.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe co na to Drzymała że Ivanowski odchodzi sprowadził go za 60 tyś jeśli dobrze pamiętam

ck - 21 maja 2010, 21:36:05 - aemm197.neoplus.adsl.tpnet.pl
zapraszamy do kielc filip! z tatajem byś tworzył swietną linię ataku!

Robo - 21 maja 2010, 22:25:32 - aemd236.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tataj to u Nas rządził w Dolcanie

alt - 22 maja 2010, 0:10:33 - 34-253-251-94.net.stream.pl
"Duma Stolicy" - hahaha....

tomcio - 22 maja 2010, 1:22:57 - bqc217.neoplus.adsl.tpnet.pl
niech sobie przypomne ile za ivanowskiego dal drzymala --800000euro czy jakos tak mial byc gwiazda ligi byl jednym z najdrozszych pilkarzy sprowadzonych do e -ligi ,a terasz wolny transfer.....czy bakero nie za bardzo szasta pieniedzmi ,ivanowskiego uwazam za bardzo przyzwoitego pilkarza....moze troche delikatnego...

legia - 22 maja 2010, 17:50:46 - 16-bi1-7.acn.waw.pl
ivanowski był dobry tylko nie dali mu pograc. ale widac prezesik poloni przestał liczyc kase. zamiast go sprzedac to wolny transfer. Powinien pójsć do dobrego polskiego klub i byłby z niego piłkarz nawet do repry go mogli by wziąc. Tylko polska liga marnuje talenty i KONIEc.!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas