[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


26 maja 2010, 7:34:35 - koofel
Adam Kompała po sezonie kończy karierę

Kapitan Ruchu Radzionków Adam Kompała postanowił po tym sezonie zakończyć karierę.

- Dosyć tego! Decyzję już podjąłem, po sezonie kończę z piłką. Wręcz dosłownie. Mam w tej chwili inny pomysł na życie, w którym być może znajdzie się miejsce co najwyżej na pracę z dzieciakami - zdradza Kompała.


źródło: Sport

żunińjo - 26 maja 2010, 7:43:52 - 87.85-237-162.tkchopin.pl
Adam Kompała - Górnika duma i sława

mody - 26 maja 2010, 8:37:12 - 89-24-232-6.static.akk.net.pl
ADAM DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE LATA.Ruch pamieta wsyzstkie awanse

Kompi - 26 maja 2010, 8:38:03 - pc204a151.interpc.pl
Dzis Adaś poprowadzi nas do I ligi piekne zakonczenie kariery RUCH RADZIONKÓW dziękuje ze te wszystkie lata

ed - 26 maja 2010, 8:44:40 - ip-108-246.mofnet.gov.pl (10.14.42.223)
Szkoda, mógł poprowadzić Radzionków w drodze do Ekstraklasy

KSRR - 26 maja 2010, 9:04:32 - lab10.gorn.agh.edu.pl
Kompała, to jeden z nielicznych zawodników, który ma obydwie nogi i niesamowity przegląd sytuacji na boisku. Trudno dziś o takich piłkarzy i z pewnością będzie go w Radzionkowie brakowało. A Ci, którzy nazywają go sprzedawczykiem, niech najpierw zobaczą belkę we własnym oku, a potem drzazgę w cudzym. Panie Adamie... dziękujemy. ;)

antopol16 - 26 maja 2010, 9:04:53 - hai6.internetdsl.tpnet.pl
Adaś - Piast Gliwice pamięta i dziękuje.

awans - 26 maja 2010, 9:43:39 - static-81-219-38-47.devs.futuro.pl
radzionków dziękuje

Tomi - 26 maja 2010, 9:58:48 - apw203.internetdsl.tpnet.pl
Brać go do Piasta na trenera. Wieczorki (oba) - won!

do KSRR - 26 maja 2010, 10:17:32 - ip-106-75.mofnet.gov.pl (10.15.23.61)
o takich pilkarzy to trudno chyba w Polsce bo za granicami kraju jest ich na każdym boisku po kilku.

mokryjoy - 26 maja 2010, 10:37:39 - 89-24-232-87.static.akk.net.pl
Adam dzieki za te wszystkie mecze W CIDRACH pozdrawiam i zapraszam na meczyk dzisaj o 17 o awans bedze dzisaj presja wyniku ale tak ADAMi reszta zgranej paczki wywalczy dzisaj ten AWANS dzieki chłapaki!!!!!!!

RR - 26 maja 2010, 11:06:04 - 89.207.208.1 (10.52.232.24)
dzieki ADAM

arab - 26 maja 2010, 11:15:41 - 95.160.246.242
Adam Kompała - Górnika duma i sława .wspaniały grasz od niego powinni uczyć młodzie gracze
naszej ligi

GórnikPolk - 26 maja 2010, 12:18:31 - dynamic-78-8-65-206.ssp.dialog.net.pl
Sezon 99/00 w Zabrzu miał niezły.
Życzę awansu dla Ruchu Radzionków i Górnikowi Zabrze. Kibic Górnika Polkowice.

szczaksa - 26 maja 2010, 12:21:54 - 94.254.189.32
Życzymy powodzenia! i dziękujemy za grę w Jaworznie!!!

LPD - 26 maja 2010, 12:23:52 - ffb34.internetdsl.tpnet.pl
Adam Kompała - najlepszy piłkarz jaki występował w barwach Podbeskidzia. Podziękowania za ten rok spędzony w Bielsku i dziękuję za emocje dostarczane podczas całej kariery (oczywiście najbardziej za te w barwach Górnika). Powodzenia na nowej drodze życia.

tombo - 26 maja 2010, 12:30:09 - aemh173.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do żuninjo i arab - weźcie wy myślcie co piszecie. Przecież to się w ogóle nie rymuje! Jak już to "duma i chwała" a nie "sława" :/

dagoda - 26 maja 2010, 12:35:42 - cfq59.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kompała to tylko początek, tam jest więcej takich emerytów.

Car - 26 maja 2010, 12:38:16 - public9109.xdsl.centertel.pl
Czytając niektóre wpisy, mam wrażenie że polskie szkolnictwo kuleje bardziej niż polska piłka.

m. - 26 maja 2010, 13:08:07 - host86-152-232-124.range86-152.btcentralplus.com
A ty jesteś pewnie w tym całym ambarasie niczym Adam Mickiewicz. Żal.
Adaś - człowiek który zawsze miał serce do gry. Kibice Górnika dziękują!

eddy - 26 maja 2010, 14:26:44 - 78-131-206-10.tktelekom.pl
Adam Kompała cała kariera - bieda i nędza

KIBIC - 26 maja 2010, 15:01:57 - 80.154.84-77.rev.gaoland.net
ruch radzionkow absolutnie powinni zdegradowac i nie dopuscic do 1 ligi!! to skandal zeby pzpn dopuscil ich z takim stadionem!!!!!!!!!!

Gks Piast - 26 maja 2010, 15:12:45 - ip254A-zub.gl.digi.pl
Pamiętamy i dziękujemy Adaś.

Mati - 26 maja 2010, 15:29:45 - adoi248.neoplus.adsl.tpnet.pl
To ten co kiedys tak pierdyknal ze dostal oscara za bramke sezonu?

E.r. - 26 maja 2010, 16:06:39 - 77-255-90-176.adsl.inetia.pl
KIBIC-TAK TEZ ZROBIMY, DZIEKUJEMY ZA SZCZERA WYPOWIEDZ.jESTES POPROSTU BOSKI!nastepnym razem wyrzucimy z ligi za np. wysoka trawe na murawie a zaraz zpotem za zly kolor ogrodzenia.Przeciez na tym polega gra w pilke nozna w co niektorych wielkich miastach ... Lepiej znacznijcie grac w pilke te sportowa a nie szukajcie igły... Adas slowa uznania, wielki szacunek dla chlopaka. Mysle ze jeszcze onim uslyszymy.Pozdro

dddddddddd - 26 maja 2010, 16:21:48 - aamx22.neoplus.adsl.tpnet.pl
do ksrr-nie przesadzaj i nie rob z kompaly wielkiego gracz byli od niego duzo lepsi pilkarzew naszej ekstraklasie.poziom teras widac jaki prezentuje grajac w trzeciej lidze.

KIBIC - 26 maja 2010, 16:23:06 - 80.154.84-77.rev.gaoland.net
polska pilka zawsze bedzie kojarzona ze stadionami z epoki kamienia lupanego hehe jesli pzpn bedzie dopuszczac takie druzyny jak ruch radzionkow! przeciez ich stadion jest tak w oplakanym stanie, ze masakra! powinni sie wstydzic swojego stadionu a oni chca go pokazywac w 1 lidze! nie no to jest jakas parodia normalnie!

Miodzik - 26 maja 2010, 16:34:51 - 213.52.216.196
Jeden z najlepszych pilkarzy Piasta-dzieki i powodzenia

gornik pan - 26 maja 2010, 17:21:15 - 94.254.137.48
a gdzie gra jego brat blizniak chyła marcin???

marcino - 26 maja 2010, 17:48:54 - cpc3-haye15-2-0-cust689.haye.cable.virginmedia.com
a kto kupczyl pare lat temu grajac w jagiellonii

Hans - 26 maja 2010, 18:58:40 - chello089073083027.chello.pl
Do Kibic: Jak Polonia grała na Ruchu jak nie miała licencji to było ok. Radzionków przez komuchów z Warszawy w 1975r stracił 40% swojego terytorium, i zostawił swój stadion w Bytomiu ,i gra na swoim ,w przeciwieństwie do kilkunastu Polskich klubów które grają na po-niemieckich stadionach. Ruch Radzionków to jeden z najstarszych klubów w Polsce a Ty piszesz jakby to była Amica czy Sokół Pniewy czy inny twór chwili, a jest klub który wyszkolił kilka pokoleń piłkarzy. Górnik Zabrze swoją potęgę zawdzięcza w większości PZPR , to samo Legia. Nie sztuka zbudować coś jak pompują kasę , biorąc ją innym.

MARCO - 26 maja 2010, 20:27:29 - aar192.neoplus.adsl.tpnet.pl
dzięki za wszystko adaś

gregorius - 27 maja 2010, 9:25:34 - gorzow.gecon.com.pl
Kariere to ma np.Dudek a ten Kompala to nawyżej przygode z pilka

kibol - 18 stycznia 2011, 14:00:13 - 095160131052.rudaslaska.vectranet.pl
Adam Kompała bedzie reprezentował barwy Jastrzębia Bielszowice .. ! ;)

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas