26 maja 2010, 18:59:05 - slady
U-21: Albania 2-2 Polska

Reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała 2-2 (1-0) w meczu towarzyskim z Albanią. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Kamil Grosicki w 24. minucie oraz Jakub Kaszuba w 83. minucie. Dla rywali trafiali Bekim Bala w 51. minucie i z rzutu karnego Odhise Roshi w 90. minucie.

26 maja 2010, 17:00 - Fier (Stadiumi Loni Papuçiu)
Albania 2-2 Polska
Bekim Bala 51, Odhise Roshi 90 (k) - Kamil Grosicki 24, Jakub Kaszuba 83

Albania: Shpëtim Moçka (90 Stiv Frashëri) - Klodian Semina, Hamels Hoxha, Roland Peqini, Arsen Sykaj - Sabien Lilaj (87 Mirsav Volina), Orges Gava (69 Albi Dosti), Bekim Bala, Erjon Vuçaj - Odhise Roshi, Sokol Cikalleshi.

Polska: Grzegorz Sandomierski (46 Michał Gliwa) - Łukasz Burliga (14 Dawid Łoziński), Michał Steinke (46 Patryk Walasek), Piotr Kieruzel, Adrian Basta - Daniel Mąka (46 Kamil Poźniak), Ariel Borysiuk (46 Mateusz Lisiecki), Mateusz Klich, Adam Banasiak - Kamil Grosicki, Jakub Kaszuba.

żółte kartki: Hoxha, Sykaj, Roshi - Kieruzel, Basta.
czerwone kartki: Odhise Roshi, Sabien Lilaj - Mariusz Gancarczyk.

sędziował: Kridens Meta.

źródło: własne / albaniasoccer.com

kibic - 26 maja 2010, 19:00:41 - *.dolsatbelchatow.pl
To o tych talentach tak natretnie wspominał Leo ? 2-2 z liczaca sie w swiecie futbolu reprezentacją Albanii, robi wrazenie.

Jeremy - 26 maja 2010, 19:06:31 - *.tepsalan.pl
Matko Boska! Czy jest jakis kraj mlodziezowy z ktorym wygramy? Vanuatu czy Guam?

Rafał - 26 maja 2010, 19:08:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Remis na wyjezdzie to dobry wynik dla tych kopaczy. Brawo

max - 26 maja 2010, 19:10:58 - *.chello.pl
a kto jest trenerem tej kadry ???cóż to znakomitość???

mark - 26 maja 2010, 19:26:08 - *.146.85.64.nat.umts.dynamic.eranet.pl
zamilski jest trenerem u-21! a gdzie mozna skład polski zobaczyć.

mateos - 26 maja 2010, 19:27:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a no sorry zamilski trenerem racja

AGO - 26 maja 2010, 19:34:43 - *.gdynia.mm.pl
w obecnej sytuacji polskiego futbolu to wartościowy wynik !!! :-)

kejp - 26 maja 2010, 19:35:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
Druga bramka dla Polski - J.Kaszuba

x - 26 maja 2010, 19:39:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cała Polska jest z was dumna patałachy!

-xXx- - 26 maja 2010, 19:42:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A kogo obchodzi sklad Albanii??? To już lepiej pokazać skład Polski zebym wiedział za kogo się wstydzić. i zaś będzie płacz w "cafe futbol" jak będzie Borek czytał wyniki reprezentacji U-15 - U 23

roman - 26 maja 2010, 19:43:53 - *.chello.pl
brawo panowie, brawo! ..

M_M - 26 maja 2010, 19:49:34 - *.zone3.bethere.co.uk
Brawo!! Jak będę tak dalej grali to może wygramy nawet z Azerbejdżanem!! Trzymajmy kciuki za naszych!!!

efendi - 26 maja 2010, 20:29:41 - *.68.73.64.debica73.tnp.pl
chyba M_M nie śledzisz sytuacji w Azerbejdżanie. Tam idą miliony na szkolenie młodzieży, a jak byś zobaczył ośrodki treningowe to mózg staje w poprzek. Jesteśmy daleko, daleko za wszystkimi.

efendi - 26 maja 2010, 21:11:52 - *.68.73.64.debica73.tnp.pl
aha jeszcze jedno. Wygrać na wyjeździe z Azerbejdżanem, Albanią, Kazachstanem, Armenią i tego typu krajami jest bardzo trudno. Z tego co wiem w koncówce były 3 czerwone kartki, a Albania wyrównała z rzutu kranego w 90 minucie... w tamtych krajach trwa jeszcze etap Piłkarskiego pokera

marcino - 26 maja 2010, 21:26:42 - *.haye.cable.virginmedia.com
GROSIK zostan z Nami ,MY zawsze z toba BKS jeszcze masz czas, na zachod przyjdzie pora i tak.
a kto bronil w tym meczu? 5ty bramkarz Arsenalu czy pierwszy Jagi?

Tomek - 26 maja 2010, 22:54:03 - *.alfanet24.pl
J. Kaszuba strzelił drugą bramkę dla nas po indywidualnym rajdzie...

erek - 26 maja 2010, 23:15:05 - *.euro-net.pl
Grosik tylko pierwsza brame strzelil, a druga Kaszuba. W pierwszej połowie na bramce stal Sandomierski to na zero było

mk - 26 maja 2010, 23:58:13 - *.play-internet.pl
to sklad Albanii jest podany a Polski juz nie? ;/

Bobby - 27 maja 2010, 0:47:37 - *.stk.vectranet.pl
wolę znać skład Albanii, po co mi skład Polski skoro na 40 mln ludzi jedenastki nie można znaleźć ;//

mk - 27 maja 2010, 1:11:07 - *.play-internet.pl
Cetnarski nie gral?

77 - 27 maja 2010, 10:42:48 - *.dolsatbelchatow.pl
Cetnar jest u Smudy przecież.

znafca - 27 maja 2010, 10:51:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Steinke? Łoziński? Walasek? Kieruzel? Mąka? Banasiak? Lisiecki? Późniak? To nawet nie jest nasza kadra C...

MartinMix - 27 maja 2010, 13:38:49 - *.net.zeork.com.pl
nie rozpaczajcie juz tak, to tylko mecz towarzyski, zdazalo sie ze nasza mlodziezowka wygrywala z mocnymi ekipami i z jeszcze slabszymi. Taka jest pilka mlodziezowa, ktora nieco rozni sie od doroslej.

benci - 27 maja 2010, 14:01:46 - *.chello.pl
hejka . ja jestem Albanczykem (kraj lezy w europie miedzsy grecja i wlochy . jest czlonkem NATO , i kandydatem do unii , bo duzo ludzi nawet nie wiedza gdzie lezy i mysla ze to jakis arbski kraj lol ) i mloda druzyna albanii wygrala 3 razy puchar balkanski ,. kwalikowal sie 3 razy do mistrza europy dla mlodzy ... i raz byla w 8 nalepsze druzine( WSZYSTKO TO W OSTATNICH 20-ACH LATACH) ... ten wynik dla polski nie bylo az taki tragyczny bo widze ze niektorych sa zdenerwowany ..
POZDRAWIAM SERDECZNIE I POWODZENIA

gall - 27 maja 2010, 14:51:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Człowieku rusz swoje szanowne cztery litery, zamiast hejtować chłopaków. Nie znasz takich zawodników jak Łoziński, Mąka, Baniasiak czy Lisiecki? No to gratuluję. Przyjdz na mecze Młodej Ekstraklasy i wtedy wyrażaj swoje opinie, "znaFco"...

Kibic :) - 28 maja 2010, 0:25:30 - *.chello.pl
gall ma racje ! znam kilka osob z tej kadry osobiscie i wiem jak toczyl sie mecz i jak zostal podyktowany karny! Matuszek wszedl w jakas wyrwe i rozwalil sobie noge tuz przed wejsciem do szatni! Zawodnicy powolani z ME sa bardzo przyszlosciowi a to ze nie zagrali w Ekstraklasie to nie dokonca ich wina. Nikt im nie chce dac szansy nad czym trzeba ubolewac ! Nasza pilka idzie w zla strone... Jesli nie masz taty lub wujka co ma plecy to nigdzie nie zagrasz !

goldi - 28 maja 2010, 3:08:59 - *.ds2.agh.edu.pl
Jak zawodnik którego nie ma w składzie może dostać czerwoną kartkę??? A swoją droga taka ta kadra Polski jak reprezentacja A za Benhałera: Pawełek, Pawelec, Magiera, Zahorski, Celeban i inne wymysły. szkoda komentować, ale prosba wygrajmy chociaż z Tuvalu...no może przesadziłem. z Madagaskarem bedzie OK

Kibic :) - 28 maja 2010, 12:05:09 - *.chello.pl
Dostal czerwona kartke gdyz sedzia dla albbanow podyktowal bardza kontrowersyjny rzut karny i zrobila sie nerwowa atmosfera ( przepychanki itp ) !