[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


28 maja 2010, 17:04:41 - Bartosz
Alan Stulin podpisał profesjonalny kontrakt z 1.FC Kaiserslautern

Alan Stulin podpisał dwuletni kontrakt z 1.FC Kaiserslautern - poinformowały niemieckie media. Dotychczas występował w drugim zespole niemieckiego klubu.

19-letni pomocnik występował w młodzieżowych reprezentacjach Polski, ma podwójne obywatelstwo - polskie i niemieckie. Urodził się 5 czerwca 1990 roku w Bolesławcu.

- Chcę robić postępy. Myślę, że ten kontrakt to najlepszy wybór. W przyszłym roku czeka mnie ciężka praca i dużo nauki - mówi młody zawodnik.

1.FC Kaiserslautern w zakończonym sezonie zajął pierwsze miejsce w 2. Bundeslidze, zdobywając 67 punktów w 34 meczach i awansował do najwyższej klasy rozgrywek.

SkibiAG - 28 maja 2010, 17:10:21 - 77-253-2-119.adsl.inetia.pl
Kto to??

okudzawa - 28 maja 2010, 17:16:20 - 89.230.89.79
Myślę że Stulin jest dużym talentem swoją drogą chyba zaczynamy powoli wychodzić ze stagnacji bo np w 2006r. po za Błaszczykowskim nie mieliśmy żadnego młodego piłkarza na poziomie a teraz to się zmienia, coraz więcej naszych młodych grywa w dobrych zachodnich klubach a i w lidze powoli wprowadzaja młodzie tak dalej!

katooo - 28 maja 2010, 17:16:23 - chello089077006178.chello.pl
tatuś kibicował Anglii i Newcasltle ;)
heeejj Sziiiiraaaa goooool!!!!

Poss - 28 maja 2010, 17:18:33 - host-92-4-112-96.as43234.net
Bardzo dobrze, kiedys bedzie z chlopaka pozytek w kadrze!
@ Rafal: Czlowieku, wez wylacz kiedys komputer i idz na spacer i nigdy tu nie wracaj ze swoimi beznadziejnymi, bezsensownymi, debilnymi i ociekajacymi zakompleksieniem komentarzami. Zaden twoj dotychczasowy koment na tej stronie nie mial najmniejszej wartosci merytorycznej, nie wnosil kompletnie nic, a za to zdradzal kompleksy i ubostwo umyslowo. Wiec z laski swojej przestan sie osmieszac i idz w koncu na ten spacer. Bez odbioru, bo z kretynami nie dyskutuje.

i gitara - 28 maja 2010, 17:20:37 - 82.177.172.140
młody powodzenia ! dasz rade pozdr z Bolesławca

Rafał - 28 maja 2010, 17:32:43 - adha106.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to niezle pokaleczyli dzieciaka nazywajac go Alan.

antyRafal - 28 maja 2010, 17:40:20 - cpc3-newt7-0-0-cust942.newt.cable.virginmedia.com
Rafal ty masz niezle pokaleczony mozg

dav - 28 maja 2010, 17:44:52 - chello089077189010.chello.pl
Prejuce Nakoulma jest kuszony przez 1.FC Kaiserslautern, najpierw gra tam Ouattara a teraz chcą Prezesa!!!

marian - 28 maja 2010, 17:56:37 - xdsl.143.c83.petrotel.pl
jak to sie czyta? Alen Stalin?

roch - 28 maja 2010, 18:04:36 - 082139041075.radom.vectranet.pl
Albo dziecinada albo głupota albo co gorsza zawiść popisuje się na tej stronie.Co do Alana to bardzo dobry zawodnik szkoda tylko,że warunki fizyczne mu nie dopisały. Pozdro z Radomia.

Marian - 28 maja 2010, 18:05:28 - dynamic-78-8-52-165.ssp.dialog.net.pl
powodzenia Alan i pozdro z Bolesławca

Jack - 28 maja 2010, 18:11:58 - aemf187.neoplus.adsl.tpnet.pl
może będzie z jego drugi Matuszczyk.

as - 28 maja 2010, 18:26:46 - 87-205-233-173.adsl.inetia.pl
do redakcji 90minut:
Drzymała lub Volkswagen beda sponsorowac Warte Poznan w nastepnym sezonie !!!!!!!!!!! prosze o newsa :D szczegoly: glownie przeglad sportowy

Rafał - 28 maja 2010, 18:33:40 - adha106.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki dobry zawodnik gra w rezerwach drugoligowego zespolu nie rozsmieszzajcie mnie. PS jest podobny do Gracjana Roztockiego

Wilk - 28 maja 2010, 18:45:16 - public-gprs103441.centertel.pl
@as- jeśli to prawda to pięknie :D Bałtyk ma już mocnego sponsora na następny sezon, teraz Warta. Cudne kluby wracają na salony! :D

clasico - 28 maja 2010, 18:51:46 - dynamic-78-8-237-121.ssp.dialog.net.pl
xavi iniesta fabregas pozdrawiaja z Boleslawca

zorc - 28 maja 2010, 19:12:54 - 84-234-4-183.internetia.net.pl
http://www.youtube.com/watch?v=Wg-gkgt-joI
klose to tak... no... nielubie go hehehe
RESPECT

Poss - 28 maja 2010, 19:17:39 - host-92-4-112-96.as43234.net
@ Rafal: przeczytaj 4-ty post od gory trollu.

luki1964 - 28 maja 2010, 20:10:45 - tvs-r.3s.pl
czyzby powtorka z historii, kiedy 1.FC Kaiserslautern jako beniaminek zdobylo mistrza!!!
oby

hhjjmes - 28 maja 2010, 20:46:15 - public-gprs20345.centertel.pl
No niezle wczoraj Modelski w west ham a dzis Stulin

MARCO - 28 maja 2010, 20:51:27 - aav169.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli będą potrafili go wykorzystać będą z niego ludzie

Wit - 28 maja 2010, 20:51:32 - annet.eth0.raptor-cl-annet.lubman.net.pl
@Rafał
Co ci się nie podoba w imieniu Alan? Normalne imię jak każde inne. Masz jakieś kompleksy? Ja mam tak na imię i wogóle cię nie rozumiem. Wytłumacz o co ci chodzi człowieku.

tvn - 28 maja 2010, 22:06:07 - d44-86.icpnet.pl
a ibisz z mtv

ToLo - 29 maja 2010, 12:55:00 - t01-07.opera-mini.net (212.2.96.15)
Do skibiAG:
jesteś trollem i dzieckiem neo. Pierwszy raz jesteś na stronie 90minut.pl i dlatego nie wiesz, kto to jest Alan Stulin? Powinieneś dostać bana na tą stronę lub nie komentuj, jak się na piłce nożnej nie znasz.
BRAWO ALAN! Bedziesz przyszłością polskiej piłki! Życzę ci powodzenia w Niemczech

lukasz - 30 maja 2010, 4:58:33 - static188.debica231.tnp.pl
slyszalem o nim jakies 2 lata temu jak jeszcze gral w mlodziezowkach kaiserslautern gdzie byl najbardziej obiecujacym zawodnikiem oraz kapitanem

justyna - 31 maja 2010, 19:52:00 - 088156117137.stk.vectranet.pl
mój chłopak ma tak na imie na początku myslałam że żartujeW niemczech imie jak każde inne , u nas nie tyle co dziwne co niespotykane,chyba wpływ przemian po 90 roku i zachłyśnieciem zachodem.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas