[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


10 czerwca 2010, 21:57:29 - euzi
Piotr Mosór odchodzi ze Świtu

Trener Piotr Mosór po wygranym meczu Świtu z OKS 1945 Olsztyn podjął decyzję o rozstaniu się z klubem z Nowego Dworu Mazowieckiego.

36-letni szkoleniowiec prowadził drugoligowca od 29 czerwca 2009 roku. Prowadzona przez niego drużyna zajęła w tym sezonie szóste miejsce w grupie wschodniej II ligi.


źródło: swit.nsk.pl

REKLAMA

swit - 10 czerwca 2010, 22:05:39 - abdd83.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wypowiedzi trenera Świtu Piotra Mosóra po meczu Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS 1945 Olsztyn 2-0 (0-0)
http://www.swit.nsk.pl/img/20100609_swit-oks1945ol
sztyn_2-0/konferencja2_piotr_mosor.html
http://www.swit.nsk.pl/img/20100609_swit-oks1945ol
sztyn_2-0/konferencja3_piotr_mosor.html

1111111111 - 10 czerwca 2010, 22:18:56 - 188.146.3.31.nat.umts.dynamic.eranet.pl
jaki trener toz podpita pilkarzyna

... - 10 czerwca 2010, 22:32:15 - chello084010195077.chello.pl
to jest bardzo dobry trener.szkoda że odchodzi ze świtu,ale będzie mógł trenować młodziesz z Unii.Powodzenia Trenerze.

Siomen - 10 czerwca 2010, 22:41:39 - 121-64-N1.aster.pl
Pilkarzyna zaden ale jako trener pokazal ze potrafi sklecic ekipe, majac takich grajkow osiagnal naprawde wysokie miejsce

REKLAMA

Labol - 10 czerwca 2010, 22:44:58 - 178-36-27-39.adsl.inetia.pl
Do Siomen:
Chciałbym żeby każdy taki "żaden piłkarzyna" osiągnał tyle co on:
Gra w Lidze Mistrzów, 2 Puchary Polski, Mistrzostwo, Superpuchar i ponad 250 ligowych meczów

widzę - 10 czerwca 2010, 23:07:10 - 121-21-N1.aster.pl
Do labol! Tych sukcesów nikt mu nie odbiera ale sorry?!! Jako trener ...do bani!!!! Trzeba było widzieć jak prowadzi trening! Trzeba było widzieć jak drze mor.....ę w momentach w których nie było potrzeba itd. itp.szkoda gadac? Świt ma problemy finansowe więc kto tu przyjdzie trenowac ??? To wielka niewiadoma !

gasic - 10 czerwca 2010, 23:11:52 - saturn.pcnet.com.pl (80.51.8.232)
do widzę-pokarz mi trenera ktory nie drze mordy jakby zle prowadzil zajecie jakim cudem by zajol ze Switem 6 miejsce????ogarnij troche

Ja - 10 czerwca 2010, 23:41:03 - afdl38.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie, czy któryś z was był na jakimś meczu??? Słuchał konferencji pomeczowych??? Gadacie jaki to Mosór wspaniały, a tak na prawdę nic nie zrobił. Wszyscy kibice Świtu cieszą się, że odchodzi. Nikt płakać za nim nie będzie. Może w nowym klubie powiedzie mu się lepiej.

mRokol - 10 czerwca 2010, 23:50:33 - 213.172.178.174
pamiętam na prezentacji Mosór peda. cały Chorzów sprzedał:P pozdRo wszystkiego dobrego.

Switowiec - 11 czerwca 2010, 7:21:26 - 80.51.73.129
I krzyz na droge anty trenerze.Przejałes na jesieni druzyne po Liborze Pali i druzyna wygrywała i maiała jakis styl gry,na wiosne juz była nędza taka sama jak Ty razem z tym swoim Pawłowskim....moze zabierz ze sobą przyjaciela Regana jeszcze

grabky - 11 czerwca 2010, 8:33:02 - 77-255-54-198.adsl.inetia.pl
dzięki Bogu!!!
Ten trenerzyna to najgorsza rzecz jaka przydarzyła się świtowi w poprzednim sezonie...

labol - 11 czerwca 2010, 9:05:23 - 178-36-4-57.adsl.inetia.pl
do widzę:
Ale ja nic nie napisałem o jego warsztacie trenerskim, wyliczyłem tylko jego osiągnięcia z czasów gry w piłkę, co do trenerki nie zabrałem głosu- bo nie wiem jak to wyglądało od środka.

Mario - 11 czerwca 2010, 9:24:34 - wzlab.uni.lodz.pl (127.0.0.1)
Noi kto teraz przyjdzie? Kucharczyk też odchodzi więc Świt pewnie tylko o utrzymanie powalczy

Jery - 11 czerwca 2010, 11:54:20 - host231-209.oskbraniewo.pl
Tak wszyscy narzekacie na trenera i piłkarzy , a ja dorzucę jeszcze ocenę kibiców w Nowym Dworze .
To najgorsi kibice pod słońcem . Zgraja malolatów, nie znająca realiów . Dziwię się , że żądali tylko wejścia do I ligii ,a nie gry Świtu w Lidze Mistrzów . Dla kogo ma grać drużyna w wyższej lidze , dla niewielkiej grupki sfrustrowanych , niezadowolonych z życia kiboli . Trener Mosór nie przejął drużyny od trenera Pali , ponieważ ten drugi odszedł ze Świtu w luty 2009 r. Cieszcie się z dotychczasowych suksesów , bo żeby nie garstka
ludzi / których tak nienawidzicie /to Świt zakończył by swoj byt , tak jak Hetman .
Najlepiej rozlicznie zacząć od siebie i pomyśleć co opruczyć wylewania pom yj zrobiłem dla swojej drużyny .

REKLAMA

mazowsze - 11 czerwca 2010, 14:29:27 - ckv220.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co by o nim nie mówic to słaby Świt zakończył sezon na 6 miejscu. Teraz nastepny do tablicy prosze i poprawcie ten wynik hahaha Bez kasy bez zawodników a wynik moim zdaniem bardzo dobry.A jak się drze to co w tym takiego? Chyba chłopacze nigdy nie byłes blisko dorosłej pilki na odpowiednim poziomie a tam to dopiero się drą. Nie od dzis wpisuja sie w 80% ci co go nie lubią. Powodzenia Wam życzę osiągnijcie choćby 5% tego co on w piłce. Kolega!

Andrew - 11 czerwca 2010, 18:21:30 - aauc143.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jery chyba miałeś to napisać na forum Legi Warszawa na temat tego właśnie klubu.

1@1.pl - 11 czerwca 2010, 22:15:36 - staticline13458.toya.net.pl
Nie liczy sie co on osiagnol w Pilce liczy sie jakim byl czlokiekiem a byl kawalem skur....na

qer - 12 czerwca 2010, 22:21:19 - host-81-190-140-157.olsztyn.mm.pl
Mósór dobry i nie dobry no nic. Jakis trener z Olsztyna chyba słyszałem?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: