13 czerwca 2010, 15:22:12 - qmichal
Występ pomocnika Wisły na MŚ

Słoweniec Andraž Kirm zagrał w meczu grupy C mistrzostw świata z Algierią wygranym przez jego reprezentację 1-0 (0-0). Zawodnik krakowskiej Wisły rozegrał pełne 90 minut. 25-letni pomocnik miał okazję do zdobycia gola w 60. minucie, ale strzelił wprost w bramkarza Algierczyków.

13 czerwca 2010, 13:30 - Polokwane (Peter Mokaba Stadium)
Algieria 0-1 Słowenia
Robert Koren 79

żółte kartki: Abdelkader Mohamed Ghezzal, Hassan Yebda - Aleksander Radosavljevič, Andrej Komac.
czerwona kartka: Abdelkader Mohamed Ghezzal (73. minuta, Algieria, za drugą żółtą).

sędziował: Carlos Alberto Batres González (Gwatemala).
widzów: 30.325.

źródło: Eurofutbol.pl

nvi - 13 czerwca 2010, 15:24:15 - *.play-internet.pl
I nawet w sumie przyzwoicie zagrał w tym nieprzyzwoicie słabym meczu.

- 13 czerwca 2010, 15:24:26 - *.play-internet.pl
szybsi od szybkości

Rafał - 13 czerwca 2010, 15:24:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale kopanina pomyslec ze Polska nie dala rady takim kopaczom.

nvi - 13 czerwca 2010, 15:27:27 - *.play-internet.pl
A tak przy okazji- nie ma opcji, żebyśmy byli gorsi od tych drwali ze Slowenii i Algierii. Aż ta słabo nie gramy w piłkę.

Euvekre - 13 czerwca 2010, 15:28:53 - *.adsl.inetia.pl
Wstyd ... tyle pustych miejsc na stadionie ;/
Pomylka te mistrzostwa w RPA

nvi - 13 czerwca 2010, 15:30:57 - *.play-internet.pl
Euvekre- taki mecz. Algieria-Słowenia nie brzmi zbyt atrakcyjnie....

Ocelot - 13 czerwca 2010, 15:34:43 - *.pool.mediaWays.net
@nvi Nie badz znowu tak do przodu. Znajac historie Polska by pewnie ten mecz przegrala. I widocznie bylismy gorsi przynajmniej od Slowenii skoro nas pokonali 3-0

potreck - 13 czerwca 2010, 15:38:38 - *.microchip.net.pl
zwykle oglądam MŚ właśnie dla takich pojedynków outsiderów - zwykle jest dużo goli i emocje do końca
ale dziś usnąłem na pierwszej połowie

Do Rafał - 13 czerwca 2010, 15:43:25 - *.chello.pl
Wtedy mogliśmy podziwiać jak ciut drewniana Słowenia spuszcza nam prawdziwe manto.
Ale za to trzeba tylko Leo podziękować.

thebill - 13 czerwca 2010, 15:44:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przy meczu trzymała mnie tylko ciekawość jak zaprezenruje się Andraż Kirm...

Michał - 13 czerwca 2010, 15:51:39 - *.adsl.inetia.pl
Kirm przynajmniej lepiej wypadł niz wczoraj Uche haha parodia...a mecz nudny jak e-klasa nasza.

paweł - 13 czerwca 2010, 15:53:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mnie też

Do "Do Ra - 13 czerwca 2010, 15:55:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co ty wgl czlowieku skladasz wine na Leo? Jak jakos awansował z Polska do Euro08 to wszystko było pieknie i ładnie ..

karl - 13 czerwca 2010, 16:00:27 - *.adsl.inetia.pl
Na Euro 08 to nie Leo awanswoał tylko nasi piłkarze. Ten gość od początku mi się nie podobał nie wiem czemu tak wszyscy się nim podniecali. Jeżeli był taki dobry to czemu nie prowadzi aktualnie jakiejś reprezentacji?

sa - 13 czerwca 2010, 16:18:29 - *.icpnet.pl
Leon awans do EURO zrobił dzieki kompromitacji Serbów w Kazachstanie, 5 punktów straconych Finlandią i blamaż w Armenii już zapomniałes?

greg - 13 czerwca 2010, 16:34:56 - *.play-internet.pl
A mogł byc Mecz Egipt-Rosja o wiele ciekawiej by bylo...

pajak - 13 czerwca 2010, 17:14:20 - *.kielce.vectranet.pl
gdzie można zobaczyć bramki z meczów MŚ?

ekspert - 13 czerwca 2010, 18:25:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Budujące jest to, że aż 3 piłkarzy(2 bez Muchy) grających w naszej ekstraklasie pojechało na MŚ. Porównując do innych przeciętnych lig to my mamy najwięcej takich piłkarzy! Wyprzedza nas tylko liga izraelska, która ma m.in. aż 3... cienkich bramkarzy nigeryjskich :D
A warto dodać, że przez kontuzję nie pojechał 'nasz' Costly, ani Norambuena nie pojechał z Chile na Mundial. Mam nadzieję, że za 4 lata przybędzie jeszcze kilku obcokrajowców, a nasza ekstraklasa powoli będzie podwyższała swój poziom.

Pordon - 13 czerwca 2010, 19:08:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@karl: Kadra Leo zaczęła przegrywać dopiero jak prezesem PZPNu został Lato, bo jeździł z kadrą otoczony swoją świtą na zgrupowania i przeszkadzał w treningach.

MARCO - 13 czerwca 2010, 19:59:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratulacje powodzenia dalej mam propozycje dla tych co żałują że nie ma naszych albo piszą komentarze typu a której grupie jest polska zamiecie sobie miejscami i zamiast Słowenii postawcie sobie nas pomyślcie jak daleko byśmy zaszli

19kuba22 - 13 czerwca 2010, 20:26:50 - *.147.177.247.nat.umts.dynamic.eranet.pl
nie ma co rozmyślać co byłoby wtedy, a wtedy, gdyby to się stało, a nie tamto... Niech Polacy zaczną grać i co najważniejsze wygrywać, wtedy można coś powiedzieć!

kukuryku - 13 czerwca 2010, 22:51:26 - *.233.160.230
Ludzie, kiedy Wy sobie wreszcie zdacie sprawę, że nasza kadra jest sakramencko słaba i nie mamy prawa grać na takiej imprezie jak Mistrzostwa!?!

nvi - 13 czerwca 2010, 23:09:53 - *.play-internet.pl
kukuryku- bzdury pleciesz. To, że teraz nie poszło, nie znaczy, że tak będzie następnym razem. Polacy jako pierwsi w Europie zapewnili sobie awans do MŚ 2002 w Korei i Japonii. Do tych z 2006 też bardzo pewnie trafiliśmy. Awansowaliśmy także do euro 2008. A ty po jednych nieudanych eliminacjach opowiadasz takie bzdury. Jesteś nieobiektywny.

kasper - 14 czerwca 2010, 8:45:36 - *.netbase.pl
Kasperczak zamiast wystawiać na lewej pomocy reprezentanta finalisty MŚ, kraju piłkarsko obecnie ciut wyżej od nas, wolał na tej pozycji defensywnego pomocnika Juniora Diaza albo obrońcę Broźka...Nie dziwota że przegrał mistrzostwo (którego nie straciłby Skorża).