[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


15 czerwca 2010, 17:25:47 - Alkashpah
Chmiel i Ziajka wracają do Podbeskidzia

Do Podbeskidzia Bielsko-Biała wrócą Damian Chmiel i Sebastian Ziajka - poinformowała "Gazeta Wyborcza". Ostatni czas spędzili oni na wypożyczeniach: Chmiel w Pelikanie Łowicz, a Ziajka w Dolcanie Ząbki.

- Jest dla nich miejsce w pierwszej drużynie - mówi Władysław Szypuła, dyrektor i wiceprezes bielskiego klubu.

Wcześniej ogłoszono, iż do Podbeskidzia z Pogoni Szczecin powróci Piotr Koman.


źródło: własne / Gazeta.pl

REKLAMA

Bobo - 15 czerwca 2010, 17:58:19 - 87-205-192-74.adsl.inetia.pl
Dzięki Seba za grę u nas. Ave Ząbkovia!

patmor - 15 czerwca 2010, 18:05:38 - 77.252.190.116
uuu bilszczanie powazne wzmocnienia robia hahiahiahiaaa

petr N. - 15 czerwca 2010, 18:07:20 - bellamar.static.otenet.gr
jak zagrał Sebastian Ziajka?

mainer - 15 czerwca 2010, 18:19:11 - ifi138.internetdsl.tpnet.pl
Chmiel sie na pewno przyda, wg mnie gra w stylu Chrapka i może go nam zastąpić, tyle że musi dostawać swoje szanse, bo na jesieni dobre mecze rozgrywał, ale za mało...

REKLAMA

nvi - 15 czerwca 2010, 18:35:48 - user-109-243-43-23.play-internet.pl
patmor- najpierw się dowiedz jak ci dwaj grali w swoich klubach. Ziajka był cały rok chwalony za grę w Dolcanie. Ma najwięcej rozegranych minut w całej drużynie- więcej od bramkarzy, to o czymś świadczy. A Chmiel jest młody i zdolny, w Pelikanie bardzo dobrze grał, strzelił kilka bramek no i jest to chlopak z charakterem. Fajnie, że wracają. TSP miało wąską kadrę w ostatnim sezonie.

bonner - 15 czerwca 2010, 18:45:12 - 193.63.61.2
nvi - masz racje. zwlaszcze po odejsciu swierbla brakowalo troche predkosci na skrzydlach a onni obaj chyba mogo tego druzynie dostarczyc. Moim zdaniem wystarczy in ogrania i sa gotowi by dostac szanse na granie o powazniejsze cele.

Royal - 15 czerwca 2010, 19:15:12 - 178.56.53.195
będziemy walczyć o awans,a ty patmor pewnie jestes jakimś zakompleksionym mieszkańcem kielc albo innej dużej mentalnej wioski .Podbeskidzie klub całego regionu

Jupcio - 15 czerwca 2010, 19:26:37 - unregister005160097217.c160.msk.pl
Chmielu wraca! Ziaja wraca! Super posunięcia, wg mnie Chmielu powinien grać w ataku z Patejukiem, bo w Pelikanie grał takiego cofniętego napadziora i się w rej roli świetnie sprawdził! Napewno jest to zdolny chłopak i sie nam przyda stylem przypominający Chrapka jak to mainer świetnie podkreślił.

LPD - 15 czerwca 2010, 20:11:18 - dynamic-78-8-97-162.ssp.dialog.net.pl
Może i Ziajka ma rozegranych sporo minut, a ja zapytam ile strzelił bramek? Zresztą widzieliśmy go z Dolcanem w Bielsku... Jeżeli to ma być wzmocnienie to ja jestem porucznik Borewicz.

bolek1975 - 16 czerwca 2010, 7:22:51 - user-109-243-252-34.play-internet.pl
LPD a ty jesteś najmądrzejszy. Ziajke widział w składzie 1 ligowego zespołu trener Sasal a później Kubicki ale ty go niewidzisz w składzie. Powinieneś prowadzić conajmniej Arsenal Londyn bo wiesz najlepiej.

tspfan22 - 16 czerwca 2010, 7:35:07 - hkh254.internetdsl.tpnet.pl
"chmiielu tondoskonałe posunięcie

LPD - 16 czerwca 2010, 9:38:54 - ffb34.internetdsl.tpnet.pl
Prowadzę klub Steaua Bukareszt.

wanzewiu - 16 czerwca 2010, 17:14:05 - alp143.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chmiel jak najbardziej.Ziajka chyba sie nigdy nie przebudzi.Ale zycze powodzenia

bolek1975 - 17 czerwca 2010, 8:29:28 - 193.164.142.40 (10.6.2.52)
Przy dobrym trenerze to i Chmiel i Ziajka i Koman nadają się do wyjściowej 11. Do tego Kołodziej, Patejuk, Matawu, Malina, Jarosz i starczy w pomocy i ataku. Jedynie obrońców jeszcze dobrać. Ja bym Hirsza ściągną z Dolcanu.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: