16 czerwca 2010, 17:42:36 - MichalMKS
U-16: Polska 3-2 Czechy

W swoim pierwszym meczu podczas rozgrywanego na Ukrainie Turnieju imienia Wiktora Bannikowa reprezentacja Polski do lat 16 (rocznik 1994) wygrała z Czechami 3-2 (1-2).

16 czerwca 2010, 16:00 - Makariw
Polska 3-2 Czechy
Jakub Legierski 27, Bartosz Biel 55, Tomasz Kędziora 65 - Pavel Jarina 18, Michael Lüftner 40

Polska: Mateusz Taudul - Tomasz Kędziora, Wiktor Witt, Adam Radecki, Adrian Liberacki (75 Kamil Rozmus), Bartosz Biel, Alan Uryga, Konrad Budek, Łukasz Wroński, Grzegorz Kowalewski (68 Kamil Włodyka), Martin Kobylański (26 Jakub Legierski, 78 Kamil Pisklak).

Czechy: Lukáš Zíma - Oldřich Byrtus, Michael Lüftner, Jan Štěrba, Jan Schejbal - Pavel Jarina (63 Jindřich Kadula), Robert Hrubý (70 Pavel Mariánus), Aleš Čermák, Filip Drobílek (52 Denis Frimmel) - Lukáš Juliš (41 Lukáš Stratil), Patrik Svoboda.

żółte kartki (Polska): Budek, Wroński.

sędziował: Ołeksandr Moskałenko (Ukraina).

4. Rosja  1 0 2-5

W drugim meczu Turcja wygrała z Rosją 5-2 (1-1).

Jutro o godzinie 12:00 Polacy zagrają z Turkami.

źródło: własne / PZPN

ALFONS - 16 czerwca 2010, 17:46:19 - *.ssp.dialog.net.pl
BRAWO!!!!!!!!!!

Chris - 16 czerwca 2010, 17:46:44 - *.rcmp-grc.gc.ca
Fajnie. Ciekawy jestem jak Kobylanski zagral.

MM - 16 czerwca 2010, 17:47:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Smuda! Wreszcie jakaś wygrana!
Ojej... to nie Smuda-GdzieTewCuda prowadził młodzieżówkę...

Chris - 16 czerwca 2010, 18:02:37 - *.rcmp-grc.gc.ca
do Polak: Kobylanski gra dla niemcow, ale takze byl powalany na te zgrupowanie i dla nas tez gra. Chlopak jeszcze sie nie zdecydowal.

jendrekk - 16 czerwca 2010, 18:11:56 - *.client.duna.pl
bravo widać charakter, przegrywali 2-1 ale wygrali! jutro ograć Turków !!

isztwan - 16 czerwca 2010, 18:23:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w tym wieku to mozemy sobie wygrywac, nasi sa jedynie fizycznie lepsi, ale technicznie...

JARO ZE ŚL - 16 czerwca 2010, 18:29:18 - *.238.64.16.ip.abpl.pl
Huraaaa. W końcu ktoś z naszych wygrał. Może ich wymienic na tych co ostatnio polegli z Luksemburgiem

selim95 - 16 czerwca 2010, 19:33:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
U 16. W tej kategorii wszystko się może zdarzyć. Ale zwycięstwo jak najbardziej cieszy.

mm91 - 16 czerwca 2010, 20:23:56 - *.play-internet.pl
to tak...wniosek jest taki ze młodzi Czesi wiecej piją i wiecej czasu na imprezach spedzaja:D hahaha tak powaznie to gratulacje

sadas - 16 czerwca 2010, 21:39:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
można? pewnie że tak

TAG - 16 czerwca 2010, 21:39:20 - *.szczecin.mm.pl
Powiedzcie mi czemu w reprezentacjach młodzieżowych Polska jest silna a w u-21 i w dorosłej jest totalne dno ?

do TAG - 16 czerwca 2010, 22:01:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po czym wnosisz że w U-21 jest dno? Po meczu z Luksemburgiem w którym nie było ani jednego zawodnika mającego jakiekolwiek realne szanse na powołanie do tej reprezentacji w meczu eliminacji Mistrzostw Europy U-21? Nasza młodzieżówka w meczach eliminacji radzi sobie przyzwoicie, Finlandię pokonali 2:1, Liechtenstein 5:0 i 2:0, z Hiszpanią przegrali na wyjeździe po przyzwoitym meczu i dwóch straconych golach po stałych fragmentach gry 0:2, z Holandią po bardzo słabym meczu w Kielcach przegranym wysoko 4:0 w rewanżu zagrali naprawdę bardzo dobrze, grając na miarę naszych możliwości równy mecz z jedną z najlepszych młodzieżówek Europy przegrali ten mecz na ich terenie minimalnie 3:2, mogąc do przerwy prowadzić nawet 3:0. Nie ma sensu po prostu wypominać tego meczu z Luksemburgiem, bo nie grał tam nawet nasz dziesiąty skład...

Jarii - 17 czerwca 2010, 3:03:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zapewne jeszcze delektują się tym zwycięstwem więc za kilka godzin z turaskami będzie ciężko

Maxxx - 17 czerwca 2010, 7:04:22 - *.1.195.41
Rocznik 1994 jest najlepszą naszą reprezentacją. Oni wygrywają najwiecej meczy z naszych młodzieżówek.

alik - 17 czerwca 2010, 11:00:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
Biel uczestniczył we wszystkich trzech bramkach. Brawo dla składu 94. Turcja jest do wygrania

mały - 18 czerwca 2010, 9:20:07 - *.stat.gov.pl
I teraz jest wszystko fajnie a po przegranej tylko krytyka ...

wzl - 18 czerwca 2010, 10:02:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl