20 czerwca 2010, 15:53:37 - Alkashpah
Bramka Zagurskasa dla młodzieżowej kadry Litwy

Litwin Eivinas Zagurskas zdobył bramkę dla młodzieżowej reprezentacji swojego kraju w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu przeciwko Estonii. Spotkanie odbyło się w ramach turnieju o Puchar Bałtyku. Pomocnik Nielby Wągrowiec grał do 68. minuty, kiedy zmienił go Artūras Žulpa.

20 czerwca 2010, 12:00 - Mariampol
Litwa 1-1 Estonia
Eivinas Zagurskas 59 - Jüri Jevdokimov 72

żółta kartka: Artjom Artjunin (Estonia).

sędziował: Sergėjus Slyva (Litwa).

W meczu rozegranym 18 czerwca reprezentacja Litwy U-21 z Zagurskasem w składzie pokonała Łotwę 2-1. Litwini z czterema punktami na koncie zostali zwycięzcami turnieju.

davd - 20 czerwca 2010, 16:15:04 - *.chello.pl
Do Lecha go w Nielbie sobie dobrze radził!!!!!!!!

hej - 20 czerwca 2010, 16:15:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlugo to on w tej Nielbie nie pogra

nomme - 20 czerwca 2010, 16:15:57 - *.microchip.net.pl
ten gościu z Estonii w barwach jakichś ogórków strzelił w tym sezonie 11 goli w 17 meczach, można by go przetestować

koliber72 - 20 czerwca 2010, 16:59:28 - *.173.30.121.tesatnet.pl
Zieliński już się interesuje tym chłopakiem,więc pewnie niedługo będzie testowany w Lechu.

Euvekre - 20 czerwca 2010, 18:00:24 - *.adsl.inetia.pl
Rozegral 21 spotkan , zdobyl puchar i przyszedl do Nielby ...