21 czerwca 2010, 0:18:07 - euzi
U-16: Polska 0-3 Białoruś

Reprezentacja Polski do lat 16 przegrała ze swoimi rówieśnikami z Białorusi 0-3 (0-1) w meczu, którego stawką było siódme miejsce na turnieju im. Wiktora Bannikowa rozegranym na Ukrainie.

20 czerwca 2010, 12:00 - Makariw
Polska 0-3 Białoruś
Pawieł Sawickij (dwie), Ilja Żatienko

Polska: Amadeusz Skrzyniarz - Tomasz Kędziora, Wiktor Witt, Adam Radecki, Kamil Rozmus (41 Adrian Liberacki) - Bartosz Biel (56 Kamil Pisklak), Alan Uryga, Konrad Budek (67 Łukasz Kwaśnik), Patryk Malinowski (41 Martin Kobylański), Kamil Włodyka (37 Grzegorz Kowalewski) - Łukasz Wroński.

żółte kartki (Polska): Kędziora, Wroński.
czerwone kartki: Adrian Liberacki (74. minuta, Polska) - ? (80. minuta, Białoruś).

sędziował: Mykoła Kriwonosow (Ukraina).
widzów: 200.

W finale Czechy pokonały Serbię 2-0, a w meczu o trzecie miejsce Ukraińcy wygrali 3-1 z Turcją. Piąte miejsce zajęły Włochy dzięki wygranej z Rosją 2-1.

źródło: własne / PZPN

Wyatt - 21 czerwca 2010, 0:20:11 - *.chello.pl
Była na końcu oficjalna uroczystość z okazji konica polskiej piłki?

asdsa - 21 czerwca 2010, 0:20:28 - *.nplay.net.pl

do Wyatt - 21 czerwca 2010, 0:21:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie cuduj, wszyscy najlepsi zostali w Polsce z powodu Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych...

Wyatt - 21 czerwca 2010, 0:23:15 - *.chello.pl
Możliwe, ale to nie pierwszy taki wynik, i nie ostatni zapewne.

... - 21 czerwca 2010, 0:31:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pawieł Sawickij Czy to nie Polak? Ogólnie według danych Kościoła Katolickiego spośród 1,4 mln Katolików na Białorusi 83% wiernych podało polskie pochodzenie.

Pseudonim - 21 czerwca 2010, 0:39:45 - *.230.88.109
Polska młodzieżą stoi.

RuchRadz - 21 czerwca 2010, 1:23:14 - *.stk.vectranet.pl
Pięknie,brawo młodzież,brawo polska myśl szkoleniowa...W reżimie Łukaszenki pewnie lepiej opłacają trenerów młodzieży?! A są tam Orliki?!

Reprezenta - 21 czerwca 2010, 6:40:01 - *.1.195.41
wierzcie mi to nie jest takie latwe jak sie wam wydaje. Bylismy tutaj bez 4 podstawowych zawodnikow, do tego plagą kontuzji. Kobi sie nabawił kontuzj w meczu z czechami i w 30 min musiał opuścić boisko, ją w meczu z turcja też sie nabawiłem kontuzji i też musiałem opuścić boisko w 30 min i już nie zagrałem na turnieju, Turcja wygrała bo była lepsza ale białoruś i rosja? Bylismy od nich 2 razy lepsi. Ale jak pani widzicie ten sport jest czasem niesprawiedliwy. A sędziowie? W meczu z białorusią mieliśmy mieć karny. Sędziowali jak Howard Webb. Nawet gorzej.

lp - 21 czerwca 2010, 7:12:12 - *.opera-mini.net (*.2.96.15)
reprezenta mieliscie miec karnego.zrobiliscie zbiorke kasy na karnego a sedzia was oszukal

Teddy Łajn - 21 czerwca 2010, 7:24:53 - *.multimo.pl
Gdzie Jest Lato, Piechniczek, Engel? Oni za to odpowiadają!!!Ale według nich nie jest źle...Tak źle nie było nigdy, wszystkie nasze reprezentacje młodziezowe przegrywaja wszystko co się da...

Witalis - 21 czerwca 2010, 7:29:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
No właśnie. Gdzie Ci nasi trenerzy ze szkoły trenerów? Streilał, Engel, Piechniczek.
A bronią tej swojej mysli trenerskiej i szkoleniowej że szok. Ale szkołę trenerów mamy. A może wreszcie czas by ich wszystkich po prostu wypieprzyć, bo mam wrażenie że ciepłe posadki sobie utrzymują. Wynocha już z tych reprezentacji. A Streilał niech jeszcze jedną szkołę trenerów założy. Czy nasza piłka może spaść jeszcze niżej? Szok.

Witalis - 21 czerwca 2010, 7:35:36 - *.internetdsl.tpnet.pl

Hanys - 21 czerwca 2010, 9:17:16 - *.254.219.134
Nadeszło pokolenie net-holików na boiskach coraz mniej dzieci o młodieży nie wspominając teraz co najwyżej możemy wychować przyszłych Mistrzów w FIFY czy innego badziewia a na boiskach będą nas lać Białoruś,Andora,Litheinstain czy San Marino.

do repreze - 21 czerwca 2010, 9:32:13 - *.tvkdiana.pl
Howard Webb jest jednym z najlepszych sędziów na świecie i jest najlepszym sędzia w najlepszej lidzie na świecie( nie polskiej) więc chyba poziom sędziowania był dobry ;p

gebsik - 21 czerwca 2010, 10:11:45 - *.chello.pl
?

Kad - 21 czerwca 2010, 10:17:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo gwiazdy!

Rafał - 21 czerwca 2010, 10:27:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak dzieciaki wola grac e FIFE na kompie zamiast biegac na boisku albo chlać to sa takie wyniki.

JARO ZE ŚL - 21 czerwca 2010, 10:33:12 - *.238.64.16.ip.abpl.pl