[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


22 czerwca 2010, 16:59:19 - Alkashpah
Trzech nowych graczy w ŁKS-ie

Łódzki KS pozyskał trzech nowych zawodników. Piłkarzami pierwszoligowca w sezonie 2010/11 będą Dariusz Kłus, Damian Seweryn i Bartosz Romańczuk. Kłus i Romańczuk podpisali kontrakty na jeden rok, a Seweryn na dwa lata.

- Trochę czasu mnie w Łodzi nie było, ale wcześniejszy pobyt wspominam bardzo miło. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Miejsce ŁKS-u jest na pewno w ekstraklasie. Cieszę się, że są ludzie, którzy działają dla dobra tego klubu i chcą, żeby szybko się odrodził. Chcielibyśmy w trójkę przyczynić się do odbudowy ŁKS-u - powiedział na konferencji prasowej Seweryn, który do Łodzi przybył z Warty Poznań.

- Cieszę się, że trafiłem do ŁKS-u, klubu z dużymi tradycjami. Mam nadzieję, że jeśli nie w tym, to najpóźniej w następnym sezonie awansujemy do ekstraklasy - zaznaczył Romańczuk, ostatnio grający w greckim Panachaïkí GÉ.

Z kolei dla Dariusza Kłusa to powrót do łódzkiego klubu, bowiem był jego zawodnikiem od 2004 roku do końca rundy jesiennej sezonu 2006/07.

Klub na konferencji prasowej poinformował także, że podpisał umowę techniczną z firmą odzieżową Zina.


źródło: własne / lksfans.pl / PAP

Ruda ŁKS - 22 czerwca 2010, 17:03:26 - aaut174.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepsze Czasy, lepszy Klub bo to nasz ŁKS Łódź!

eŁKSiak - 22 czerwca 2010, 17:07:49 - staticline56776.toya.net.pl
No i Gites !!.
Mam nadzieje że się spiszą jeszcze Środkowego Napastnika i Lewego / Prawego Pomocnika !! XD
Pozdro dla Normalnych : >
Z Biało-Czerwono-Białej Łodzi

roy - 22 czerwca 2010, 17:13:08 - chello087206243235.chello.pl
Dawaj Bartek! Olecko z Tobą!

vol - 22 czerwca 2010, 17:13:28 - staticline17203.toya.net.pl
@k
daj are 76 spokój - wczoraj janasa stracili, pozyskują piłkarzy, którzy nie łapią się na ławkę w islandii, to niech się trochę wyżyją, trzeba być dla klubu zza miedzy wyrozumiałym..

jaga - 22 czerwca 2010, 17:18:33 - na-32.bialnet.com.pl
oooo bartek wraca!!!!powodzenia od jagi

ss - 22 czerwca 2010, 17:25:09 - router.cus.pl
Darku Sosnowiec Dziękuje!

az - 22 czerwca 2010, 17:27:29 - aciq248.neoplus.adsl.tpnet.pl
można coś więcej o tej firmie odzieżowej ??? w jakim asortymencie się specjalizuje ten potentat ?

Feliks - 22 czerwca 2010, 17:39:04 - 178-36-55-109.adsl.inetia.pl
Jeszcze 10 zawodników i będzie utrzymanie!

prezes - 22 czerwca 2010, 17:58:25 - host942311144.microchip.net.pl
Kłus "wielki piłkarz" miał zawojować ligę a teraz wraca z podkulonym ogonem

mistrzu - 22 czerwca 2010, 18:39:18 - static162.debica229.tnp.pl
Niestety Łks z rundy na rundę robi słabsze transfery więc środek tabeli to max na co ich stać to środek tabeli co do transferów Kłus a na 1 ligę solidny ,Seweryn z roku na rok zmienia klub zazwyczaj na słabszy a Romańczuk to miał być wg ŚP Krzysztofa Nowaka wielki talent niestety obecnie wątpię żeby był nawet solidnym uzupełnieniem

1908 - 22 czerwca 2010, 18:39:46 - dynamic-81-168-186-228.ssp.dialog.net.pl
Nie wiem jak wy ale jestem bardzo zadowolony z tej trójki. ŁKS ŁÓDŹ POLSKA !

OO - 22 czerwca 2010, 19:46:51 - adac61.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gracze znani, uważani za solidnych.
Stroje "ZINA" prawdziwa rewelacja

ełksaforev - 22 czerwca 2010, 20:05:57 - 116.172.rev.vline.pl
Do prezes - znawco, Darek Kłus wcale nie wraca z podkulonym ogonem! On wcale nie chciał odchodzić z ŁKS-u (nikt nie rozmawiał z nim o nowym kontrakcie, tak jak to za Goszcza często bywało), wiem o tym dobrze bo Darka znam osobiście. To bardzo ambitny i skromy zawodnik o na prawdę sporych umiejętnościach. Przypomnę że strzelił bramkę w derbach co zawsze się liczy (remis 2:2 na Widzewie)

La Teofami - 22 czerwca 2010, 20:09:33 - amd45.neoplus.adsl.tpnet.pl
Idzie do przodu !! Pozdro dla Normalnych!
W Mieście Łodzi jest Tylko ŁKS !!!

MARCO - 22 czerwca 2010, 20:18:21 - aaf204.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aż przykro patrzeć

qwerty567 - 22 czerwca 2010, 20:20:26 - dynamic-78-8-124-46.ssp.dialog.net.pl
dobra wiadomość

keszl - 22 czerwca 2010, 20:46:34 - chello089073103218.chello.pl
Kłus nie wraca z podkulonym ogonem swojej gry nie może sie wstydzić

1910 - 22 czerwca 2010, 21:23:05 - user-109-243-31-239.play-internet.pl
Nom dajdajki transfery w miare ;]
Powodzenia w I lidze i zyczę awansu
W Łodzi TYLKO WIDZEW.!!!

ŁKS/IRLAND - 22 czerwca 2010, 21:25:41 - 84-203-36-152.mysmart.ie
profesjonalny sposob prezentacji zawodnikow, na takich nas teraz stac i to nie jest nasze ostatnie slowo powoli slonce dla nas wychodzi, ŁKSiacy - uszy do gory szkoda, ze na nowe stoje nie udalo sie przywrocic przeplatanki. Ale ponoc mamy lepzy kontrakt niz Polonia W. w ekstraklasie. Brawo.

qwerty567 - 22 czerwca 2010, 21:30:14 - dynamic-78-8-124-46.ssp.dialog.net.pl
ŁKS/IRLAND - mamy lepszy kontrakt niż Polonia W-wa? w jakim sensie?

qwerty567 - 22 czerwca 2010, 21:35:49 - dynamic-78-8-124-46.ssp.dialog.net.pl
i jeszcze jedno, wcześniej była mowa że piłkarze którymi był zainteresowany Wesołowski na pewno nie trafią do ŁKS-u, ale znowu jest szansa na powrót Mączyńskiego

OO - 22 czerwca 2010, 21:40:18 - aegu63.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze by było jakby Mączyński chciał znów grać w ŁKS. Transfer Romańczuka(lewy obrońca) chyba przekreśla powrót Mysony do Łodzi

Marrrr - 22 czerwca 2010, 21:49:03 - host-217-172-253-198.lodz.mm.pl
Ciekawe co pokażą

ŁKS/IRLAND - 22 czerwca 2010, 22:33:28 - 84-203-36-152.mysmart.ie
tzn wyczytalem ze na wieksza kwote zostal zawarty kontrakt z firma Zina, szczegoly na lksfans, pozdrawiam

ŁKS/IRLAND - 22 czerwca 2010, 22:42:24 - 84-203-36-152.mysmart.ie
Wysokosc kwoty zawarta pomiedzy ŁKS a firma jest zawarta na wyzsza kwote niz ma Polonia Warszawa z jej sponsorem technicznym.

RKC - 22 czerwca 2010, 22:44:30 - anu223.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Warto podkreślić, że ŁKS z nowym sponsorem technicznym podpisał wyższy kontrakt niż grająca w ekstraklasie Polonia Warszawa. Prezes ŁKS-u potwierdził, że czynione są starania, by z początkiem sezonu na nowych koszulkach pojawiło się logo sponsora. - Na razie jest jednak za wcześnie, żeby zdradzać, kto to będzie – wyjaśnił Jakub Urbanowicz."

signy - 22 czerwca 2010, 22:59:54 - terminal-1-146.retsat1.com.pl
Krzysiu Mączyński to odkrycie Marcina Adamskiego, pamiętam jak Adams przywiózł ich razem z Łukaszem Burligą na stadion, niestety Burligi nie puścił Skorża, a potem to samo było z Mąką SZACUNEK ADAMS

GKS1977 - 22 czerwca 2010, 23:04:37 - 79.139.86.74
Wzmacniać się i wracać do ekstraklasy!
Zielony Bełchatów pozdrawia!

TOLDI - 22 czerwca 2010, 23:05:04 - public-gprs19557.centertel.pl
a Sewewryn to nie tak dawno nie strzelał czasem bramek dla podmiejskich z piłsudskiego!!!!!!!!!
no to świetny k....a transfer
poprostu bravo
może tak jeszcze ze dwóch eks podmiejskich i staniemy się zapleczem dla niespełnionych ży.....ich talentów
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TYLKO ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY

ŁKS/IRLAND - 22 czerwca 2010, 23:26:31 - 84-203-36-152.mysmart.ie
TOLDI - zenujace to, choc mienisz sie kibicem tego samego klubu co ja.

Widzewiak - 23 czerwca 2010, 1:39:07 - acoc25.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ŁKS/Irland - brawo za postawę, piłka nożna dla normalnych!

pogodze wa - 23 czerwca 2010, 2:00:31 - dynamic-78-8-115-172.ssp.dialog.net.pl
ŚŻK =) całe życie

sd - 23 czerwca 2010, 3:52:02 - afic72.neoplus.adsl.tpnet.pl
zdesperowani muszą być;)

jol - 23 czerwca 2010, 7:37:59 - aehb47.neoplus.adsl.tpnet.pl
seweryn to nie widzewiak. Mial tam jakis maly zakręt, ale gral tez w innych klubach i nie jest kojarzony z podmiejskimi

MAX - 23 czerwca 2010, 8:18:08 - 80.50.129.66 (192.168.101.105)
brać na trenera Janasa Pawła - wolny jest...

śnieżka - 23 czerwca 2010, 9:58:25 - staticline10546.toya.net.pl
słonko świeci nad ŁKSem na razie nie śmiało ale wierzę że będzie lepiej i to mnie cieszy.MARSZ NA EKSTRAKLASĘ CZAS ZACZĄĆ!

piotrek - 23 czerwca 2010, 10:09:24 - apn-95-40-35-80.dynamic.gprs.plus.pl
widzialem komentarz w sprawie powrotu mysony do lodzi to jest pewne ze nie wroci wczoraj z nim rozmawialem i nawet nie ma takiego zamiaru przynajmniej do czasu az cos sie zmieni

MAX - 23 czerwca 2010, 10:45:01 - 80.50.129.66 (192.168.101.105)
jak sama nazwa wskazuje, w Łodzi jest tylko jeden klub - Łódzki KS...

SportFan - 23 czerwca 2010, 19:56:30 - staticline43543.toya.net.pl
"To w barwach Widzewa debiutowałem w ekstraklasie. Przeżyłem w tym klubie piękne chwile, których nigdy nie zapomnę. Widzew będzie zawsze bliski memu sercu" - mówi Seweryn.
Seweryn tak się stoczył, do ŁKSu pójść...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas