[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


23 czerwca 2010, 9:03:57 - koofel
Krzysztof Pawlak trenerem GKP

Krzysztof Pawlak został oficjalnie nowym szkoleniowcem GKP Gorzów Wielkopolski.

W swojej piłkarskiej karierze grał w kadrze narodowej oraz poza granicami kraju - w Belgii i Szwecji. W obecnym sezonie był trenerem III-ligowej Arki Nowa Sól, z którą zakończył rozgrywki w środku tabeli, wyciągając klub ze strefy spadkowej.


źródło: GKP Gorzów Wielkopolski

MJ - 23 czerwca 2010, 9:06:38 - acmq106.neoplus.adsl.tpnet.pl
No sie zobaczy co Stilon pokaże w tym sezonie

W-52 - 23 czerwca 2010, 9:22:57 - ip-92-42-118-145.uznam.net.pl
...a Kargul jego asystentem...(to oczywiście żart)

koniec - 23 czerwca 2010, 9:41:55 - 77.252.230.33
W-52 wyśmienity dowcip! Dramat

W - 23 czerwca 2010, 10:02:43 - ip-92-42-118-145.uznam.net.pl
Jeżeli dla Ciebie ów żart jest dramatem...no cóż,trudno...Lepiej żartować niż chorować...A swoją drogą,Krzysztofa Pawlaka uważam za wyśmienitego piłkarza i niewątpliwie dobrego szkoleniowca.
Powodzenia!

KIBIC KORO - 23 czerwca 2010, 10:26:12 - 193.59.137.24
Pawlak to jest w polityce a nie trenerem GKP Gorzów Wielkopolski w I Lidze.

MinguS - 23 czerwca 2010, 10:30:45 - c83-251-2-104.bredband.comhem.se
do KIBIC KORO nie ma gkp gorzow -.- jest tylko Stilon Gorzow!!!!!!

Rafał - 23 czerwca 2010, 10:32:18 - adfk134.neoplus.adsl.tpnet.pl
GKP w tym sezonie spadek skonczyła im sie kasa.

zbigniew - 23 czerwca 2010, 10:32:48 - aqu75.neoplus.adsl.tpnet.pl
no nie wiem, ja tu widzę "Krzysztof Pawlak trenerem GKP", a nie stilonu.

Stilon - 23 czerwca 2010, 10:36:04 - rejon17.ztpnet.pl
Wezmie Adriana Sale i Patryka Dubca i chłopaki pograja sobie w 1 lidze. Stilon 4-6 miejsce stawiam

... - 23 czerwca 2010, 10:54:00 - host-89-228-130-101.gorzow.mm.pl
takie bolki to moga sobie grac w nowej soli !!!! w gorzowie jest duzo mlodych ciekawych chlopakow co graja gdzies po nizszych ligach

budrys - 23 czerwca 2010, 11:08:29 - 0742.smevpn.tpnet.pl
to jedyny na świecie selekcjoner narodoej kadry,który ma 100% zwycięstw w oficjalnych meczach międzypaństwowych(1 mecz-1 zwycięstwo).Był to jednak trener powołany ad hoc.Ja jednak bym poprosił Pana Krzysztofa o komentarz do ostatniego meczu w Nowej Soli(2 czerwone kartki dla Pana drużyny,wątpliwy/?/ rzut karny przeciwko Pana drużynie w 4 minucie doliczonego czasu gry).Panie Krzysiu: doszło do zjawisk korupcyjnych czy nie?

Rafał - 23 czerwca 2010, 11:12:39 - adfk134.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dokładnie wzieli se trenera ktory sprzedal ostatni mecz gornikowi walbrzych brawo dzialacze GKP.

mm91 - 23 czerwca 2010, 11:21:01 - user-109-243-80-51.play-internet.pl
Ja w herbie widzę GKP Gorzów a nie stilon

koniec - 23 czerwca 2010, 11:22:54 - 77.252.230.33
jest i Rafał czyt. GRZEGORZ PLEWAKO !

euzi - 23 czerwca 2010, 11:24:50 - 80.51.196.89
http://www.chrobry.glogow.pl/index.php?subaction=s
howcomments&id=1276978428&archive=&start_from=&uca
t=6& - wypowiedź Pawlaka, proszę bardzo.

FC URIN - 23 czerwca 2010, 11:33:54 - 91-64-217-126-dynip.superkabel.de
zobaczymy jak sprawowac bedzie sie w tym sezonie GKP

budrys - 23 czerwca 2010, 12:45:50 - 0742.smevpn.tpnet.pl
euzi,dzięki,właśnie przeczytałem.Może warto byłoby powiadomić odpowiednie organy.Podstawą wszelkich czynności wszczynanych w tym zakresie przez policję lub prokuraturę jest zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.Pozdrawiam.

koliber72 - 23 czerwca 2010, 13:14:44 - host-79.173.30.121.tesatnet.pl
Był świetnym prawym obrońcą.Miał świetne lata w Lechu Poznań.Niestety jako trener jest łagodnie mówiąc mierny.

x - 23 czerwca 2010, 14:11:17 - host-89-228-145-207.gorzow.mm.pl
kasa z miasta na długi.jeżeli radni dadzą kasę to powinni postawić jeden cel i zapewne postawią -awans.niema innej drogi.

xxx16 - 23 czerwca 2010, 14:22:03 - adcp84.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzięki za wszystko Trenerze co zrobiłeś dla Dozametu!

arek163 - 23 czerwca 2010, 14:56:26 - 62.44.134.21
do koliber72.Mierne finanse mierny trener.Ale musi być dobrze.Stilonek ZKS.

FAN Pogoni - 23 czerwca 2010, 15:24:47 - dgk4.neoplus.adsl.tpnet.pl
witam, kibicuję Pogoni Świebodzin i stwierdzam że pan Krzysztof Pawlak jest bardzo dobrym trenerem wyciągnął Arkę z przedostatniego miejsca w tabeli w środek tabeli i na dodatek zdobył z Arka Puchar Polski w Okręgu w tym sezonie

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas