23 czerwca 2010, 17:48:21 - prof
Andraž Kirm zagrał przeciwko Anglii

Pomocnik Wisły Kraków Andraž Kirm zagrał w spotkaniu trzeciej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata przeciwko Anglii. Słowenia przegrała 0-1 (0-1) i wobec jednoczesnego zwycięstwa USA z Algierią 1-0 (0-0) odpadła z turnieju. Kirm grał do 79. minuty, kiedy zmienił go Tim Matavž.

23 czerwca 2010, 16:00 - Port Elizabeth (Nelson Mandela Bay Stadium)
Słowenia 0-1 Anglia
Jermain Colin Defoe 23

żółte kartki: Bojan Jokič, Valter Birsa, Zlatko Dedič - Glen McLeod Johnson.

Rafał - 23 czerwca 2010, 17:50:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale drewno z tego Kirma najsłabszy w cienkiej Słowenii Benhałer dziekujemy.

ag - 23 czerwca 2010, 17:51:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
słabiak

Górnik W-c - 23 czerwca 2010, 17:54:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze, że zagrał na takiej imprezie.

darek-szpa - 23 czerwca 2010, 17:55:36 - *.chello.pl
Anglii nie wróże wielkiej kariery na tych mistrzostwach

naszastopa - 23 czerwca 2010, 18:21:19 - *.chello.pl (*.21.30.170)
Słaby jak zawsze..

adam - 23 czerwca 2010, 18:52:17 - *.rzeszow.mm.pl
to idźcie i sami grajcie..

osis - 23 czerwca 2010, 18:52:46 - *.dip.t-dialin.net
Bez sensu stawiac na tego grajka, taki sam cienki jak ta cala Wisla i nasza ekstrakopana.
Polska liga i jej gracze to dno swiatowego futbolu, na czele z tym calym Kirmem

tsw - 23 czerwca 2010, 18:58:15 - *.cdma.centertel.pl
słabo oby wiśle zagrał lepiej

Lenin - 23 czerwca 2010, 20:12:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda - liczyłem że coś strzeli na tych mistrzostwach ale cóż - przynajmniej będzie się mógł z Wisłą spokojnie przygotowywać do LE

koliber72 - 23 czerwca 2010, 20:16:21 - *.173.30.121.tesatnet.pl
Słowenia słabiutka a on chyba najsłabszy w tej drużynie.

kurcewicz - 23 czerwca 2010, 20:23:41 - *.microchip.net.pl
ładnie Anglicy zagrali - choć na podium to za mało.
zmiana Heskeya, który biega jakby miał buty narciarskie na Defoe'a to był dobry ruch