26 czerwca 2010, 18:49:51 - prof
Ligowa porażka FC Šiauliai

Przeciwnik Wisły Kraków w II rundzie eliminacyjnej Ligi Europy FC Šiauliai przegrał w meczu 16. kolejki litewskiej ekstraklasy z Taurasem Tauragė 0-1 (0-1).

26 czerwca 2010, 17:00 - Szawle
FC Šiauliai 0-1 Tauras Tauragė
Karolis Jasaitis 40

FC Šiauliai: Tadas Simaitis - Deivydas Lunskis, Edvardas Pšelenskis, Paulius Drublionis, Ernestas Pilypas, Klimas Gusočenko, Mantas Kuklys, Igors Kozlovs (67 Vaidas Viktoravičius), Vaidotas Šilėnas, Edvinas Jasaitis (59 Saimonas Burkšaitis), Wiktor Raskow (79 Rokas Urbelis).

żółte kartki: Mantas Kuklys, Saimonas Burkšaitis, Vaidotas Šilėnas, Ernestas Pilypas - Lukas Martišauskas, Karolis Jasaitis, Nerijui Mačiuliui.

sędziował: Audrius Kancleris (Kłajpeda).
widzów: 300.

FC Šiauliai zajmuje aktualnie siódmą pozycję w tabeli.

Mecze II rundy eliminacyjnej Ligi Europy odbędą się 15 i 22 lipca. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane na Litwie.

fddfd - 26 czerwca 2010, 18:53:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli Wisła ich nie przejdzie to będzie masakra

Wislak - 26 czerwca 2010, 18:56:57 - *.tepsalan.pl
Wisełko kochana trzymam kciuki! :*

zwykły kib - 26 czerwca 2010, 19:01:33 - *.183.231.90.dsl.dynamic.eranet.pl
wisła i tak odpadnie w 4rundzie jak nie będzie blamarzu z levardią talin hahaha(nie żebym im zle życzyl)ale zwyczajnie kibicuje od tamtego meczu lechowi

c - 26 czerwca 2010, 20:03:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ja pierdziele a chcialem dac na ta Taurogi .... 3,6 .... beznadziejny sie przeciwnik trafil Wiselce.

MARCO - 26 czerwca 2010, 20:23:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
super czyli jest jakaś nadzieja;)

Grabka - 26 czerwca 2010, 20:46:55 - *.chello.pl
Jak Wisła ich nie przejdzie to bedzie wstyd wiekszy niż w zeszłym sezonie z Levadią. Tam nawet kibiców nie mają, 300 osób w meczu ekstraklasy...

MartinMix - 26 czerwca 2010, 21:30:22 - *.net.zeork.com.pl
Ta drużyna prezentuje co najwyżej poziom czołówki 1 ligi polskiej. Myślę że każdy zespół z ekstraklasy wygrałby z FC Šiauliai. Wisła jeśli poważnie podejdzie do spotkania to spokojnie powinna wygrać oba spotkania różnicą 2-3 bramek.

Sobieh - 26 czerwca 2010, 21:34:07 - *.ntlworld.ie
@MartinMix- bodajże zimą Wigry Suwałki ograły Siaulai więc stawiam na naprawdę wysoką wygraną Wisły niezależnie od ich formy w dwumeczu

lechita - 26 czerwca 2010, 22:14:16 - *.promax.media.pl
youtube.com/watch?v=pZr-4PdteWA&feature=player_emb
eddedskr%F3t%20z%20meczu
Sparing Wigier i wygrana 1:0,Wisła nie powinna mieć problrmu

koliber72 - 26 czerwca 2010, 23:09:13 - *.173.30.121.tesatnet.pl
Lech,Wisła,Ruch,Jaga trzymam kciuki za wszystkie 4 kluby w pucharach.

bbb - 27 czerwca 2010, 10:28:31 - *.nidzica.vectranet.pl
ta drużyna jest ze dwa razy gorsza od Levadii

Taba(L) - 27 czerwca 2010, 12:14:24 - *.cable.smsnet.pl
ale kibiców na meczu u siebie bardzo dużo

kibic pols - 27 czerwca 2010, 12:16:05 - *.gorzow.mm.pl
No to Wisła moim zdaniem ogra tą drużynę na 100 procent 1 mecz 4-0 2 mecz 3-0 LECH WISŁA RUCH JAGA POWODZENIA W PUCHARACH

KONRAD - 28 czerwca 2010, 11:56:03 - *.ssp.dialog.net.pl