6 lipca 2010, 18:27:20 - prof
MP juniorów - 1. kolejka

Stal Rzeszów pokonała Koronę Kielce 4-0 (2-0) i jest liderem mistrzostw Polski juniorów po pierwszym dniu. W drugim meczu Zagłębie Lubin zremisowało z Lechem Poznań 1-1 (1-1). Po meczu odbyła się seria rzutów karnych, która ma służyć ustaleniu kolejności drużyn w tabeli. Zagłębie wygrało ją 6-5.

MP juniorów (rocznik 1991)

6 lipca 2010, 11:30 - Włocławek
Lech Poznań 1-1 k 5-6 Zagłębie Lubin
Jarosław Ratajczak 30 - Krzysztof Danielewicz 13

karne: 0-1 Pisarczuk, 1-1 Szałek, 1-2 Szuszkiewicz, 2-2 Ankudowicz, 2-3 Bartków, 3-3 Olszak, 3-4 Danielewicz, 4-4 Kamiński, 4-5 Dąbrowski, 5-5 Jurga, 5-6 Osyra, (5-6 Bereszyński).

Stal Rzesz - 6 lipca 2010, 18:31:47 - *.37.139.132.inquad.biz
ale szybko po meczu Stali publikujecie brawo, brawo bardzo cieszy wynik mojej ukochanej Stali Rzeszów oby tak dalej!

ZKS - 6 lipca 2010, 18:31:59 - *.tktelekom.pl
Barwo ZKS :*

Brawo - 6 lipca 2010, 18:33:33 - *.internetdsl.tpnet.pl
Stal będzie Mistrzem Polski, graja jak natchnieni i nie maja sobie równych

Kilowat - 6 lipca 2010, 18:33:48 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo STAL RZESZÓW! Kibice są z Was dumni Chłopaki! - Naprawdę wielkie gratulacje. Teraz czekam na mecz z Lubinem, który ostatecznie zweryfikuje umiejętności Stalowców.

Stalowiec - 6 lipca 2010, 18:34:42 - *.37.139.132.inquad.biz
Kto nie pije ten z resovii! "Każdy zaczynał od małego, by osiągnąć coś wielkiego"!

mały - 6 lipca 2010, 18:38:08 - *.51.142.124
super Panowie,po mistrzostwach kilku do pierwszej drużyny

MKS! - 6 lipca 2010, 18:40:52 - *.internetdsl.tpnet.pl
czy wygrywasz czy nie ja i tak KOCHAM CIE bo najlepsza dla nas jest KORONECZKA MKS!!!

mwkks - 6 lipca 2010, 18:41:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@sd -> to znaczy że nie wykorzystał karnego

kielce - 6 lipca 2010, 18:43:21 - *.kielce.vectranet.pl
Co za wstyd!!!
Wracajcie z buta! To bedzie wasza pokuta!!!

do maro - 6 lipca 2010, 23:17:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Maro a co w turnieju finałowym mają grać po lidze jeszcze po 10 meczy?
Ogarnij jak doszlo do tego ze zostaly 4 druzyny a nie odrazu krytykujesz i wjezdzasz nawet nie wiesz na kogo

markes - 6 lipca 2010, 23:29:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zgadzam sie maro!! i do tego czemu w finale mistrzostw świata zagrają tylko 2 drużyny? co to za MŚ? do bani, ale wiadomo jaka FIFA takie rozgrywki

konrad - 7 lipca 2010, 2:31:29 - *.satfilm.net.pl
witam i iformuje że wyniki na żywo są dotepne na www.wloclavia.futbolowo.pl xrzaaam na wyniki nzaa żywo pozdrawi
am

Leon - 7 lipca 2010, 13:06:37 - *.satfilm.net.pl

kibic - 7 lipca 2010, 14:22:20 - *.satfilm.net.pl

kobic - 7 lipca 2010, 14:23:50 - *.satfilm.net.pl
Jeszcze jedno. TV Kujawy ma pokazać wszystkie mecze turnieju, wczoraj był Lech - Zagłębie

tom - 7 lipca 2010, 16:24:08 - *.170.191.28