[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


6 lipca 2010, 22:34:21 - koofel
Amerykanie testowani w Lechii

We wtorek wieczorem do ekipy Lechii Gdańsk dołączyło dwóch amerykańskich piłkarzy poleconych przez Andrzeja Szarmacha: Johnny Arteaga i Teddy Niziolek - informuje Gazeta Wyborcza.



źródło: Gazeta.pl

REKLAMA

hobbit - 6 lipca 2010, 22:37:42 - dynamic-78-8-128-58.ssp.dialog.net.pl
hehehehe, sorry ale to dobre

eska - 6 lipca 2010, 22:41:30 - 178-37-13-35.adsl.inetia.pl
Frodo Baggins jest jeszcze do wzięcia

Dino Gdans - 6 lipca 2010, 22:41:55 - 153.19.13.7
No a mialy byc super wzmocnienia, a tu dwaj amerykanie

Forsell - 6 lipca 2010, 22:44:13 - addn27.neoplus.adsl.tpnet.pl
prawie jak Ariel Ortega :D

REKLAMA

Fox - 6 lipca 2010, 22:48:11 - apn-95-41-203-202.dynamic.gprs.plus.pl
Dzieci co wam tak wesoło idzcie już spać

wawa - 6 lipca 2010, 22:52:38 - mirasoft-r.3s.pl
Nizołek urodzony w Szombierkach

HaHA - 6 lipca 2010, 22:56:39 - aaj54.neoplus.adsl.tpnet.pl
O rzesz kurr.. już jakieś niziołki kupują, kapitanem po odejściu Karola Piątka niech zostanie Gandalf może co? ;)

verthali - 6 lipca 2010, 23:25:42 - 195.117.8.116
http://www.playerhistory.com/Default.aspx?page=pla
yer_details&playerID=200692
Imponujące...
Ale cóż, testować warto, nuż trafi się jakaś perełka.

krajan - 6 lipca 2010, 23:27:11 - pool-173-54-219-181.nwrknj.fios.verizon.net
a slyszalem ze Lechia i Teddy Boys za soba nie przepadaja

dav - 6 lipca 2010, 23:27:48 - chello089077189010.chello.pl
Pamiętam jak uzupełniałem skład dla MKS Kluczbork do FM 2008 i nie mogłem znalezc w bazie Rafała Niziołka to znalazłem Teddy'ego

xyz - 6 lipca 2010, 23:28:26 - 77-255-49-3.adsl.inetia.pl
ten Niziołek to nie był czasem kiedys w Koronie testowany?

den - 6 lipca 2010, 23:37:02 - router.aluzyjna.waw.pl
A już myślałem że chodzi o Donovana:-)

Pele - 6 lipca 2010, 23:44:52 - schnggts401-dmz.mycingular.net
Teddy Nieziolek to bardzo ciekawy zawodnik ,

Lenin - 6 lipca 2010, 23:45:06 - abca69.neoplus.adsl.tpnet.pl
stawiam 500 zł że żaden z nich nie zagra nawet minuty w Ekstraklasie

REKLAMA

cobi - 6 lipca 2010, 23:52:25 - aclf129.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niziołek? To chyba z drużyny Pierścienia? Nie lepiej jakby Gandalfa ściągnęli?

Euvekre - 7 lipca 2010, 0:13:29 - 178-37-40-181.adsl.inetia.pl
A gdzie ich Szarmach wypatrzyl ?

Ares - 7 lipca 2010, 0:21:00 - aeju223.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zapewne w pubie :D

Wilk - 7 lipca 2010, 0:36:28 - public-gprs32844.centertel.pl
@Ares- pub zwał się "Pod rozbrykanym kucykiem" ;)

Artur - 7 lipca 2010, 1:31:43 - host-89-231-110-255.warszawa.mm.pl
a już sądziłem że to Donovan i Freddy Adu skusili się na tą wielką pensję w Lechii (2-3 x średnia krajowa)

V - 7 lipca 2010, 4:09:10 - chello089076152159.chello.pl
Przypominam że Andrzej Szarmach to najlepszy polski napastnik wszech czasów, więc może trochę szacunku.

arkowiec - 7 lipca 2010, 7:09:31 - p548EB141.dip0.t-ipconnect.de
Tak wlasnie wyglada wielka kasa dla wielkiej Lechi.

LG - 7 lipca 2010, 7:39:39 - chello089073052148.chello.pl
w Arce tez szału nie ma...

Koronka - 7 lipca 2010, 9:56:30 - ip-46-82.zax.pl
Teddy Niziołek pojawił się na treningu Korony jak byli na zgrupowaniu w USA 1 Grudnia 2008. Szał nie było w jego wykonaniu. Już lepiej gdyby chcieli Rafała Niziołka , przynajmniej jest mlody i ma duzo meczy w Kluczborku

noff - 7 lipca 2010, 12:29:46 - 088156094189.wroclaw.vectranet.pl
Arteaga jest niezly, ale widzialem go tylko w meczu z ... Orlami Gorskiego (sic!) gdzie pare m-cy temu gral z okazji Dnia Miasta czy cos takiego.
Jednak to jeszcze nie material na pierwszy sklad Ekstraklasy. Ma dobre warunki fizyczne. Skoczny.
To tyle moge powiedziec, po 60 minutach farsy a nie meczu pilkarskiego.
Byl tam Szarmach i jako jedynego ze skladu polonii amerykanskiej zaprosil do podpisania kontraktu.

MARCO - 7 lipca 2010, 13:46:08 - abf55.neoplus.adsl.tpnet.pl
śródziemne czeka;)

LGFT - 7 lipca 2010, 16:12:33 - 77-253-6-233.adsl.inetia.pl
@arkowiec
żal komentować twoje wypociny, gdzie byłeś po derbach?

TYLKO LG - 7 lipca 2010, 22:04:07 - chello089076056147.chello.pl
Testują jeszcze Dannyego Szetele. Reprezentanta USA. Miał byc największą gwiazdą w historii piłki nożnej w USA. Miał być liderem USA. Interesował Się Nim Manchester City i Everton , ale Szetela przytył , stracił na szybkości i strasznie się z wszystkimi kłócił. Może w Lechii się odbuduje i powróci do formy z przed lat.Nawet jak będzie w połowie tak dobry co kiedyś to Lechia będzie mistrzem.Oby.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: