[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


12 lipca 2010, 23:23:58 - euzi
Marcus Vinícius piłkarzem GKS-u Bełchatów

Marcus Vinícius, piłkarz Orkanu Rumia, w nowym sezonie zagra w GKS-ie Bełchatów. 26-letni Brazylijczyk był już kilkakrotnie przymierzany do drużyn z Ekstraklasy i I ligi.

W przeszłości brazylijski napastnik był m.in. na testach w Zawiszy Bydgoszcz i Jagiellonii Białystok. W tym sezonie na trzecioligowych boiskach w barwach Zdroju Ciechocinek i swojego obecnego klubu rozegrał 26 meczów i strzelił 12 bramek.

Do rumskiej drużyny dołączyli natomiast zawodnicy z drużyny Młodej Ekstraklasy Arki Gdynia: Rafał Krauze, Łukasz Beyl, Radosław Roeske, Michał Kowol, Bartłomiej Kowalczyk, Przemysław Kazimierczak i Jakub Walkowski.


źródło: Orkan Rumia

REKLAMA

.. - 12 lipca 2010, 23:28:57 - epd194.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nic z tego nie rozumiem..

Mankell - 12 lipca 2010, 23:37:27 - bxb39.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiedzy nigdy za wiele: Marek Winicjusz to żołnierz i bogaty patrycjusz, posiadający ogromny majątek. W hipodromie należał do stowarzyszenia Zielonych. Był synem starszej siostry Petroniusza i męża konsularnego, Marka Winicjusza. Służył pod dowództwem Korbulona i brał udział w wojnie przeciw Partom.

lipka - 12 lipca 2010, 23:41:19 - 82.160.33.5
oo byly zawodnik MKS Piasta Choszczno ;) graty Marcos i powodzenia

Pordon - 12 lipca 2010, 23:48:08 - afdv137.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słyszałem, że Bełchatów interesuje się również Juliuszem Cezarem :P

REKLAMA

mlody1991 - 12 lipca 2010, 23:48:10 - chello087207224252.chello.pl
A do Zawiszy go nie chcieli bo niby za slaby i woleli emeryta Batate...
Brawo p. Burlikowski WIELKIE BRAWA !!

Cola - 12 lipca 2010, 23:57:43 - h-220-102.belchatow.msk.pl
Juliusz Cezar czyli... Julio Cesar - bramkarz Interu Medioan?

melex - 13 lipca 2010, 0:11:49 - apn-95-40-2-238.dynamic.gprs.plus.pl
no widzę że trener Bartoszek ściąga swoich ludzi... kto będzie następny?

massi - 13 lipca 2010, 0:34:06 - acgk211.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten chłopak był za słaby i w Czarnych Żagań w 2008 r. i w Zawiszy w 2010 to faktycznie się nadaje do Bełchatowa dziś??? A pan Bartoszek pracował z nim w Ciechocinku w 3 lidze!!!

massi - 13 lipca 2010, 0:35:52 - acgk211.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marcus Viniciusz da Silva de Oliviera

gość - 13 lipca 2010, 0:38:55 - 77-254-203-51.adsl.inetia.pl
Quo Vadis PGE Bełchatów?
Serie B, monsignore ;)

c.d.s. - 13 lipca 2010, 0:42:52 - 178-36-205-127.adsl.inetia.pl
mlody1991 nie wiesz jak bylo z tym typem w Zawiszy wiec sie nie wypowiadaj lepiej.

RONIN - 13 lipca 2010, 1:01:01 - h-87-199-15-130.dolsatbelchatow.pl
W sobotnim Przeglądzie Sportowym napisali iż Przemysła Trytko bliski podpisania kontraktu z GKSem Bełchatów.

futboler - 13 lipca 2010, 6:43:58 - bhd78.neoplus.adsl.tpnet.pl
U kresu tej drogi czeka go chwila chwały... ;)

Stasko - 13 lipca 2010, 7:30:51 - cjd220.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie wiem o co tu be ale na focie wyraznie J Jagusi a w histori kariery niema Jaguski :D, stadion tez przypominajacy Nasz stadjon :P

REKLAMA

Pistols3 - 13 lipca 2010, 7:56:58 - big1.ewz.gda.pl
Bardzo dobry zawodnik!!Gratuluje!!!TAG

sd - 13 lipca 2010, 8:11:16 - 77-255-25-215.adsl.inetia.pl
W tym sezonie na trzecioligowych boiskach w barwach Zdroju Ciechocinek i swojego obecnego klubu (GKS BOT?) rozegrał 26 meczów i strzelił 12 bramek.

Edziu - 13 lipca 2010, 9:04:06 - 195.85.249.110
W Zawiszy Kuras nie chciał Viniciusa tylko wybrał Batatę. Dziś Kuras z Batatą są w Kołobrzegu a Marcus w ekstraklasie.

marcin - 13 lipca 2010, 9:14:40 - dvq238.neoplus.adsl.tpnet.pl
on skonczy tak jak ten michaleskyj czyli bedą mowic o nim ze ma talent pozniej go wykopią i skończy w okręgówce

ff - 13 lipca 2010, 9:24:23 - 078088065166.sieradz.vectranet.pl
nie był na testach w Wiśle Kraków?

nykmen - 13 lipca 2010, 9:43:56 - dei66.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marcus dobry grajek a do Zawiszy nie przeszedł z innych powodów niż to że był słaby.

haha - 13 lipca 2010, 10:13:46 - aeix197.neoplus.adsl.tpnet.pl
ta? z jakich niby?

1957 - 13 lipca 2010, 10:28:56 - host-91-202-230-2.static.oc3.zagan.visnet.pl
Pamiętam jeszcze jak w Czarnych grał, dobry grajek. ;)

pit jest g - 13 lipca 2010, 11:31:26 - h-87-199-27-35.dolsatbelchatow.pl
fajnie że dobry grajek doszedł (-:

Serb - 13 lipca 2010, 11:39:12 - 83.1.196.39
Włodek Maczuga na prezesa Kopalni! tylko z nim możemy osiągnąć status drużyny z charakterem!

$ - 13 lipca 2010, 12:08:57 - ash153.neoplus.adsl.tpnet.pl
GKS z takimi transferami staje się najpoważniejszym kandydatem do spadku

zawisza197 - 13 lipca 2010, 12:54:47 - user-109-243-111-232.play-internet.pl
silva miał zaległosci treningowe i kuras go na ławie widział a to gwiazda jak imeh tylko balety i kasa w głowie

hahaha - 13 lipca 2010, 13:15:01 - aeiy119.neoplus.adsl.tpnet.pl
http://nk.pl/profile/14969949
zobaczcie ta gwiazdke na nk :D

sfds - 13 lipca 2010, 13:39:34 - 81.219.160.156
Gks na dno obyście spadli nie życzę nikomu źle ale zasługujecie na 1 ligę max .

MARCO - 13 lipca 2010, 14:03:25 - aba242.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rumia robi sie sławna

REKLAMA

Max_1 - 13 lipca 2010, 15:46:31 - host-91-202-230-6.static.oc3.zagan.visnet.pl
Marcus w barwach Czarnych Żagań nie zagrał w żadnym oficjalnym meczu.Nie miał pozwolenia na prace w PL.
Zagrał raz w sparingu z Lechem Poznań w którym zresztą zaprezentował się bardzo dobrze,pamiętam że robił z Tanevskim co chciał,a teraz się znów spotkają w jednym klubie.!
Ciekawy zawodnik zobaczymy jak sobie poradzi w extraklasie.
Pozdrowienia z Żagania 3maj się.

Darek - 13 lipca 2010, 16:14:53 - rtr-0-147.interkar.pl
Młody 1991 do Zawiszy nie trafił dlatego że był za słaby tylko dlatego że jest tam Burlikowski i nikt za to o odwalał w Arce nie będzie z nim rozmawial.
Szkoda mi tylko że nie trafił do Gdyni bo ponoć bardzo ciekawy grajek.

znawca - 13 lipca 2010, 16:32:21 - 212.160.236.195 (172.28.28.117, unknown)
to ten vucinic co gral w romie?

polo342 - 13 lipca 2010, 21:14:36 - bui91.neoplus.adsl.tpnet.pl
do ff: był na testach ale totalnie niczym nie błysnął.. Oprócz jak to trener określił mocnego ale nieregularnego strzału:P

stipe - 13 lipca 2010, 23:07:48 - 237-210-149-91.cpe.marton.net.pl
spece, david novak również zaczynał w zdoj ciechocinek ciechocinek, tak więc poczeakamy zobaczymy ...

mati - 15 lipca 2010, 12:31:18 - bbd110.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zastanowcie sie co wy mowicie. ;// GKS do spadku ? max 1 liga ?? naprawde zastanowcie sie ludzie ! Robia transfery, ich sklad bedzie najmlodszy w ekstraklasie. Mlodzi sie zgraja i zobaczycie moze nie w tym sezonie jeszcze, lecz w nastepnym napewno powalcza o puchary, ! ten kto tak pisze, ze GKS do spadku chyba ma swoj ukochany klub w nizszych ligach !!!!! GKS B . <3 !

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: