[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


21 lipca 2010, 14:26:38 - slady
Terminarz III ligi małopolsko-świętokrzyskiej

Znany jest już terminarz III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Rozgrywki rozpoczną się w weekend 14-15 sierpnia.

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Orlicz Suchedniów - Hutnik Kraków
Janina Libiąż - Naprzód Jędrzejów
MKS Stąporków - Górnik Wieliczka
Beskid Andrychów - Nida Pińczów
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Juventa Starachowice
Dalin Myślenice - Unia Tarnów
Kmita Zabierzów - Przebój Wolbrom
Wierna Małogoszcz - Czarni Połaniec
Orlęta Kielce - Garbarnia Kraków

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
Czarni Połaniec - Orlęta Kielce
Przebój Wolbrom - Wierna Małogoszcz
Unia Tarnów - Kmita Zabierzów
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice
Nida Pińczów - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Górnik Wieliczka - Beskid Andrychów
Naprzód Jędrzejów - MKS Stąporków
Orlicz Suchedniów - Janina Libiąż

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Janina Libiąż - Hutnik Kraków
MKS Stąporków - Orlicz Suchedniów
Beskid Andrychów - Naprzód Jędrzejów
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice - Nida Pińczów
Kmita Zabierzów - Juventa Starachowice
Wierna Małogoszcz - Unia Tarnów
Orlęta Kielce - Przebój Wolbrom
Garbarnia Kraków - Czarni Połaniec

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Hutnik Kraków - Czarni Połaniec
Przebój Wolbrom - Garbarnia Kraków
Unia Tarnów - Orlęta Kielce
Juventa Starachowice - Wierna Małogoszcz
Nida Pińczów - Kmita Zabierzów
Górnik Wieliczka - Dalin Myślenice
Naprzód Jędrzejów - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Orlicz Suchedniów - Beskid Andrychów
Janina Libiąż - MKS Stąporków

Kolejka 5 - 1 września

MKS Stąporków - Hutnik Kraków
Beskid Andrychów - Janina Libiąż
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Orlicz Suchedniów
Dalin Myślenice - Naprzód Jędrzejów
Kmita Zabierzów - Górnik Wieliczka
Wierna Małogoszcz - Nida Pińczów
Orlęta Kielce - Juventa Starachowice
Garbarnia Kraków - Unia Tarnów
Czarni Połaniec - Przebój Wolbrom

Kolejka 6 - 4-5 września

Hutnik Kraków - Przebój Wolbrom
Unia Tarnów - Czarni Połaniec
Juventa Starachowice - Garbarnia Kraków
Nida Pińczów - Orlęta Kielce
Górnik Wieliczka - Wierna Małogoszcz
Naprzód Jędrzejów - Kmita Zabierzów
Orlicz Suchedniów - Dalin Myślenice
Janina Libiąż - Szreniawa Nowy Wiśnicz
MKS Stąporków - Beskid Andrychów

Kolejka 7 - 11-12 września

Beskid Andrychów - Hutnik Kraków
Szreniawa Nowy Wiśnicz - MKS Stąporków
Dalin Myślenice - Janina Libiąż
Kmita Zabierzów - Orlicz Suchedniów
Wierna Małogoszcz - Naprzód Jędrzejów
Orlęta Kielce - Górnik Wieliczka
Garbarnia Kraków - Nida Pińczów
Czarni Połaniec - Juventa Starachowice
Przebój Wolbrom - Unia Tarnów

Kolejka 8 - 18-19 września

Hutnik Kraków - Unia Tarnów
Juventa Starachowice - Przebój Wolbrom
Nida Pińczów - Czarni Połaniec
Górnik Wieliczka - Garbarnia Kraków
Naprzód Jędrzejów - Orlęta Kielce
Orlicz Suchedniów - Wierna Małogoszcz
Janina Libiąż - Kmita Zabierzów
MKS Stąporków - Dalin Myślenice
Beskid Andrychów - Szreniawa Nowy Wiśnicz

Kolejka 9 - 25-26 września

Szreniawa Nowy Wiśnicz - Hutnik Kraków
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów
Kmita Zabierzów - MKS Stąporków
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż
Orlęta Kielce - Orlicz Suchedniów
Garbarnia Kraków - Naprzód Jędrzejów
Czarni Połaniec - Górnik Wieliczka
Przebój Wolbrom - Nida Pińczów
Unia Tarnów - Juventa Starachowice

Kolejka 10 - 2-3 października

Hutnik Kraków - Juventa Starachowice
Nida Pińczów - Unia Tarnów
Górnik Wieliczka - Przebój Wolbrom
Naprzód Jędrzejów - Czarni Połaniec
Orlicz Suchedniów - Garbarnia Kraków
Janina Libiąż - Orlęta Kielce
MKS Stąporków - Wierna Małogoszcz
Beskid Andrychów - Kmita Zabierzów
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Dalin Myślenice

Kolejka 11 - 9-10 października

Dalin Myślenice - Hutnik Kraków
Kmita Zabierzów - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Wierna Małogoszcz - Beskid Andrychów
Orlęta Kielce - MKS Stąporków
Garbarnia Kraków - Janina Libiąż
Czarni Połaniec - Orlicz Suchedniów
Przebój Wolbrom - Naprzód Jędrzejów
Unia Tarnów - Górnik Wieliczka
Juventa Starachowice - Nida Pińczów

Kolejka 12 - 16-17 października

Hutnik Kraków - Nida Pińczów
Górnik Wieliczka - Juventa Starachowice
Naprzód Jędrzejów - Unia Tarnów
Orlicz Suchedniów - Przebój Wolbrom
Janina Libiąż - Czarni Połaniec
MKS Stąporków - Garbarnia Kraków
Beskid Andrychów - Orlęta Kielce
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wierna Małogoszcz
Dalin Myślenice - Kmita Zabierzów

Kolejka 13 - 23-24 października

Kmita Zabierzów - Hutnik Kraków
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice
Orlęta Kielce - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Garbarnia Kraków - Beskid Andrychów
Czarni Połaniec - MKS Stąporków
Przebój Wolbrom - Janina Libiąż
Unia Tarnów - Orlicz Suchedniów
Juventa Starachowice - Naprzód Jędrzejów
Nida Pińczów - Górnik Wieliczka

Kolejka 14 - 30-31 października

Hutnik Kraków - Górnik Wieliczka
Naprzód Jędrzejów - Nida Pińczów
Orlicz Suchedniów - Juventa Starachowice
Janina Libiąż - Unia Tarnów
MKS Stąporków - Przebój Wolbrom
Beskid Andrychów - Czarni Połaniec
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Garbarnia Kraków
Dalin Myślenice - Orlęta Kielce
Kmita Zabierzów - Wierna Małogoszcz

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Wierna Małogoszcz - Hutnik Kraków
Orlęta Kielce - Kmita Zabierzów
Garbarnia Kraków - Dalin Myślenice
Czarni Połaniec - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów
Unia Tarnów - MKS Stąporków
Juventa Starachowice - Janina Libiąż
Nida Pińczów - Orlicz Suchedniów
Górnik Wieliczka - Naprzód Jędrzejów

Kolejka 16 - 11 listopada

Hutnik Kraków - Naprzód Jędrzejów
Orlicz Suchedniów - Górnik Wieliczka
Janina Libiąż - Nida Pińczów
MKS Stąporków - Juventa Starachowice
Beskid Andrychów - Unia Tarnów
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Przebój Wolbrom
Dalin Myślenice - Czarni Połaniec
Kmita Zabierzów - Garbarnia Kraków
Wierna Małogoszcz - Orlęta Kielce

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Orlęta Kielce - Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków - Wierna Małogoszcz
Czarni Połaniec - Kmita Zabierzów
Przebój Wolbrom - Dalin Myślenice
Unia Tarnów - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Juventa Starachowice - Beskid Andrychów
Nida Pińczów - MKS Stąporków
Górnik Wieliczka - Janina Libiąż
Naprzód Jędrzejów - Orlicz Suchedniów

III liga 2010/2011, grupa: małopolsko-świętokrzyska

Matryca:D - 21 lipca 2010, 14:28:48 - s1-dobra.ust.tke.pl
hej nooby gol! sialalal alal la la l

typ - 21 lipca 2010, 14:37:42 - t10-13.opera-mini.net (109.243.138.32)
Co to znaczy źródło własne? Sami terminarz opracowaliście? Taki problem podać, że się wzięło ze strony szpn?

kkk - 21 lipca 2010, 15:41:06 - 213.167.82.119
Hutnik awansujcie

pan piotr - 21 lipca 2010, 15:56:38 - apn-77-114-7-63.dynamic.gprs.plus.pl
@typ: to nie wiedziałeś, że red. 90minut opracowuje wszystkie terminarze?

pilkarz85 - 21 lipca 2010, 16:28:58 - bsf47.neoplus.adsl.tpnet.pl
chyba jedynie szreniawestac na awans ..

jedrzej91 - 21 lipca 2010, 16:29:09 - 178-36-113-42.adsl.inetia.pl
A jednak PZPN i komisja ds.nagłych zgodziły się na 18-zespołową III ligę małopolsko-świętokrzyską chociaż regulamin reorganizacji znany nam 3 lata temu mówił jasno,że III liga podzielona będzie na 8 grup po 16 zespołów w każdej,a jest wyjątek w tej grupie. W związku z powyższym utrzymują się Górnik Wieliczka i Naprzód Jędrzejów, spadają 4 drużyny,nie ma pomniejszenia ligi do 16 zespołów.
Znane są już terminarze wszystkich grup III ligi
Zostały już tylko ligi regionalne

KubaTSW - 21 lipca 2010, 17:41:43 - 188.146.72.35.nat.umts.dynamic.eranet.pl
ZKS UNIA TARNÓW AWANSUJE !!! 3mamy za was kciuki bracia a na wszystkich meczach a zwłaszcza z hutnikiem możecie być pewni że będziemy was wspierać !!!
TS Wisła Kraków & ZKS Unia Tarnów

tombo - 21 lipca 2010, 17:41:49 - afav232.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam nadzieję, że awansuje Garbarnia.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas