31 lipca 2010, 18:50:25 - slady
Debiut Mariusza Lewandowskiego w PFK Sewastopol

Mariusz Lewandowski zaliczył swój pierwszy występ w barwach PFK Sewastopol. Beniaminek ukraińskiej ekstraklasy przegrał w 4. kolejce Premjer-lihy z trzynastokrotnym mistrzem kraju - Dynamem Kijów 0-3 (0-0). Polak rozegrał cały mecz.

31 lipca 2010, 17:00 - Sewastopol
PFK Sewastopol 0-3 Dynamo Kijów
Andrij Jarmołenko 50, Taras Mychałyk 56, Andrij Szewczenko 76

żółte kartki: Ołeksandr Szeweluchin - Gérson Magrão.

sędziował: Jurij Hrysio.
widzów: 12000.

x - 31 lipca 2010, 18:55:20 - *.majdankrolewski.pl
ktory jest ten sewastapol w tabeli?

artek - 31 lipca 2010, 19:02:16 - *.zamosc.mm.pl
x chcesz na siebie zwrocic uwage czy ty naprawde taki jestes?

h - 31 lipca 2010, 19:09:35 - *.play-internet.pl
do 3 kolejki 6 miejsce 1 zw 2 rem.

mądry - 31 lipca 2010, 19:17:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Może gdyby wrócił do Polski,do jakiegoś pucharowicza ,"uspokoił" by środek pola,dodał by wiary...
Może nie było by tych porażek.Szczególnie chodzi o Ruch i Jagiellonię.

John - 31 lipca 2010, 19:51:30 - *.98.172.250
Zdzdziadzal i zszedl na psy...

AP - 31 lipca 2010, 19:52:15 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jasne, tylko on na Ukrainie zarobi więcej niż cała pomoc Lecha razem wzięta, to jak ma wrócić? Nie stać nas jeszcze na piłkarzy "na chodzie". Możemy ściągać tylko złomy.

Elix - 31 lipca 2010, 20:00:14 - *.prenet.pl
Ap okrutne ale masz racje xD

art - 31 lipca 2010, 20:03:55 - *.pl
do madry
i odezwał się kibic wisły "szczególnie ruchu i jagieloni" te kluby nie maja budżetu a graja w rozgrywkach ligi europejskiej bo się postawiły jak to się zwie u nas "wielkiej 3" a wisła budżet ma to jeszcze robi największy obciach z pośród klubów co nas reprezentują przegrywają u siebie z azerami a i w dodatku co roku ją kto inny goni tibilisy lewiada teraz azejberdżan a no i w dodatku bramki nie umie strzelić!!! wstyd i żenada !!! ruch i jagielonia z dużo lepszymi zespołami przynajmniej bramkę strzeliły a wisła jak zwykle niccccc ogarnij się człowieku

ziom - 31 lipca 2010, 20:05:18 - *.net-com.net.pl
mądry to ty jesteś chyba tylko z nicku. Po co Jagiellonii kolejny środkowy pomocnik jak mają ich aż nadto.

R.FORBRICH - 31 lipca 2010, 20:42:04 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Paktofonika

mądry - 31 lipca 2010, 21:12:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
...akurat mieszkam w okolicach Warszawy i kibicuję wszystkim zespołom pucharowym.
Chodziło mi o to że ludzie pokroju Lewandowskiego byliby dużym wzmocnieniem, szczególnie w pucharach.
Dla wszystkich.

MARCO - 31 lipca 2010, 21:24:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pechowo ale ważne że gra

Tomek - 1 sierpnia 2010, 7:11:50 - *.play-internet.pl
Wisła... Co? Bach bach Karabach!!! hahaha

Wacek - 1 sierpnia 2010, 11:16:28 - *.olesno.info.pl
Do Tomek - jeszcze jest rewanż i patrzmy na to z logiką bo to tylko 0:1.. Lech ma tak samo;)
Pozdro dla normalnych;)

Ricken - 1 sierpnia 2010, 14:39:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
Racja Wacek. Trzeba być dobrej myśli. Na dobrą sprawę z naszych drużyn to na zupełnie straconej pozycji jest tylko Ruch. reszta może walczyć.
Chociaż wiadomo, że nie takie rzeczy już się w piłce działy...

Schlesier - 1 sierpnia 2010, 23:18:07 - *.ssp.dialog.net.pl
Mecz nie odbył się w Sewastopolu, lecz na stadionie Lokomotiw w Symferopolu, gdzie mecze w roli gospodarza rozgrywa Tawria.