5 sierpnia 2010, 19:05:07 - elenril
Puchar Regionów: Małopolska 4-1 Region Helsiński

Reprezentująca Polskę w Pucharze Regionów UEFA Małopolska w swoim drugim meczu wygrała 4-1 (1-0) z Regionem Helsińskim.

5 sierpnia 2010, 17:15 - Wolbrom (Stadion Leśny)
Małopolska 4-1 Region Helsiński
Sławomir Zubel 20, 56, Adam Przeniosło 64, Paweł Wojdała 90 - Mikko Vesterinen 79

Małopolska: 12. Krzysztof Żylski - 4. Rafał Tabak, 5. Adam Przeniosło (84, 2. Paweł Węgrzyn), 6. Jakub Buczek, 7. Krzysztof Kusia, 8. Szymon Kiwacki (78, 10. Piotr Saratowicz), 9. Arkadiusz Lewiński, 11. Marcin Pluta, 14. Sławomir Zubel (68, 16. Paweł Wojdała), 17. Piotr Morawski, 18. Tomasz Pilch.

Region Helsiński: 1. Saku Härkönen - 17. Teemu Lipponen (46, 10. Toni Malm), 5. Mika Borg, 4. Sami Kyyrä, 19. Timo Katajanheimo - 21. Ville Arima (57, 3. Mika Telinkangas), 6. Jaako Linkoheimo, 20. Jukka Panula, 11. Mikko Vesterinen, 8. Johan Niskanen (74, 14. Jonathan Wasenius) - 18. Jussi Tapola.

żółte kartki: Lewiński, Buczek, Tabak - Niskanen, Linkoheimo, Panula, Wasenius.

sędziował: Liran Liany (Izrael).
widzów: 300.

W pierwszym meczu Małopolska zremisowała 1-1 z Rosją Południową.

Tabela grupy 7:

1. Rosja Południowa  2 4 6-1
2. Małopolska        2 4 5-2
3. Region Helsiński  2 3 4-6
4. Azot Grodno       2 0 2-8

W swoim ostatnim meczu Małopolska zagra z zespołem Azot Grodno w sobotę o 17:00 w Myślenicach.

Do turnieju finałowego Pucharu Regionów UEFA, który odbędzie się w czerwcu 2011 na terenie jednego z finalistów awansuje zwycięzca grupy.

W 2007 roku reprezentujący Polskę Dolny Śląsk wygrał europejską edycję Pucharu Regionów.

źródło: własne / UEFA / Dziennik Polski

gus - 5 sierpnia 2010, 19:09:21 - *.pool.mediaWays.net
i teraz już nie można powiedzieć, że polskie zespoły tylko przegrywają w pucharach!:>

pablos - 5 sierpnia 2010, 19:11:23 - *.46.51.11
Ciekawe ile Wisełka by umoczyła z Reprezentacją Małopolski?

asdasdasd - 5 sierpnia 2010, 19:13:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brac ich do Wisły.....

marecin z - 5 sierpnia 2010, 19:16:22 - *.cdma.centertel.pl
jestem małopolanem i jestem dumny naszych chłopaków chociasz tyle w dziszejszym dniu

zik - 5 sierpnia 2010, 19:19:02 - *.cable.smsnet.pl
to Oni powinni nas reprezentować w Europejskich Pucharach

mnmn - 5 sierpnia 2010, 19:22:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak dalej panie Zubel mamy nadzieje że dla PUSZCZY też bedziesz szczelal po dwie bramki na mecz POWODZENIA

Libiąż - 5 sierpnia 2010, 19:32:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wiadomo ile było widzów? Czemu tak u nas 2 dni temu nie zagrali.. Tylko mecz jak w B klasie gol po karnym zero emocji. Pozdro i powodzenia Małopolska w ostatnik meczu w Myślenicach

KSC - 5 sierpnia 2010, 19:48:46 - *.chello.pl