5 sierpnia 2010, 20:54:55 - elenril
Czerwona kartka Kosowskiego w Lidze Europy

Kamil Kosowski został ukarany czerwoną kartką w 15. minucie rewanżowego meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Europy, w którym jego Apóllon FC wygrał 2-1 (1-0) z Sibirem Nowosybirsk. W pierwszym spotkaniu Rosjanie pokonali na własnym stadionie 1-0 cypryjską drużynę i po dwumeczu to oni awansowali do kolejnej fazy rozgrywek.

5 sierpnia 2010, 19:00 - Limassol
Apóllon FC 2-1 Sibir Nowosybirsk
José Filipe Correia Semedo "Semedo" 12, Antonio Núñez Tena 71 - Igor Szewczenko 63

żółte kartki: Semedo, Daniel Eduardo Quinteros - Aleksandr Szulenin, Arūnas Klimavičius, Nikola Valentić, Igor Szewczenko, Aleksiej Sołosin.
czerwona kartka: Kamil Kosowski (15. minuta, Apóllon FC, za faul).

sędziował: Zsolt Szabó (Węgry).

W drużynie gości cały mecz na ławce rezerwowych spędził polski bramkarz Wojciech Kowalewski.

źródło: własne / UEFA

Bdx - 5 sierpnia 2010, 20:56:29 - *.171.165.252
Brawo! do wisły go:D

Ricken - 5 sierpnia 2010, 20:58:08 - *.internetdsl.tpnet.pl
15 minuta... Nie no Kamil, wiesz co? Obciach trochę. Tym bardziej, że 3 min wcześniej gola strzelili...

młody - 5 sierpnia 2010, 21:03:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahaha Ruch jest lepszy bo Grodzicki ogląda czerwień w 4 minucie Polską kopaną kibice kochają

fas - 5 sierpnia 2010, 21:03:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wie ktoś może jak tam Jaga sobie poczyna bo 1-1 ale czy dobrze grają i czy cisną ich tam ????

dzikus - 5 sierpnia 2010, 21:06:41 - *.centertel.pl
do Fas- mam tylko nadzieje że Jaga przejdzie dalej

transmicja - 5 sierpnia 2010, 21:07:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tch_online_10 macie transmicje z meczu jagielonni

aa - 5 sierpnia 2010, 21:07:51 - *.173.30.236.tesatnet.pl
fas tak sobie jedni i drudzy kopanina. W pierwszym meczu Jagiellonia powinna wygrac w Bialymstoku zagrala bardzo dobrze.

banan - 5 sierpnia 2010, 21:13:04 - *.toya.net.pl
jaga prowadzi 2:1 Bury z wolnego

MinguS - 5 sierpnia 2010, 21:13:47 - *.bredband.comhem.se
jaga prowadzi w salonikach 1:2 :D

Carhartt - 5 sierpnia 2010, 21:14:43 - *.ust.tke.pl
ktos wie czemu przerwali Slovan-Crvena Zvezda moze?

KKS - 5 sierpnia 2010, 21:15:35 - *.173.30.236.tesatnet.pl
Ale Jagiellonia strzelila dwie farciarskie bramki :D ale strzelila dzieki Bogu

Qique - 5 sierpnia 2010, 21:19:13 - *.146.166.203.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Ale ochrona Arisu skopała kibica Jagi ..który wczesniej rzucił petarde ale tak ochrona nie powinna robic ... ;/ mam nadzieje że ktos to zgłosi bo na kamerze to jest !!!

Qique - 5 sierpnia 2010, 21:22:07 - *.146.166.203.nat.umts.dynamic.eranet.pl
karny dla Arisu za nic ;/;/; ale przekręcił sędzia ten mecz ;/ na nie kożysc oczywiscie Polaków !!!! Zgłaszac to do uefy !!! ;/

adi - 5 sierpnia 2010, 21:23:45 - *.adsl.inetia.pl
karny wydrukowany, a Jaga jako jedyna nie przynosi wstydu polskiej pilce, szkoda gadac!

Qique - 5 sierpnia 2010, 21:27:24 - *.146.166.203.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Grosicki Fantastycznie gra !!!!

nikt_wazny - 5 sierpnia 2010, 21:32:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a jak ochrona powinna robic za rzucenie petarda na boisko? Poglaskac? Skoro debil taki cwany to powinien dostac ostro po mordzie to by sie nauczyl koks niedorobiony. Do szkoly i roboty, a nie!

adr - 5 sierpnia 2010, 21:33:47 - *.ssp.dialog.net.pl
Qique- a moim zdaniem postąpili właściwie. Tego bydła nie sposób nazwać kibicami. Mówię oczywiście tylko o tych co wywołali to wszystko.

Qique - 5 sierpnia 2010, 21:37:36 - *.146.166.203.nat.umts.dynamic.eranet.pl
ok ale wszystko wszystkim ale bez przesady !

kibic - 5 sierpnia 2010, 21:38:19 - *.sptelek.com.pl
Jaga zagrała najlepiej z wszystkich naszych klubów. Może nie grała z wielkim klubem, ale kto słyszał o Karabahu. Jak dla mnie to sędzia dał tu większego ciała niż wczoraj, Karny dla greków to chyba z głebokiego cylindra, szkoda.

Mario - 5 sierpnia 2010, 21:51:48 - *.78.107.168
Wiecie co mam już w dupie te honorowe porażki....