[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


6 sierpnia 2010, 7:23:31 - koofel
Michał Zieliński bliski gry w KSZO

Jeśli działacze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zdążą załatwić wszystkie formalności, w niedzielnym meczu z Pogonią w Szczecinie powinien wystąpić Michał Zieliński, występujący ostatnio w Koronie Kielce.

- Prowadzimy rozmowy w sprawie transferu naszego napastnika - przyznaje dyrektor ds. sportowych Korony Jarosław Niebudek.


źródło: Przegląd Sportowy

zed - 6 sierpnia 2010, 7:27:59 - staticline17442.toya.net.pl
A tak na siłę uciekał z tego Bytomia.

Maxi - 6 sierpnia 2010, 7:59:27 - nsith73.blokowe.pl
Fajny transfer, do tego Trzeciakiewicz i jaks obrońca i moze by sie obronili przed spadkiem.

Damian - 6 sierpnia 2010, 8:06:51 - t22-02.opera-mini.net (178.182.146.164)
Ważne aby grał. Dobra decyzja zarządu

www - 6 sierpnia 2010, 8:39:43 - 94-40-12-34.tktelekom.pl
A taki z niego filozof był - jak to mu zle w tym biednym Bytomiu i kasy mało na żel dostawał.

didier - 6 sierpnia 2010, 9:06:02 - ip-91-197-155-10.kolporter.com.pl (10.254.193.203)
Ostatnie 4 lata gry i całe 5 bramek zdobytych. Napastnik pełną gębą. Naprawdę żal czytać o tych pseudokopaczach.

Daimyo - 6 sierpnia 2010, 9:38:02 - chello089075014097.chello.pl
Ale szybki jest,na 1 lige w sam raz.

kibick - 6 sierpnia 2010, 10:11:32 - 87-205-203-231.adsl.inetia.pl
A wy nadaj będziecie najeżdżać na tą Korone ! ratują nam tyłek transferami, jak zwykle.

tk - 6 sierpnia 2010, 10:33:52 - 77-254-150-160.adsl.inetia.pl
Kozubek, Kozak, Cichoń, Trzeciakiewicz, Zieliński.

kibic - 6 sierpnia 2010, 10:47:31 - 87-205-81-11.adsl.inetia.pl
Małocha, Bilski, Sarnat, Kaczmarek.

bzyko - 6 sierpnia 2010, 11:38:45 - 082139001069.radom.vectranet.pl
pamiętam jak jakieś 3 lata temu się nim Przegląd Sportowy... jakie miał oferty? AEK Ateny, Wisła Kraków, Torpedo Moskwa - biło się o niego cały świat i okolice

ten koleś - 6 sierpnia 2010, 11:56:02 - wlan3-85.srem.net
jest beznadziejny

KSZO - 6 sierpnia 2010, 12:47:33 - 77-253-107-65.adsl.inetia.pl
to juz lepiej jakby kszo wywaliło kanara i zelazowskiego to by bylo wzmocnienie dla kszo

1929 - 6 sierpnia 2010, 13:01:25 - 213-238-67-157.adsl.inetia.pl
Ludzie, po prostu czasem żal tyłek ściska. Ludzie, kibice KSZO nie umią nawet napisać nazwy klubu. Co lepsze jeszcze pisze wyraźnie w newsie KSZO a nie jakieś kszo czy Kszo. Co do zawodnika, to mam nadzieję, że się u nas odbuduję, tak samo jak Trzeciakiewicz. U nas już się przecież odbudowali tacy zawodnicy jak: Cieśliński, Ciesielski, Robaszek czy Jarosław Białek

oj - 6 sierpnia 2010, 13:19:04 - europa.tueuropa.pl
"nie umią" dobre:-)
Również żal dupsko ściska:-)

123 - 6 sierpnia 2010, 14:02:18 - 81-219-68-33.adsl.inetia.pl
nie umią - ale czego tu wymagać

kubakszo - 6 sierpnia 2010, 14:16:53 - 77-255-63-26.adsl.inetia.pl
Ciekawe jak sprawa z Kamilem Witkowskim ;D

1929 - 6 sierpnia 2010, 14:53:24 - 77-253-109-143.adsl.inetia.pl
Oj macie wielki problem. Bo się pomylić nie można. Proszę jak tak bardzo chcecie: NIE UMIEJĄ.

oj - 6 sierpnia 2010, 16:28:11 - host-81-190-218-235.wroclaw.mm.pl
głupio się czepiasz literówek i zostałeś "skarcony":-) Kszo ktoś się pomylił, a Ty się srasz.
Nie trawię takich "intelektualistów"...

tylko_KSZO - 6 sierpnia 2010, 18:11:54 - adpw81.neoplus.adsl.tpnet.pl
a ja wciaz ciekaw jestem czy nadal bedzie trwal kabaret na F1?! ci "najwierniejsi" ciagle protestuje?:D ale przeciwko komu... pilkarzom czy dzialaczom?! nie dpoingujac to mysle ze przeciwko pilkarzom, SUPER!!! zal tylek siscka i tyle w tym temacie
a co do Zielinskiego, mysle ze bylo by to wzmocnienie ale nie rozumiem dlaczego on jak i Wasilewski, Trzeciakiewicz nie sa zakontraktowani przed Pogonia:/ Kardas kiedy wroci na litosc?!

tylko_KSZO - 6 sierpnia 2010, 18:16:50 - adpw81.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciagle bedzie trwal kabaret na F1??!! przeciwko pilkarzom protestujecie tak?! SUPER:/ dzialaczom to wi-si czy kibicujecie czy nie a pilkarzom gra sie ciezej...
Zielinksi mysle ze bylby sporym wzmocnieniem ale zarowno jak i on tak jak i Wasilewski i Trzeciakiewicz powinni byc juz zakontraktowani przed Pogonia... a Kardas kiedy wroci do 1 druzyny na litosc?!:/
mam nadzieje ze komentarz nie zostanie usuniety;)

KSZO - 6 sierpnia 2010, 18:47:50 - 87-205-162-227.adsl.inetia.pl
tk Cichonia to nie chcemy za jego słowa które kiedyś wypowiedział... remis z Pogonia bedzie sukcesem KSZO

tylko_KSZO - 6 sierpnia 2010, 19:03:36 - adpw81.neoplus.adsl.tpnet.pl
o jakim remisie tu marzycie?? z takim skladem jak przegramy 0-3 to bedzie sukces

1929 - 6 sierpnia 2010, 19:05:52 - 87-205-164-33.adsl.inetia.pl
@oj
Tylko dziwne, że Ci ludzie się bardzo często mylą. Poza tym, kibic KSZO jak nie wie, jak się pisze nazwę swojego klubu, to co za kibic?

Ww - 6 sierpnia 2010, 19:21:56 - p3EE24D29.dip.t-dialin.net
Przykre ale prawdziwe transerujemy faceta bez formy Ma ja w KSZO odbudowac. Nie ma sie wiec z czego cieszyc. Wole walczacego Kanara niz bez formy jakiegos zbytka z Korony.
tylko_KSZO
A czy kiedykolwiek byl doping dla pilakrzy dla druzyny ? . Nigdy . Byl tylko po to aby sie w Polsce pokazac wylasnowac jakis towar zaistniec choc troche w statystykach. niecale 100 gosci ma zakazy z wlasnej winy i koniec dopingu w OSTROWCU ß :OZNACZA TO ZE OSTROWIEC MA TYLKO 100 PRAWDZIWYCH KIBICOW NIEZASTAPIONYCH jak sie chelpia niektorzy bonzo z uko, ktorzy nogami i rekami sie bronia aby nie miec zakazu. A gdzie solidarnosc kibicowska? Nie ma ludzi niezastapionych.

Ww - 6 sierpnia 2010, 19:36:22 - p3EE24D29.dip.t-dialin.net
Jesli chodzi o pisownie klubu z Ostrowca.
Skroty pelnej nazwy piszemy duzymi literami
Klub Sportowy Zakladow Ostrowieckich czyli KSZO
Tak na marginesie . Ile tych zakladow jest zwiazanych z klubem ?

oo Ww - 7 sierpnia 2010, 0:29:52 - 194.181.135.230
to zmień nazwę Ww może Moravia będzie Ci bliższa sercu

slayer - 7 sierpnia 2010, 9:53:02 - host86-154-245-61.range86-154.btcentralplus.com
A np zaklad elana ma jeszcze cos wspolnego z klubem Elana?Liczy sie tradycja.Chcesz sie znalezc w sytuacji kibicow z Olsztyna lub Gorzowa, ktorym odebrano tradycyjna nazwe klubu?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas