7 sierpnia 2010, 17:16:22 - prof
Roman Stepanow bliski gry w Stali Stalowa Wola

W I połowie wygranego przez Stal Stalowa Wola 4-0 sparingu z Janowianką Janów Lubelski trener Sławomir Adamus próbował trzech graczy zza wschodniej granicy. W obronie zagrał Maksym Łysenko, w środku pola znany z występów w Spartakusie Szarowola - Ihor Łuc, zaś w ataku partnerem Kamila Gęśli był Roman Stepanow, wysoki napastnik o dobrych warunkach fizycznych.

Z tej trójki najlepiej prezentował się Roman Stepanow, który zdobył pierwszego gola dla Stali, gdy po wrzutce w pole karne, spokojnie przejął piłkę i strzelił dokładnie po ziemi w długi róg. Ukrainiec miał jeszcze dwie inne okazje bramkowe, ale zabrakło mu zimnej krwi pod bramką gości.

Na pewno zostanie w Stalowej Woli i jeśli się dogada finansowo z działaczami, to może być bardzo przydatny zespołowi w lidze. Pozostali Łuc i Łysenko nie powalili na kolana i zostali odesłani do domu. Pewne szanse ma jeszcze Łuc, ale niejasny jest status tego zawodnika.

źródło: Nowiny

asd - 7 sierpnia 2010, 18:25:55 - *.interblock.pl
Ja się tam doliczyłem dwóch bramek - różnie te źródła podają. W Echu Dnia napisali, że było 3:0.

Zielak - 7 sierpnia 2010, 19:03:47 - *.tvkdiana.pl
Było 3:0
Była bramka na 4:0 lecz sędzia nie uznał

neqq89 - 7 sierpnia 2010, 20:02:30 - *.internetdsl.tpnet.pl
Adamus nie szalej tak bo jeszcze awansujemy ;D

Kmiecic193 - 7 sierpnia 2010, 22:00:15 - *.tvkdiana.pl
no zobaczymy za tydzień wkońcu gra Stalówka więc kto wie jak to w lidze będzie wolałbym Kamila Karcza niż ukrainca

MKSKORONA - 8 sierpnia 2010, 0:34:50 - *.cdma.centertel.pl
No coz wiem ze w tym artykule nie bede mile widzany ale. Graty za transfery :P Moze wrocicie chociaz do 1 ligi polskiej tyle ze mozna bylo robic transfery w przerwie zeszlego roku a nie teraz w 2 lidze polskiej pozdro WYSOKO KAMIENIARZE JESTESCIE :* ciekawe kiedy bedzie nastepny mecz miedzy korona hahaha za 20 lat ,,,

detox - 8 sierpnia 2010, 8:17:53 - *.tvkdiana.pl
Na trybunach w Stalowej Woli widziałem młodego bramkarza Pawła Zielińskiego z Mielca. Przypadek? Swoją drogą dobrze by było gdyby można go było do nas ściągnąć. Chłopak jest stąd i z tego co wiem jest bardzo dobrym keeperem.

UA - 8 sierpnia 2010, 15:13:07 - *.tvkdiana.pl
Roman Stepanow występował już na polskich kartofliskach? czy jest to osoba kompletnie nieznana?