7 sierpnia 2010, 23:39:58 - qmichal
Zespół Pawła Kieszka z Superpucharem Portugalii

Nowy klub Pawła Kieszka - FC Porto wygrał z Benficą 2-0 (1-0) w meczu o Superpuchar Portugalii. Polski bramkarz nie zmieścił się nawet na ławce rezerwowych.

7 sierpnia 2010, 21:45 - Aveiro (Estádio Municipal de Aveiro)
SL e Benfica 0-2 FC Porto
Rolando 4, Radamel Falcao García Zárate 67

żółte kartki: Fábio Coentrão, Luisão, Pablo César Aimar Giordano - Fernando, Helton.

sędziował: João Francisco Lopes Ferreira (Setúbal).

Mati - 7 sierpnia 2010, 23:49:43 - *.254.164.141
Do kadry Go

emilio - 8 sierpnia 2010, 0:01:52 - *.ds6.univ.gda.pl
Kieszek jest 2 czy 3 bramkarzem Porto??

Dr Żołądź - 8 sierpnia 2010, 0:11:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kieszek jest trzecim bramkarzem fc Porto.
1-szy to Helton a 2-gi to Beto

stru - 8 sierpnia 2010, 0:17:46 - *.069.c71.petrotel.pl
e no ten ronaldo to ostry koleś :P gra i realu m. i w porto no i w arisie saloniki xD jak on ogarnia to...

dzejkob - 8 sierpnia 2010, 2:51:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ja także zrozumiałbym ten żart gdyby to był Ronaldo a on sie nazywa Rolando a ten baran źle przeczytał i kozaczy ;_

Ante - 8 sierpnia 2010, 8:40:37 - *.as43234.net
A co jeśli on dobrze o tym wiedział? Co wtedy mu odpiszesz?

gino - 8 sierpnia 2010, 8:42:47 - *.internetdsl.tpnet.pl (unknown)
Jaki jego zespół jak on jest 5 bramkarzem Porto ? Dudek w Realu to czasami nawet na ławce siądzie .

aaa - 8 sierpnia 2010, 10:37:09 - *.173.30.236.tesatnet.pl
No z bramkarzami to my stoimy super szkoda ze reszta jest do wymiany no moze atak coraz lepiej wyglada. Lewandowski, Jelen.

Pavlyuchen - 8 sierpnia 2010, 10:38:17 - *.xdsl.centertel.pl
Po takich osłabieniach Benfiki (di Maria, Ramires) to żadna niespodzianka.Paweł Kieszek ma tyle wspólnego z Porto że trenuje z nimi, nie można mówić że jego pozycja jest taka jak Dudka w Realu bo Dudek na ławce siedzi, a Kieszek mecze ogląda z trybun

bbb - 8 sierpnia 2010, 10:39:14 - *.nidzica.vectranet.pl
trzeci bramkarz takiej drużyny to niezła fucha nie musi się przejmować meczami bo i tak nie zagra a kasa jakaś tam zawsze wpływa a i Portugalię sobie pozwiedza

ANTY CWEL - 8 sierpnia 2010, 13:05:39 - *.adsl.inetia.pl
do stru
bramke strzelił rolando a nie ronaldo

MARCO - 8 sierpnia 2010, 13:17:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mimo wszystko gratulacje

mądry - 8 sierpnia 2010, 14:45:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Żarty was się trzymają...a ja bym wolał żeby nie Rolando ani Ronaldo a jakiś Polak strzelał bramki dla Porto.

brodo - 8 sierpnia 2010, 15:43:15 - *.play-internet.pl