8 sierpnia 2010, 20:23:28 - slady
Piąte ligowe zwycięstwo Dnipra

Rywal Lecha Poznań w IV rundzie eliminacyjnej Ligi Europy - Dnipro Dniepropietrowsk odniósł piąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Zespół Dnipra w meczu 5. kolejki ukraińskiej ekstraklasy wygrał 1-0 (0-0) z Tawriją Symferopol.

8 sierpnia 2010, 18:30 - Symferopol (Respublikanskyj sportywnyj kompłeks "Łokomotyw")
Tawrija Symferopol 0-1 Dnipro Dniepropietrowsk
Rusłan Rotań 77

Dnipro: 32. Anton Kanibołockyj - 3. Ucza Lobżanidze, 14. Jewhen Czeberiaczko, 16. Andrij Rusoł, 19. Vitaliy Denisov - 25. Mario Holek, 29. Rusłan Rotań, 26. Maksym Kaliniczenko (52, 18. Osmar Daniel Ferreyra), 23. Wałerij Fedorczuk (67, 28. Serhij Nazarenko) - 10. Jewhen Konoplanka, 11. Jewhen Sełezniow (55, 9. Wołodymyr Homeniuk).

żółte kartki: Leandro Messias dos Santos "Leandro Messias", Anton Monachow, Slobodan Marković - Andrij Rusoł, Jewhen Czeberiaczko, Osmar Daniel Ferreyra, Vitaliy Denisov.
czerwona kartka: Jewhen Czeberiaczko (85. minuta, Dnipro, za drugą żółtą).

sędziował: Serhij Łysenczuk (Kijów).

W 65. minucie Ołeksandr Kowpak (Tawrija) nie wykorzystał rzutu karnego (Anton Kanibołockyj obronił).

Dnipro z dorobkiem 15 punktów jest liderem tabeli.

ziutek - 8 sierpnia 2010, 20:29:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przygoda Lecha w IV rundzie zakończy się kompromitacją.

?? - 8 sierpnia 2010, 20:32:55 - *.173.30.236.tesatnet.pl
Od kiedy to mozliwa porazka z lepsza druzyna jest kompromitacja??

fan - 8 sierpnia 2010, 20:33:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda, że Kołpak karnego nie strzelił

MARCO - 8 sierpnia 2010, 20:36:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to nie wiele ale zawsze damy rade

zastal - 8 sierpnia 2010, 20:43:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O i nawet bramkarza maja dobrego. Na pewno Dnipro to lepsza obecnie drużyna od Sparty. Może Lech zagra lepiej i awansuje ale będzie baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ciężko. Szanse upatruje 60 do 40 dla Dnipro

xyz - 8 sierpnia 2010, 20:56:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tommy a te 10 % co zostało to szanse dla kogo ? ;)

hahahahah - 8 sierpnia 2010, 20:58:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
75-15 % a reszta ? haha Tommy mistrzuniu ;*

woocasch - 8 sierpnia 2010, 20:58:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam nadzieję że Dnipro zmiecie Amicę i pokaże jej gdzie jest jej miejsce.....

Jaco - 8 sierpnia 2010, 22:33:12 - *.tktelekom.pl
będzie ciężko, ale nie ma rzeczy niemożliwych, tylko prośba do trenera Zielińskiego: Stilić do odstawki na jakiś czas, i Tshibamba z Wichniarkiem w ataku, za nimi Krivets, na skrzydłach Peszko (nie dać się bać szansy Kiełbowi, bo Peszko kiche gra, z Widzewem już lepiej było, przynajmniej się stara) i Wilk, obrona nie jest zła, ostatnie bramki głupio tracone, przez błąd bramkarza i kontrowersyjny karny, więc defensywa w miarę ok

mks - 8 sierpnia 2010, 22:52:31 - *.direct-adsl.nl
na dwoch napastnikow Lech?? przeciez tak sie nie gra w pilke. Jaco nie masz co walczyc z polska pilkarska patologia

ehhh - 9 sierpnia 2010, 0:21:07 - *.adsl.inetia.pl
dodac powinno sie jeszcze do newa, ze dzieki tej wygranej utrzymali pozycje lidera ligi ukrainskiej

? - 9 sierpnia 2010, 1:47:11 - *.chello.pl
jestem ciekawy gdzie są ci co pisali Lech 2-0 Sparta

ziutek - 9 sierpnia 2010, 9:48:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pisząc kompromitacja miałem na myśli druzgocącą porażkę Lecha.

Do ? - 9 sierpnia 2010, 11:13:53 - *.173.30.236.tesatnet.pl
a gdzie maja niby byc??

Pordon - 9 sierpnia 2010, 11:38:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@KKS - u nas wszyscy wiedzą, że Legia nie gra w pucharach, bo na to nie zasłużyła i nikogo żal nie ściska. Ty chyba jednak masz kompleks na punkcie marności Twojej drużyny, która jest obecnie cienka jak barszcz. Ale i tak życzę Lechowi jak najlepiej. Ze Spartą było na prawdę dobrze, więc jak zagracie jeszcze lepiej z Dnipro to szanse będą - tylko bramki zacznijcie strzelać.

Jaco - 9 sierpnia 2010, 13:26:21 - *.tktelekom.pl