8 sierpnia 2010, 21:09:30 - slady
Zespół Kosowskiego przegrał mecz o Superpuchar Cypru

Apóllon FC przegrał spotkanie o Superpuchar Cypru. Klub Kamila Kosowskiego został pokonany w rzutach karnych przez AS Omónia Lefkossías 2-3. Po regulaminowym czasie gry było 1-1 (0-0). Polak rozegrał całe spotkanie.

8 sierpnia 2010, 19:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
AS Omónia Lefkossías 1-1 k. 3-2 Apóllon FC
Leândro 84 - José Filipe Correia Semedo "Semedo" 53

Do 57. minuty w zespole Omónii grał były piłkarz Lecha Poznań Hernán Rengifo Trigoso.

Adexxs - 8 sierpnia 2010, 21:18:03 - *.adsl.inetia.pl
Jak to jest dałem w sts 1 , wchodzi mi czy nie?? z góry dziekuje za odpowiedz

PITERKO - 8 sierpnia 2010, 21:19:06 - *.netbase.pl
Ostatni sezon na Cyprze. Za rok Kosa wróci jako nadzieja i megawzmocnienie którejś z drużyn środka tabeli typu Górnik/Korona/Śląsk/Lechia.

dfdffd - 8 sierpnia 2010, 21:19:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie wchodzi. jakbyś dał x to by weszło.

wfeior - 8 sierpnia 2010, 21:20:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeśli na 1 to nie wchodzi, bo liczy się tylko wynik z 90 min. Jakbyś postawił na to ze Omonia zdobędzie puchar to by weszło

marcin - 8 sierpnia 2010, 21:21:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
adexxs niestety nie bo wynik liczy sie do 90 minuty meczu a potem liczy sie jako remis

Adexxs - 8 sierpnia 2010, 21:22:43 - *.adsl.inetia.pl