11 sierpnia 2010, 18:52:49 - slady
Čikoš i Jarabica zagrali w młodzieżowej kadrze Słowacji

Dwaj Słowacy Erik Čikoš (Wisła Kraków) i Marián Jarabica (Cracovia) zagrali w młodzieżowej kadrze swojego kraju. Słowacja wygrała w meczu kwalifikacyjnym do mistrzostw Europy 2011 z Serbią 2-1 (1-0). Obaj piłkarze zagrali cały mecz.

11 sierpnia 2010, 17:00 - Zlaté Moravce
Słowacja 2-1 Serbia
Jakub Sylvestr 14, 60 - Filip Đuričić 69

żółte kartki: Michal Ďuriš, Peter Štepanovský - Nemanja Matić, Vojo Ubiparip, Jagoš Vuković.

5. Cypr		6   3   4- 9

W drugim dzisiejszym meczu Chorwacja wygrała 4-1 (2-0) z Norwegią.

źródło: własne / UEFA

TS - 11 sierpnia 2010, 18:55:06 - *.play-internet.pl
Gratulacje dla Eryka!!! Tak trzymaj

adr - 11 sierpnia 2010, 18:55:45 - *.ssp.dialog.net.pl
Ładnie Cikos jest dobry i młody. Udany transfer. On może się stać jeszcze o wiele lepszy, bo ma charakter i sprawia wrażenie osoby, która chce się rozwijać.

KS - 11 sierpnia 2010, 18:57:48 - *.ghnet.pl
Brawo Marian! Ten transfer to strzał w dziesiątkę!

Cracovia W - 11 sierpnia 2010, 19:19:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Marian teraz wracaj nam szybko na piatkowy mecz

sd - 11 sierpnia 2010, 19:32:50 - *.181.210.207.nat.umts.dynamic.eranet.pl
dla tej serbii u 21 zagral niedoszly wlasnie wislak- milenkovic ( ostatnio/obecnie(?) koszyce)

MARCO - 11 sierpnia 2010, 19:46:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratulacje chłopaki

lambda - 11 sierpnia 2010, 22:12:09 - *.134.180.8
Brawo Marian, tak trzymaj. Prawdopodobnie to będzie strzał w 10, ale wszystko zweryfikuje liga.

Lenin - 12 sierpnia 2010, 0:27:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
warto napisać że dziś odbył się pierwszy mecz eliminacji do Euro 2012 (Estonia - Wyspy Owcze 2:1)

kamilos-cr - 12 sierpnia 2010, 9:31:41 - *.ver.abpl.pl
Marian wracaj czekamy na ciebie i gratulacje!

Maksiula - 12 sierpnia 2010, 9:39:11 - *.56.156.209
Wczoraj doszło do wielkiej sensacji w eliminacjach do młodzieżowych mistrzostw Europy do lat 21.Islandia u siebie wygrała z Niemcami uwaga aż 4-1!!!Inne większe niespodzianki to:przegrana Francuzów u siebie z Belgami 0-1, i remis gospodarzy Finów z Hiszpanami 1-1.A w naszej grupie Holendrzy pyknęli Liechtenstein 0-3 w meczu wyjazdowym.I to właśnie oni są bezapelacyjnym liderem z kompletem siedmiu zwycięstw.Jak widać też futbol europejski również wyrównał się zdecydowanie na szczeblu młodzieżowym.

Lenin - 12 sierpnia 2010, 15:08:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niemcy z Islandią 1:4 ???? blamaż , wstyd , irytacja.... niemiecka piłka sięgnęła dna - gorzej już być nie może - zawiesić rozgrywki w Niemczech !!! dlaczego oni nie umieją grać ???

Maksiula - 12 sierpnia 2010, 20:21:43 - *.cdma.centertel.pl
Do Lenin: Każdej drużynie, czy to klubowej, czy to reprezentacyjnej może przytrafić się koszmarny mecz.Myślę, że właśnie taki typowy wypadek przy pracy zanotowała wczoraj młodzieżowa reprezentacja Niemiec.Pozdrawiam.