15 sierpnia 2010, 20:44:05 - koofel
Czerwona kartka Rafała Murawskiego

Zawodnik Rubinu Kazań Rafał Murawski zobaczył czerwoną kartkę w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 17. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Tieriekiem Grozny. Polak w 88. minucie został ukarany drugim żółtym kartonikiem i w rezultacie musiał opuścić boisko.

15 sierpnia 2010, 18:45 - Grozny
Tieriek Grozny 1-1 Rubin Kazań
Héctor Andrés Bracamonte 30 - Christian Fernando Noboa Tello 53

czerwona kartka: Rafał Murawski (88. minuta, Rubin, za drugą żółtą).

Murawski wybiegł na boisko w podstawowym składzie. Rubin ma obecnie 33 punkty i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

irek - 15 sierpnia 2010, 20:45:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo tylko to polacy potrafią gdzie gole!!

Wilk - 15 sierpnia 2010, 20:58:09 - *.centertel.pl
@Irek... Ale z Ciebie wstrętny napinacz...

Rafał - 15 sierpnia 2010, 21:01:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo był widoczny walczył.

mm - 15 sierpnia 2010, 21:07:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
frajer i cienias z tego murawskiego

AJAX - 15 sierpnia 2010, 21:07:53 - *.icpnet.pl
Muraś ma stałe miejsce w pierwszym składzie ??

do ajax - 15 sierpnia 2010, 21:13:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak, jest to jeden z najczęściej grających piłkarzy Rubina.

echeh - 15 sierpnia 2010, 21:27:37 - *.adsl.inetia.pl
Fajnie wiedzieć, ech przynajmniej pan Murawski ma niusa o sobie.

as - 16 sierpnia 2010, 0:06:01 - *.webair.com
brawo muraw! trzeba pokazać ruskim kto rządzi!

wert - 16 sierpnia 2010, 2:09:57 - *.ostroda.vectranet.pl
frajer i cienias z tego mm

tommy - 16 sierpnia 2010, 3:11:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i luj mu w pupe czy jak tam mowia.. kogo to obchodzi, slaby jest

Maksiula - 16 sierpnia 2010, 12:23:47 - *.cdma.centertel.pl
Nie macie żadnego prawa naśmiewać się tak z Murawskiego. On jest niezły, a gdyby był jeszcze odrobinkę szybszy, to spokojnie osiągnąłby klasę światową, i grałby na pewno w lepszym klubie niż Rubin Kazań.

MARCO - 16 sierpnia 2010, 12:31:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ostro Muraś

Artur - 16 sierpnia 2010, 12:38:27 - *.warszawa.mm.pl
do AJAX : nie, Murawski jest rezerwowym w trakcie ostatnich 2 sezonów zagrał w 24 meczach strzelając 1 bramkę, z tym że z tych 24meczy 18meczy to wejścia na boisko między 70-80min meczu. Czyli generalnie gra minuty. Ale możliwe że teraz się to zmieni bo Semak który odszedł to chyba też był środkowy pomocnik. Natomiast moim zdaniem póki nie będzie grał po 10-12 CAŁYCH MECZY na sezon...to Smuda nie powinien go powoływać , bo sam mówił że piłkarze muszą grać w klubach i nie powinno tu być wyjątku...bo inaczej powołajmy Kuszczaka, Rogera, M.Lewandowskiego ...bo oni też grają po 10-12 meczy na sezon w swoich klubach.

lechpo - 16 sierpnia 2010, 13:39:11 - *.cdma.centertel.pl
Dokladnie, byl zmiennikiem Semaka ,ale ten odszedl do Zenitu i teraz Muras jest podstawowoym graczem.

Do Artura - 16 sierpnia 2010, 14:13:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie nie bawcie się w znawców i tym podobnych, bo Murawski wcale nie był zmiennikiem!