21 sierpnia 2010, 22:48:25 - prof
Gol Ireneusza Jelenia

Ireneusz Jeleń zdobył bramkę dla AJ Auxerre w spotkaniu 3. kolejki francuskiej ekstraklasy z Valenciennes FC. Mecz zakończył się remisem 1-1 (0-0). Jeleń wyrównał stan meczu w 69. minucie. Był to jego pierwszy gol w tym sezonie.

21 sierpnia 2010, 21:00 - Auxerre
AJ Auxerre 1-1 Valenciennes FC
Ireneusz Jeleń 69 - Gaël Danic 66

żółte kartki: Jean-Pascal Mignot, Dennis Oliech, Benoît Pedretti - Milan Biševac, José Saez.

Jeleń rozegrał pełne 90 minut. Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział drugi polski piłkarz grający w Auxerre Dariusz Dudka.

AJ Auxerre zremisował wszystkie dotychczasowe ligowe spotkania w tym sezonie.

źródło: własne / eurofutbol.pl

grigor - 21 sierpnia 2010, 22:50:51 - *.adsl.inetia.pl
dobrze ze strzelil bo to juz byl 3 kolejka.teraz trzymam kciuki za dobry wynik z zenitem

Jelen - 21 sierpnia 2010, 22:51:50 - *.hypnet.pl
Jeleń to jest gość! Takich ludzi nam trzeba w kadrze.

x - 21 sierpnia 2010, 22:52:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a na kadrze i tak kontuzja ;/

grigor - 21 sierpnia 2010, 22:53:14 - *.adsl.inetia.pl
zgadzam sie.najlepsze polski pilkarz za granica.jest w swoim zespole gwiazdą

taaak - 21 sierpnia 2010, 22:54:34 - *.254.198.228
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrawoooooooooooooooooooo zeby w kadrze tylko tak strzelal;) Smuda ma potencjal w tej kadrze a nie potrafi go wykorzystac;/ Boruc-Piszczek-Glowacki-Zewlakow.Boenisch Kuba-Murawski-Matuszczyk-Mierzejewski Lewy-Jelen i jazdaaaaa do srodka jedynie moze zamiast jednego z tych defensywnych jakis Iwanski albo Mierzejewski do srodka a Rybus albo Peszko na bok i sklad jak dlamnie b dobry;) Euro jest naszeee!!!

nono - 21 sierpnia 2010, 22:56:42 - *.chello.pl
no, Irek teraz do przodu tylko Pozdro z Chorzowa ;)

Ko1 - 21 sierpnia 2010, 23:08:11 - *.sileman.net.pl
"nono"
Irek to Żabol:D
tak czy inaczej pewnie sie cieszy z pozdrowien

qwerty567 - 21 sierpnia 2010, 23:11:57 - *.ssp.dialog.net.pl
Błaszczykowski też jest gwiazdą w swoim klubie, ale on potrafi to pokazać w reprezentacji, Jeleń już nie

kaka - 21 sierpnia 2010, 23:12:27 - *.xdsl.centertel.pl
tą bramke musiał strzelić. a tak naprawde w przeciągu całego meczu nic nie pokazał wielkiego ... niestety ...

rts@tlen.p - 21 sierpnia 2010, 23:18:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pamiętam jak kiedyś Jeleń zdobywał dla nas gole. Super napastni, nie wiem dlaczego Widzew go puścił. Gdyby nie to, pewnie bylibyśmy mistrzem.

turysta80 - 21 sierpnia 2010, 23:27:55 - *.adsl.inetia.pl
Kiedy Jeleń grał w Widzewie??

chomik - 21 sierpnia 2010, 23:41:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do pustej trafił a tu zachwyty

Jelen - 21 sierpnia 2010, 23:57:34 - *.hypnet.pl
Rok temu 14 goli w sezonie, dwa lata temu tak samo 14 trafień. W swoim klubie jest czołową postacią a przecież liga Francuska jest wymagająca. Jelen powinien grać w pierwszym składzie w Kadrze.

Jelen - 21 sierpnia 2010, 23:59:58 - *.hypnet.pl
qwerty567 - bo w klubie ma z kim grać a w kadrze już nie. Ale spokojnie. W kadrze też będzie strzelał. Smuda powinien stawiać głównie na tych z ostatniego powołania. To są zawodnicy, którzy coś tam potrafią bo w lidze takich a wielu nie ma.

turysta80 - 22 sierpnia 2010, 0:32:01 - *.adsl.inetia.pl
"Szybciejsi" na kadrę jest wiecznie kontuzjowany, Co nie przeszkadza mu grać w klubie zaraz po terminie na kadrę.
Irek niech się określi czy chce grać w kadrze czy nie!!!
Szkoda jego i naszych nerwów. Niech powie że nie chce grać i niech go Smuda nie powołuje.
Drugi Olisadebe. W środę kontuzjowany na kadrę, ale za to w sobotę gotowy do gry w klubie

mc - 22 sierpnia 2010, 1:48:59 - *.79.236.241.jlsystem.com.pl
kaka wszedzie musisz to pisac:/ pesymisto wazne, ze strzelil, trzeba sie umiec znalesc w polu karnym i dobrze ustawic, a Jelen to potrafi doskonale

Kroll - 22 sierpnia 2010, 11:11:55 - *.189.0.206
Brawo Irek, jedyny supersnajper z Polski!!!

enia-video-auxerre-valenciennes-1-1-21082010/

WIESŁAW - 22 sierpnia 2010, 13:45:17 - *.opera-mini.net (*.2.96.15)
A oni już chcieli go na ławę posadzić

(L) - 22 sierpnia 2010, 13:48:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Iras!

wisła ploc - 22 sierpnia 2010, 13:54:17 - *.146.112.118.nat.umts.dynamic.eranet.pl
pozdro z wisły ;]

MARCO - 22 sierpnia 2010, 13:57:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Irek teraz to już z górki powodzenia

12345 - 22 sierpnia 2010, 14:33:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Irek

Zbych - 22 sierpnia 2010, 14:49:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tego należy od napastnika wymagać aby miał sytuacje do pustej i aby umiał je wykorzystać.Wiek nie ma tu żadnego znaczenia.Ja ciągle widzę miejsce w kadrze dla Franka nawet na ME.Jeśli potrafi strzelać bramki w Jadze będzie potrafił i reprze bo to jest prawdziwy napadzior.Irek zresztą też.

Maradona - 22 sierpnia 2010, 18:03:32 - *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie
Niedługo mecz kadry z Ukrainą to na dniach będzie kontuzjowany...

kojot - 22 sierpnia 2010, 18:57:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl