[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


23 sierpnia 2010, 20:48:15 - prof
Nowe logo Motoru Lublin

Spółka Motor Lublin SA wspólnie z kibicami opracowała nowe logo, które znajdzie się na koszulkach zawodników Motoru.

Logo nawiązuje do starego, tradycyjnego herbu, gdy piłkarze Motoru grali pod szyldem RKS. Jedynymi nowymi elementami są liście laurowe i szarfa z napisem Lublin.


źródło: Kurier Lubelski

szymson - 23 sierpnia 2010, 20:49:41 - afry205.neoplus.adsl.tpnet.pl
szczerze może być pozdro

kkk - 23 sierpnia 2010, 20:51:28 - dgh101.neoplus.adsl.tpnet.pl
ładne. pozdro

. - 23 sierpnia 2010, 20:52:14 - 91-145-184-51.internetia.net.pl
ładne ;) nawet bardzo

Motorowiec - 23 sierpnia 2010, 20:52:24 - chello089075002187.chello.pl
Lepsze to niz jakis LKP !

:) - 23 sierpnia 2010, 20:53:25 - dbs12.neoplus.adsl.tpnet.pl
Badziew

sajmon - 23 sierpnia 2010, 20:53:59 - gc-fw1.mywdt.com
herb spartakusa chyba

maniek - 23 sierpnia 2010, 20:55:31 - bgg147.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam pytanie do kibiców Motoru.
Są jakieś zmiany na lepsze po połączeniu z Szarowolą?

Kibic Moto - 23 sierpnia 2010, 20:58:37 - dbs12.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zmieniamy Mecze gramy w Szarlowie potem zmienimy nazwe

Grzegorz - 23 sierpnia 2010, 20:59:15 - ip-178-219-30-136.e-gco.pl
Skąd ta moda na ohydne liście laurowe i szarfy?
Brakuje jeszcze lwów trzymających tarczę.
Jest to próba skopiowania wzorców chyba z ligi angielskiej, całkowicie obcych w naszym kręgu kulturowym!

rebus - 23 sierpnia 2010, 21:00:23 - aelx71.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak sie na te zmiany zapatrują ludzie z "zasadami" z Wrocka?

gbh - 23 sierpnia 2010, 21:03:05 - chello089074149223.chello.pl
Dobrze, że nie ma wsiowego elementu korony, jak np w herbie Wisły.

FortArt - 23 sierpnia 2010, 21:09:44 - 213.134.181.225
Po co ta szarfa i te wieńce? Nie dało się po prostu użyć tradycyjnego herbu, który rozpoznają chyba wszyscy w Polsce?

abab - 23 sierpnia 2010, 21:13:46 - chello089076113168.chello.pl
gites. pozdro z warszawy

sg - 23 sierpnia 2010, 21:16:04 - 84.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl
Zabrakło w nowym logo informacji,że to nie jest motor tylko SPARTAKUS SZAROWOLA

koroniarz - 23 sierpnia 2010, 21:25:40 - chello089076002246.chello.pl
dziwne

psiakrew - 23 sierpnia 2010, 21:27:00 - host-81-190-99-52.gdynia.mm.pl
Bardzo słabe. Doklejone stare logo, bez RKS, na gotowy, czarno-biały szablon.

Stomil - 23 sierpnia 2010, 21:27:14 - chello089074057091.chello.pl
elegancki. do zobaczenia w Lublinie...

as - 23 sierpnia 2010, 21:32:17 - eco72.neoplus.adsl.tpnet.pl
mnie się nie podoba - kwestia gustu. Ktoś poszedł na łatwiznę chyba.

maruda - 23 sierpnia 2010, 21:35:00 - afbm242.neoplus.adsl.tpnet.pl
Średnia jakość tego logo co odzwierciedla " niemoc " tej drużyny.

? - 23 sierpnia 2010, 21:37:12 - antycenzor.pl
Dla każdego szanującego swoją historię klubu, zmiana jego Herbu to ostateczność. Zazwyczaj są to sytuacje wymuszone - różnego rodzaju zobowiązania, lub chęć odcięcia się od niechlubnej przeszłości. Motor ma problemy z własną tożsamością - gra przecież na licencji Spartakusa, toteż naraża się na wieczne drwiny.

MOTOR - 23 sierpnia 2010, 21:54:11 - chello089072206153.chello.pl
herb powinien byc taki jak kiedys bez tych lisci.

młody - 23 sierpnia 2010, 21:55:12 - gw-195.leczna.enterpol.pl
do "?" - po twoim poście sądzę, że albo nie masz pojęcia o czym piszesz, albo się zwyczajnie napinasz,
po pierwsze: nowy herb jest nawiązaniem do tradycyjnego, HISTORYCZNEGO herbu RKS Motor Lublin, a więc nie jest to zmiana herbu jak piszesz, tylko raczej powrót do korzeni,
po drugie: przez ostatnie lata mieliśmy oficjalnie herb LKP, zapewne znany większości kibicom, którego nikt wśród kibiców nigdy nie zaakceptował.
Tyle w temacie.

VTCH - 23 sierpnia 2010, 21:56:49 - aeac158.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdrowienia z Dolnego Śląska. 3majcie się Silniczki.Życzę wam szybkiego awansu. Pamiętam te wspaniałe chwile gdy uczęszczałem na Zygmuntowskie.
Teraz wspieram was z Oporowskiej.

fds - 23 sierpnia 2010, 22:00:53 - 77-254-124-36.adsl.inetia.pl
Powinien być herb a w nim jak kibice lubią uciekać z własnego sektora . Śmieszny klub . 3 liga na tyle max zasługujecie

DKKKK - 23 sierpnia 2010, 22:04:15 - chello089075122070.chello.pl
Jak wieniec pogrzebowy na ostatnie pozegnanie Motoru! Kupiony na straganie u Groszka!! Okropny!

irokez - 23 sierpnia 2010, 22:16:04 - 188.146.74.99.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Stawiam sprawe jasno bez oporu
Wisła Lechia Śląsk BEZ mOTORU !!!

vtch - 23 sierpnia 2010, 22:16:51 - aeac158.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spinajci się dziekaki. Fds ciekawe czy wtedy goniles czy zlizywałeś smarki z nosa. Czy chcecie tego czy nie Motor a tak na prawdę kibice Motoru to kibicowska ekstraklasa czy wam się to podoba czy nie. Motorowcy zawsze stają do walki.

h - 23 sierpnia 2010, 22:18:35 - narut.net-partner.pl
Ładne logo, chociaż te liście i szarfa mogły być np. żółte. Ale i tak nie jest źle.

BPG - 23 sierpnia 2010, 22:26:35 - ip-93-179-233-187.silesiamultimedia.com.pl
W modzie jest teraz dodawanie do loga lisci i korony,a tak na marginesie to liscie moglyby byc zolte.

makuch - 23 sierpnia 2010, 22:27:15 - systemy142.toya.net.pl
pracuję w branży graficznej, powiem naczelną zasadę jeśli ktoś chce aby logo zyło wiecznie:
im prostsze logo-tym lepsze, spójrzcie na 3 paski adidasa , nike, nawet orlen, po cholerę ten wieniec i napis?

mks - 23 sierpnia 2010, 22:29:59 - t18-02.opera-mini.net (188.146.49.68)
wygląda jak wieniec pogrzebowy i zamiast LUBLIN powinno byc napisane OSTATNIE POŻEGNANIE

ŁKS Łomża - 23 sierpnia 2010, 22:39:58 - chello089073202127.chello.pl
Co to jest logo ? Kluby mają herby !

s - 23 sierpnia 2010, 22:46:02 - 81.219.254.105
zgadzam sie, podpisuje sie pod tym !

978hhd - 23 sierpnia 2010, 22:50:34 - abfp74.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak spadniecie motor do okręgóki

WKS - 23 sierpnia 2010, 22:58:44 - apn-77-115-100-61.dynamic.gprs.plus.pl
A ja stawiam sprawę tak TWIERDZA WROCŁAW BEZ wISŁY

haytes - 23 sierpnia 2010, 23:13:03 - acfr110.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha Ostatnie Pozegnanie

Tradycjona - 23 sierpnia 2010, 23:28:10 - nat3-135.ghnet.pl
Kiedy wreszcie Stomil Olsztyn i Stilon Gorzów wrócą do swoich prawdziwych nazw?

adik - 23 sierpnia 2010, 23:29:25 - host81-135-115-103.range81-135.btcentralplus.com
Zderzenie dwóch światów.Obecny:bardzo czarno-biały i przyszły:kolorowy.

rKs&wKs - 23 sierpnia 2010, 23:30:57 - public-gprs45224.centertel.pl
nie rozumiem oco wy sie spieracie z jakimis znajduchami co pewnie nigdy nawet na meczu nie byli a i tak nas nie lubia bo pewnie jakis kolezka w czapce lub koszulce motoru zabral im telefon czy sarke !! Nowy herb jest jaki jest prawie wogle sie nie rozni od starego herbu , ktory widnieje na koszulkach czy szlikach RKS-u ! grunt zeby bylo tak gitarka jak za RKS-u

Brx7 - 24 sierpnia 2010, 2:15:24 - 088156140239.radom.vectranet.pl
Mnie tam nie podoba się "nowe logo".
Po pierwsze dlatego, że to nie logo tylko herb
A po drugie dlatego, że stary dobry herb rozpoznawany przez wszystkich fanów w Polsce wcale nie był gorszy.
Z całym szacunkiem mogę nie lubić Motoru ale darzę go szacunkiem za te wszystkie mecze między nami i gorącą atmosferę.
Do fds:
Niejedna ekipa uciekałaby z własnego sektora przed czerwona armią także nie napinaj się bo Ci żyłka pęknie,
Do irokez:
Wolę 100 razy Motor niż nożowników z Krakowa więc zastanów się zanim coś napiszesz. Poza tym jak mamy traktować poważnie Twój komentarz skoro nawet nie potrafisz napisać z dużej litery nazwy własnej klubu? Motor i wszystkie inne kluby piszemy wielką literą!
Trzymajcie się Motorowcy mam nadzieje że znowu spotkamy się na kibicowskim szlaku.
RKS Radomiak 1910 Radom

FrediCK - 24 sierpnia 2010, 2:18:25 - 078088088144.kielce.vectranet.pl
Zbyt "nowocześnie" wygląda napis "Lublin" jak i cały wieniec w porównaniu do umieszczonego na środku, dotychczasowego herbu Motoru. Niedopasowanie i ingerencja programów komputerowych jest widoczna gołym okiem. Wygląda to dokładnie jak by wycięty był stary herb i zwykle naklejony na wieniec. Nawet jeśli ktoś nie znał by się na grafice, myślę że zrobił by taki w chwilę. Mniemam, że kozioł? na czerwonym tle nawiązuje do herbu miasta, powinien chyba bardziej przypominać rzeczywisty jego obraz ("Obecny herb Lublina przedstawia białego kozła ze złotymi rogami, wspartego o krzew zielonej winorośli"). Powracając... Myślę, że, napis LUBLIN powinien być bardziej... hmmm... "zintegrowany?" z kozłem jeśli faktycznie symbolizuje on herb miasta. Rozumiem, że chciano tutaj zachować dotychczasową formę "loga" Motoru, myślę jednak, że można było wnieść trochę nowości w stary herb. Nie chodzi mi o permanentne zmiany, lecz kosmetyczne poprawki, które pozwoliły by dopasować się staremu herbowi do nowej otoczki. Podsumowując: Wybrali kibice Motoru, jeśli im to odpowiada, niech taki mają. To tylko moje skromne zdanie, pozdrawiam!

PNG - 24 sierpnia 2010, 2:30:34 - unallocated.star.net.uk
Ladne,pozdro z Katowic

Brx77 - 24 sierpnia 2010, 2:44:49 - 088156140239.radom.vectranet.pl
Do FrediCK:
Twoje skromne zdanie ale jakże trafne. Lepiej bym tego nie skomponował. Nawet jeśli Twoje CK oznacza Kielce to przyznaje Ci rację

hm hm hm - 24 sierpnia 2010, 6:26:50 - 159.245.16.100
troszkę dziwne i nie na miejscu są opinie typu: "zasługujecie max. na 3 ligę" ogarnijcie się troszkę, przecież cała nasza piłka od ekip typu Gwizdek Pierdziszewo aż po obecnego Mistrza Polski to jest poziom max. 3 ligi. KOmpromitujemy się w drużynami z Azerbejdżanu, omc Malty a Austria to dla nas tak nieosiągalny poziom jak dla angielskiej siatkówki awans do ME.

FrediCK - 24 sierpnia 2010, 6:38:45 - 078088088144.kielce.vectranet.pl
Owszem, moje CK oznacza Kielce Zawsze staram się zachować jako taki obiektywizm, pozdrawiam Ciebie Brx77 jak i resztę prawdziwych kibiców!

ck - 24 sierpnia 2010, 9:13:40 - adui114.neoplus.adsl.tpnet.pl
CK - Civitas Kielcensis

dżano - 24 sierpnia 2010, 9:19:17 - 194-150-238-142.internetia.net.pl
GKS Jastrzębie pamięta !

psiakrew - 24 sierpnia 2010, 9:25:48 - host-81-190-99-52.gdynia.mm.pl
do ŁKS Łomża, 99% "herbów" klubów sportowych nie ma nic wspólnego z prawdziwymi herbami, a że się tak nazywają, cóż tak się przyjęło niestety...

Rafalski - 24 sierpnia 2010, 10:04:35 - abgi206.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tutaj prezydent Wasilewski powinien ko końca wypić to "Piwo" ! Prezydent Wasilewski,jego poprzednik co norwegów przyciągną do Lublinianki że teraz tam nie ma ciepłej wody mowa o Pruszkowskim i Groch powinni do końca wypić to "Piwo" A ja zobowiązuje się przywieść trzy taczki właśnie dla tych panów żeby ich wywieść raz na zawsze cz Lubelskiego-Sportu,bo to co ci ludzie zrobili z piłką Lubelską to sabotaż!!!!!!!

rafi - 24 sierpnia 2010, 10:28:09 - 212-106-28-168.adsl.inetia.pl
Szkoda, że polską piłkę niszczą wynalazki pokroju Hydrobudowy czy Sparakusa Lublin. Fani Zawiszy, wykazali się jednak honorem i charakterem i odrzucili dziwaczny twór, w Lublinie tego zabrakło,nie da się tego ukryć nawet nawiązaniem do " tradycyjnego" herbu.

Lędzic - 24 sierpnia 2010, 10:37:29 - abfp230.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po raz kolejny powtarzam - fuzje dużych klubów z mniejszymi to NORMALNOŚĆ. Dlaczego w Polsce zakompleksione ludziki nazywają Lecha Amiką, a Polonię W. Groclinem? Sami nie znają historii swoich klubów - Wisła występuje na licencji Milicyjnego K.S., a Legia Victorii W-wa.

Kiks - 24 sierpnia 2010, 11:26:43 - agx218.internetdsl.tpnet.pl
To badziewie to temat zastępczy nieudolnej Prezesowej która tylko promuje swoją osobe.

kacper - 24 sierpnia 2010, 11:27:20 - bbi90.neoplus.adsl.tpnet.pl
wy najpierw nauczcie się grać bo sandecję ekstraklasa czekA

zbynio - 24 sierpnia 2010, 11:33:42 - gvj199.internetdsl.tpnet.pl
A gdzie na herbie jest wpis Ludowy Klub sportowy Spartakus Szarowola

Nero - 24 sierpnia 2010, 12:03:18 - 77-253-194-80.adsl.inetia.pl
Spartakus Szarublin

karanmbol - 24 sierpnia 2010, 12:59:03 - abfp230.neoplus.adsl.tpnet.pl
jaki kibic robił ten herb?
Po 1.Wieniec laurowy ma nawiązywać do marki Fred Perry, którą chętnie przywdziewają skinheadzi i kibole.
Po 2.Kto użył takiej czcionki rodem z serialu tv M*A*S*H?
Po 3.Gdzie jest księga znaku?(opis budowy herbu)
Po 4.Dajcie to jakiemuś choćby półprofrsjonaliście bo każdy będzie się śmiał.
Po 5.Ten herb jest tragiczny!

Rudy - 24 sierpnia 2010, 13:03:20 - user-109-243-243-87.play-internet.pl
Bardzo ładny mnie sie podoba

okl - 24 sierpnia 2010, 13:27:33 - lzk178.internetdsl.tpnet.pl
zapomnieli napisac daty powstania 2010

obiektywni - 24 sierpnia 2010, 13:34:08 - 088156166091.rzeszow.vectranet.pl
Szczerze to mi się bardziej to co jest podoba, ale to wasz klub i wasza sprawa jak się znim będziecie czuć/ hmm? chyba, że pokorolowalibyście te listki na żółto-biało-niebieskie i szarfe ??

Lublin LSM - 24 sierpnia 2010, 13:53:40 - host-89-230-222-252.lublin.mm.pl
SŁABE LOGO !!! Liczyłem na lepsze. Jestem kibicem Motoru od meczu Motor - Stal S.W. który był 1.06.1983 roku. Więc już sporo lat minęło.
Moje uwagi:
1. Kolor " M " dlaczego jest błękitny - prawdziwy zawsze był ciemny niebieski ( granatowy )
2. Brak daty powstania klubu 1950 ( bardzo ważna rzecz dla kibica ) - chyba że się tego wstydzą
3. Po co te liście, dotego jeszcze szare - jeśli mają zostać to w kolorze z którego byłby wykonany znaczek ( np. znaczek z metalu srebrnego - liście srebrne, znaczek z metalu złotego - liście złote, itd ), ale szare, takie kompletnie nie posują
4. Podobnie szarfa
Na koniec pozdrawiam kibiców ( głównie naszego Motoru kochających tradycję ).

ktoss - 24 sierpnia 2010, 15:13:39 - host-89-228-243-156.kalisz.mm.pl
Wracajcie do 1 ligi ! ze sponsorem i dobrym skladem !

damianocho - 24 sierpnia 2010, 17:21:30 - host-n1-97-105.telpol.net.pl
szczerze...dramat, jak wieniec żałobny

fsdf - 25 sierpnia 2010, 11:24:16 - blu133.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest wieniec laurowy matoły

bari WKS - 28 sierpnia 2010, 16:07:13 - adsu196.neoplus.adsl.tpnet.pl
cienkie to logo spartakusa :/

widzewek - 12 maja 2011, 14:00:19 - public-gprs227945.centertel.pl
fajnee

nikos - 6 czerwca 2011, 0:44:49 - host-89-230-210-73.lublin.mm.pl
/mi sie bardziej juz podoba stary herb! /ten wieniec i szarfa sa okropne!jak przedwojenne ,lepiej to zmienić!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas