25 sierpnia 2010, 17:00 - Swarzędz (Stadion Miejski)
Bartosz Ława 22, Olgierd Moskalewicz 24, 37 (k), 40

Unia: Andrzej Budnik - Dawid Adamczak, Marek Bączyk (74 Tomasz Klepacz), Mateusz Rampold, Konrad Zandrowicz (46 Łukasz Cieślak) - Mateusz Sobkowiak, Michał Chmielecki, Wojciech Antczak (66 Damian Buczma) Łukasz Lebioda, David Paku-Tshela - Marcin Hercog.

Pogoń: Krzysztof Pyskaty - Maciej Mysiak, Marcin Nowak, Marcin Dymkowski, Łukasz Matuszczyk - Maksymilian Rogalski, Dariusz Zawadzki, Bartosz Ława (57 Dzikamai Andre Gwaze), Robert Kolendowicz - Piotr Prędota (69 Marcin Juszczak), Olgierd Moskalewicz (46 Maciej Ropiejko).

żółte kartki: Rampold, Hercog.
czerwona kartka: Mateusz Sobkowiak (37. minuta, Unia, za zagranie ręką w polu karnym).

sędziował: Krzysztof Maciaszczyk (Drezdenko).
widzów: 300.

źródło: własne / Pogoń SportNet

norbert - 25 sierpnia 2010, 18:55:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda...

pogoniarz - 25 sierpnia 2010, 18:55:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niedługo znów zaśpiewamy: Puchar jest naasz lalalalalala...

s3quin - 25 sierpnia 2010, 18:57:52 - *.chello.pl
Gratki! Bałem się, że w takiej formie to nawet tym ogórkom nie dacie rady!
Legia & Pogoń!

Fartuch - 25 sierpnia 2010, 18:59:15 - *.chello.pl
pare lat temu jako mlodzik gralem w uni ha stadion jak orlik a sklad podworkowy ze 4-0 to kpina pozdro ! POGON FOREVER

Marioooo - 25 sierpnia 2010, 18:59:21 - *.chello.pl
Mks Mks !!!!! PUCHAR JEST NASZ !!!!!! Teraz już tylko do przodu liga i PUCHAR NASZ !!!!!!

only Pogoń - 25 sierpnia 2010, 19:00:02 - *.219.110.0
Pora w lidze się jeszcze obudzić, zwłaszcza w wyjazdowych meczach, bo dorobek poza domem to okrągłe zero.

misiek - 25 sierpnia 2010, 19:00:18 - *.pz3-nat.espol.com.pl
no wkońcu dobry wynik,jak i gra,lecz tylko w pierwszej połowie.awans cieszy jak najbardziej teraz czas na lige. MKS!!

Znawca! - 25 sierpnia 2010, 19:00:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Patrzcie na moje typy wczoraj i... ;]
ładnie Pogoń mamy nadzieje ze Portowcy się "odblokowali" ;)

kryslaw - 25 sierpnia 2010, 19:00:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z tym składem ktoś sobie ostre jaja robi, w Pogoni bronił Pyskaty, a na lewej obronie nie grał Matuszczyk, ale Woźniak.

mks1948 - 25 sierpnia 2010, 19:01:29 - *.szczecin.mm.pl
ważne że wygrana jest Kto wie może znów finał nas czeka :P ale z taką grą jak w 1 lidze to nie licze nawet na 1/8 ale czas pokaże (PUCHAR JEST NASZ) ;))

kibic lech - 25 sierpnia 2010, 19:18:23 - *.54.0.182 (*.116.228.60)
szkoda , mogli by przegrac, brawo dla uni, za podjeta walke, pogon odpadnie z pucharu w nastepneej rundzie,

Kruk - 25 sierpnia 2010, 19:22:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
/kibic lech/ Pewnie sezon temu tak samo piałeś

robert - 25 sierpnia 2010, 19:44:09 - *.szczecin.mm.pl
Zwycięstwo cieszy i gramy dalej,mam nadzieje że w lidze też się obudzą,ciekawe kogo wylosujemy..

Adi - 25 sierpnia 2010, 19:53:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Ława i Olo!!!
T.A.G.

GREAT MKS - 25 sierpnia 2010, 19:53:57 - *.stargardszczecinski.vectranet.pl
/kibic lech/...twój lech odpadnie w Stalowej Woli

Drwal - 25 sierpnia 2010, 20:17:08 - *.icpnet.pl
Sobkowiak chcial zrobic Suareza ale tym razem niestety bez happy endu :D Milo ze strony Pogoni, ze poczekali ze strzelaniem bramek az wpuscili ich kibicow do klatki - minela minuta i od razu parka wpadla, a potem nastepna Poziomy sportowe lepiej oddawalby wynik 0:10, ale Pogon w II. polowie nic sie nie chcialo...

serekMKS48 - 25 sierpnia 2010, 20:46:29 - *.197.98.112.threembb.co.uk
gratulacje!!! ilu kibiców Pogoni?

mks - 25 sierpnia 2010, 20:49:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda mowic ale pogon chyba powinna grac w tej lice co Unia eh ... liczylem ze awans w tym sezonie do ekstraklasy ale on sie oddala z kazdym ligowym meczem

swarzedz - 25 sierpnia 2010, 20:57:15 - *.adsl.inetia.pl
z pogoni plus minus 43 osoby, na samym meczu żadnych atrakcji, humorystyczny transparent miejscowych a po i przed meczem to juz sie niech wypowiedza portowcy.

dsdsdsd - 25 sierpnia 2010, 21:08:14 - *.szczecin.mm.pl
Aż się boje pomyślec co ta pogoń za rok dwa bez Olo Moskalewicza grać...

Kozak - 25 sierpnia 2010, 21:35:17 - *.izacom.pl
do Drwal Twoje psudo mowi samo za siebie, Drwal tak samo drewniany jak cale sledzie......

xdxd2001 - 25 sierpnia 2010, 21:40:00 - *.gorzow.mm.pl
gratulacje dla POGONI z Gorzowa

baba - 25 sierpnia 2010, 22:13:20 - *.szczecin.mm.pl
gratulacje dla Pogoni z Poznania ,Krakowa i Gdyni....:-)

thoms - 25 sierpnia 2010, 22:21:40 - *.chello.pl
i z Sosnowca !!

twardy - 25 sierpnia 2010, 22:29:39 - *.szczecin.mm.pl
kozak - drewniane sledzie?? takie wielorazowego uzytku do ssania czy jak? takie cos to chyba tylko w poznaniu mogli wymyslic;)

Drwal do K - 25 sierpnia 2010, 23:00:10 - *.icpnet.pl
Jakbys nie zauwazyl moje IP jest poznanskie i do Unii Swarzedz nic nie mam, Pogoni co zrozumiale nie kibicuje - napisalem jak wygladal mecz
byles na nim? czy w przeciwienstwie do mnie nie chcialo Ci sie ruszyc z Poznania do Swarzedza? jesli nie byles to sie nie odzywaj.

do Drwal - 25 sierpnia 2010, 23:24:24 - *.police.vectranet.pl
takich ludzi jak Ty (normalnych) potrzeba na tej stronie, obiektywny kibic, który pojechał na mecz, bo miał blisko i nie wyśmiewa żadnej drużyny. pozdrawiam

michu - 26 sierpnia 2010, 7:21:17 - *.subscribers.sferia.net
a dlaczego Parzy nie gral? ktos wie? ;-))))))))
ciekawe jak to sie stalo, ze Olo (prawie) nic nie strzelal cala runde, a tu zmiana treneiro i od razu 3 brameczki... niemniej gratulacje dla Pogoni - ciekawe z kim w nastepnej rundzie!

swaj13 - 26 sierpnia 2010, 8:18:18 - *.adsl.inetia.pl
Zastanawia mnie dlaczego sędzia pomagał Pogoni?Czy ten z niższej ligi stoi zawsze na straconej pozycji.

rębacz - 26 sierpnia 2010, 9:49:29 - *.chello.pl
Pogoń dużo lepsza, mogła wygrać i 8:0. Kibiców Pogoni około 50. Puchar jest nasz!

Maksiula - 26 sierpnia 2010, 11:20:09 - *.56.153.150
A ilu było ogólnie wszystkich widzów na meczu?

l1 - 26 sierpnia 2010, 12:00:36 - *.8.165.105
Do moderatora:Pyskaty stał,nie Janukiewicz.

Zeniu Vel - 26 sierpnia 2010, 17:12:25 - *.chello.pl