odra - 27 sierpnia 2010, 21:11:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bramka kluczborka z spalonego
Odra zasłuzyła na Zwyciestwo
Sędzia to jest H..

... - 27 sierpnia 2010, 21:14:08 - *.atol.com.pl
Do odra!Trzeba bylo strzelic przynajmniej o 1 bramke wiecej i niebyloby,ze sedzia to i tamto.

pb - 27 sierpnia 2010, 21:14:28 - *.centertel.pl
Szkoda mi Was! tyle lat w ekstraklasie a wszystko kręci się wokół pieniędzy;( Powodzenia! 19PB20!

odra - 27 sierpnia 2010, 21:21:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do ... masz racje ale Sendzia gwizdał sapony jak nie było spalonego takie sendziowanie do C klasy a nie w 1 lidze

Do Odra - 27 sierpnia 2010, 21:23:26 - *.gress.pl
Świetna Relacja .
Maksymalnie Ją Rozwinełeś .
Nie Muśiałeś Sie Dla Nas Tak Trudzic .
To Twojim Zdaniem .
Sory .
Z Twojej Relacji To MKS Z Golem ( Ze Spalonego ) .
Oddał Tylko Jeden Strzał ? .
Jeszcze Raz Dzięki Za Znakomitą Relacje .

acab - 27 sierpnia 2010, 21:24:33 - *.play-internet.pl
Brawo MKS! Pozdro z Opola od kibola Oderki, a kiedyś pewnie znowu jedynej w Polsce prawdziwej Odry OKS!

acab - 27 sierpnia 2010, 21:27:15 - *.play-internet.pl
GKS musicie sprać porządnie, bo się śmieją ze Zdzisiów, a przegrali ze Zdzisiami 1:0 w PP.

GKS - 27 sierpnia 2010, 23:07:35 - *.atol.com.pl
Jak jutro GIEKSA sie nie przelamie i nie wygra z PBB to w Kluczborku bedzie pogrom zolto czarnych.Niestety taka jest smutna prawda.

kibic - 27 sierpnia 2010, 23:25:06 - *.adsl.inetia.pl
Podbeskidzie rozjedzie Giekse ;p

intercity - 28 sierpnia 2010, 0:28:25 - *.rybnik.vectranet.pl
Tak po prawdzie remis zasłużony Odra nie potrafiła Kluczbork też nie miał jakiś większych umiejętności mecz niestety słaby strzały że pożal się Boże a szczytem było dać sobie wbić bramkę zaraz po strzeleniu. Cóż szkoda ale trzeba pogratulować gościom punktu i obu drużynom życzyć powodzenia.

hoodlum - 28 sierpnia 2010, 10:10:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kluczbork duma opolszczyzny-tyle w temacie- pozdro od nysanina.

^.- - 28 sierpnia 2010, 10:15:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
MKS w 2 polowie zniszczyl odre, odra miala na do 68 minuty 1 strzal - gol. MKS w 2 połowie zagrał bardzo przyzwoicie. Jak czytam niektóre wypowiedzi to chyba nie oglądaliśmy tego samego meczu.
MKS bardziej zasłużył na zwycięstwo i tyle w tym temacie.

czyżOWice - 28 sierpnia 2010, 10:47:21 - *.luksus.net.pl
Szkoda tych 3pkt. bo praktycznie większość meczu przeważaliśmy no ale może następnym razem Doping wydaje mi się bardzo dobry jak na taką frekwencje. 19OW22!

hunter 76 - 28 sierpnia 2010, 12:21:34 - *.147.231.197.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Nigdy nie spadnie,Odra nigdy nie spadnie lalala.

gert - 28 sierpnia 2010, 13:41:32 - *.multimo.pl
Tak MKS bardziej zasłużył na zwycięstwo,ale MKS ODRA

lol - 28 sierpnia 2010, 14:08:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co wspominac o takich klubach ktore wogole nie istnieja.

atman77 - 28 sierpnia 2010, 20:43:33 - *.adsl.inetia.pl
1922! Odra!Odra!Odra! Tylko ODRA MKS!

sasek91 - 28 sierpnia 2010, 21:46:31 - *.gorzow.mm.pl
Cos Odra Wodzisław Śląski zawodzi ;p a sie wydawalo ze to pewny kandydat to awansu ;p