29 sierpnia 2010, 17:56:13 - prof
Ligowa porażka Manchester City FC

Rywal Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy Manchester City FC przegrał 0-1 (0-0) w wyjazdowym meczu 3. kolejki Premiership z Sunderland AFC.

29 sierpnia 2010, 16:00 - Sunderland
Sunderland AFC 1-0 Manchester City FC
Darren Bent 90 (k)

City: Joe Hart - Micah Richards, Kolo Habib Touré, Vincent Kompany, Joleon Lescott (75 Shéyi Emmanuel Adebayor) - Adam Johnson (81 David Josué Jiménez Silva), Nigel de Jong, Gnégnéri Yaya Touré, Gareth Barry - James Philip Milner, Carlos Alberto Tévez (90 ).

żółte kartki: Nigel de Jong, Kolo Habib Touré, Micah Richards.

sędziował: Michael Leslie Dean (Heswall).
widzów: 38610.

W trzech spotkaniach Manchester City FC zdobył cztery punkty.

adr - 29 sierpnia 2010, 18:00:32 - *.ssp.dialog.net.pl
Do przewidzenia. City jeszcze długo nie będzie takim klasowym i regularnym zespołem jak Chelsea czy ManU. Niemniej jednak Lech będzie miał bardzo ciężko w walce z nimi ale nic nie jest niemożliwe.

LP1922 - 29 sierpnia 2010, 18:04:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy Mancini poleci przed spotkaniami z Lechem czy już po nich ;-) A tak na poważnie to zgadzam się z przedmówcą.

lith - 29 sierpnia 2010, 18:13:38 - *.xdsl.centertel.pl
Kibicuje MC od 2002 roku ale polityka którą obecnie prowadzą szejkowie jest nie do przyjęcia... Ostatnio nawet pozbyliśmy się ikony klubu Irelanda a także największego walczaka Bellamiego :/ cóż mam nadzieję że klub z tak piękną historią jak MC znowu będzie święcił tryumfy w Premiership a także na arenie europejskiej. I zbudujemy miemo wszystko klub z którego będziemy dumni. Pozdrawiam

ben - 29 sierpnia 2010, 18:25:05 - *.adsl.inetia.pl
lECH BY I MOŻE WYGRAŁ ALE KTO MA STRZELAĆ GOLE??Ten nieudany transfer Thibamba??czy wiekowy wichniarek??Tam nie ma już takiego napastnika jak Lewandowski

Castilloo - 29 sierpnia 2010, 18:26:14 - *.182.39.21.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Są do ogrania hehehe ...

kibicP - 29 sierpnia 2010, 18:33:26 - *.interblock.pl
na kazdej pozycji w tym zespole jak patrze na ten sklad, same gwiazdy swiatowej pilki i znane nazwiska, ale jak to sie mowi nazwiska nie graja wiec Lech wygra ten mecz z nimi, tak sądze

Motor - 29 sierpnia 2010, 18:34:46 - *.chello.pl
Za godzinę napiszecie: ligowa porażka Juventusu w wyjazdowym meczu z Bari ale by były jaja

bbb - 29 sierpnia 2010, 18:35:26 - *.nidzica.vectranet.pl