29 sierpnia 2010, 19:55:21 - slady
Ligowy falstart Juventusu

Juventus FC przegrał w wyjazdowym spotkaniu 1. kolejki włoskiej Serie A z AS Bari 0-1 (0-1). Zespół z Turynu jest grupowym przeciwnikiem Lecha Poznań w rozgrywkach Ligi Europy.

29 sierpnia 2010, 18:00 - Bari (Stadio San Nicola)
AS Bari 1-0 Juventus FC
Massimo Donati 43

Juventus: 32. Marco Storari - 2. Marco Motta, 19. Leonardo Bonucci, 3. Giorgio Chiellini, 29. Paolo De Ceglie - 27. Miloš Krasić (46, 25. Jorge Andrés Barrios Martínez), 4. Felipe Melo (63, 5. Mohamed Laminé Sissoko Gillan), 8. Claudio Marchisio, 23. Simone Pepe (58, 20. Davide Lanzafame) - 18. Fabio Quagliarella, 10. Alessandro Del Piero.

żółte kartki: Nicola Belmonte - Claudio Marchisio, Leonardo Bonucci.

sędziował: Luca Banti.

Mecz grupy A Ligi Europy Juventus FC - Lech Poznań odbędzie się 16 września o godz. 19:00 w Turynie. Rewanż zaplanowany został na 1 grudnia godz. 21:05 w Poznaniu.

kk - 29 sierpnia 2010, 19:57:45 - *.191.212.158
A od kiedy 90minut podaje wyniki z Serie A ?

TT - 29 sierpnia 2010, 19:59:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale niemota z Ciebie...

xxx - 29 sierpnia 2010, 19:59:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak sie marnuje setke w ostatnich sekundach to sie przegrywa...

ADR - 29 sierpnia 2010, 20:00:57 - *.8.102.249
@kk: 90minut.pl podaje wyniki zespołów, z którymi polskie drużyny grają w europejskich pucharach lub w których grają polscy piłkarze. Niech redakcja wybaczy- nie mogłem się powstrzymać

do kk - 29 sierpnia 2010, 20:00:57 - *.157.187.221
a przypadkiem Juve nie jest rywalem Lecha z ligi europejskiej?Reszte sam sobie dodaj!

do kk - 29 sierpnia 2010, 20:01:58 - *.157.187.221

ADR - 29 sierpnia 2010, 20:02:29 - *.8.102.249

Darek - 29 sierpnia 2010, 20:03:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Salzburg 0-1, City 0-1, Juventus 0-1, Lech 0-2, grupa śmierci a w czterech meczach bramki nikt nie umie zdobyć.

cap - 29 sierpnia 2010, 20:04:09 - *.146.200.210.ip.abpl.pl
@kk podaje wyniki przeciwników Lecha, a wogole to Storari miał nr 30, nie wiadomo czemu

KIBOL - 29 sierpnia 2010, 20:13:11 - *.251.164.100
Niestety Artur tez nie zablysnie w Serie A. Wyglada na to ze trener postawil na Freya. Niezbyt dobrze to wrozy.
s/338841.html

Poss - 29 sierpnia 2010, 20:31:25 - *.4.44.144
Odpuścili ligę, szykują się na Lecha.

DEXTER - 29 sierpnia 2010, 20:37:18 - *.11.51.201
Salzburg Porażka Juve Porażka City Porażka szkoda Normalnie to cud szkoda że Lech sie nie wpasował ale nic perspektywy są bardzo pozytywne

s3quin - 29 sierpnia 2010, 20:41:10 - *.74.225.199
Szkoda, Bari nie est jakimś mocarzem.

artur i ka - 29 sierpnia 2010, 20:42:45 - *.komputerlan.com.pl
glik w palermo i boruc w fiorentina ława ;D można było przypuszczać ;)

kamil - 29 sierpnia 2010, 20:47:10 - *.komputerlan.com.pl
a glik przegrał rywalizacje z 20-letnim Munozem rocznik 90

ququ - 29 sierpnia 2010, 20:54:07 - *.43.255.125
no Buffon, no win

kibic lech - 29 sierpnia 2010, 21:10:28 - *.116.228.60
heh wszystkie zespoly gr A w lidze europy pzegraly w ten wekend swoje mecze juve,salzburg a takze lech i m.city,

Pavi(L) - 29 sierpnia 2010, 21:12:15 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.253.193)