3 września 2010, 20:19:33 - MichalMKS
eME: Bramka Suvorova w reprezentacji Mołdawii

Alexandru Suvorov zdobył bramkę dla reprezentacji Mołdawii w wygranym 2-0 (0-0) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Finlandią. Pomocnik Cracovii pojawił się na boisku w 58. minucie gry, a gola strzelił jedenaście minut później.

3 września 2010, 18:30 - Kiszyniów
Mołdawia 2-0 Finlandia
Alexandru Suvorov 69, Anatolie Doroş 74

żółte kartki: Igor Ţîgîrlaş, Valeriu Andronic (Mołdawia).
czerwona kartka: Sami Tuomas Hyypiä (36. minuta, Finlandia, za faul).

sędziował: Robert Małek (Polska).

W Mołdawii wystąpili także dwaj zawodnicy znani z polskich boisk - Vadim Boreţ (m.in. Obra Kościan i Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) oraz Anatolie Doroş (w przeszłości grał m.in. w Legii Warszawa, Polonii Warszawa i Koronie Kielce).

chrumer123 - 3 września 2010, 20:44:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@koroniarz: Nie może strzelić bo nie gra..

KSP - 3 września 2010, 20:49:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądałem na wakacjach w Chorwacji mecz Dinama Zagrzeb, duże wrażenie zrobił na mnie Luis Ibanez duża dynamika, świetnie bije stałe fragmenty gry. Polecam polskim klubom

boki - 3 września 2010, 21:29:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Heh w Legii nie ma kto strzelać, a w Reprezentacji Dorosz strzela. Heheh. Pamiętacie go jeszcze?

... - 3 września 2010, 21:39:53 - *.adsl.highway.telekom.at
lol brawo :D gol i to nie z byle kim jak dla Macedonii

Cracovia - 3 września 2010, 21:54:16 - *.chello.pl
Panie Ulatowski . Czy ma pan jeszcze jakies wątpliwosci co do tego zawodnika ??!! Niechze mu pan da szanse przynajmniej tak jak dzisiaj na te polgodziny bo zasluguje na to !!

dav - 3 września 2010, 22:30:42 - *.chello.pl
Zawsze twierdziłem że Dorosz jest świetnym napadziorem i Legia zrobiła duży błąd pozbywając się jego oraz Moussa Ouatarry

mdnm - 3 września 2010, 22:56:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dokładnie Ulatowski, w 10 minut Suvorov otwiera wynik meczu reprezentacji, a Ty go nie wpuszczasz nawet na minute w słabej ekstraklasie ? Przejrzyj na OCZY ! Zero punktów... 4 mecze, a Dudzic i Krzywicki na boisku ?

fanatyk - 3 września 2010, 23:29:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Panie Ulatowski! Przecież gołym okiem było widać jak Suvorov wyróżniał się w poprzednim sezonie! A Wielki Trener stawia kołki!

rafjedynka - 4 września 2010, 10:24:41 - *.t-mont.net.pl
Mega brama
Brawo Aleksandru!
CRACOVIA - Pierwszy Mistrz Polski (1921), Jedyny Mistrz Galicji (1913)
CRACOVIA 1906 - Na zawsze pierwsi

? - 4 września 2010, 10:28:09 - *.chello.pl
ted=1

Cracovia - 4 września 2010, 10:37:47 - *.chello.pl
aha i jeszcze jedno wczoraj oprocz wspanialej bramki Alexandru zaliczyl jeszcze asyste . Co prawda akcja strzelca byla bardziej inwidualna ale liczy sie ostatnie podanie do nr 15 czyli Dorosa. Tak wiec w 16 min w meczu miedzynarowym zaliczyl bramke i asyste . Panie Ulatowski nadal malo??!!!!

... - 4 września 2010, 11:26:44 - *.adsl.highway.telekom.at