5 września 2010, 19:56:09 - koofel
Przemysław Łapiński zerwał więzadła w kolanie

Dramatyczne chwile w Łowiczu przeżywali zawodnicy i trenerzy Sokoła Sokółka. Nie dość, że zespół przegrał 1-4 z Pelikanem, to jeszcze dwóch zawodników prosto z boiska trafiło do szpitala - informuje "Gazeta Wyborcza".

W 24. minucie spotkania ze wstrząśnieniem mózgu odwieziono do szpitala doświadczonego obrońcę Grzegorza Jóźwiaka, a w drugiej połowie groźnej kontuzji kolana doznał inny defensor Przemysław Łapiński.

- Łapiński ma zerwane więzadła w kolanie i czeka go długa przerwa od grania - mówi trener Sokoła Witold Mroziewski. - Te urazy to wina sędziego, który pozwalał na brutalną grę gospodarzy, a my w drugiej części meczu zostaliśmy stłamszeni fizycznie przez rywali.

źródło: Gazeta.pl

szymon - 5 września 2010, 20:00:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to chba byliśmy na innym meczu panie trenerze , brutalnie grali pańscy piłkarze , gratuluje panu poczucia humoru....

kamil - 5 września 2010, 20:14:39 - *.warszawa.mm.pl
Szymon nazywaj rzeczy po imieniu...Mroziewski to nie trener więc nie obrażaj tego zawodu a na pana trzeba mić wygląd i pieniadze a Witek parę klubów ograbił więc pieniądze ma natomiast wyglądu raczej już nie zmieni haha

ksp1945 - 5 września 2010, 20:18:14 - *.lowicz.mm.pl
mecz się zaostrzył pod koniec pierwszej połowy, gdzie za uderzenie łokciem zawodnika Pelikana gracz Sokółki dostał żółtą kartkę, a powinien czerwoną a cała sytuacja miała miejsce w narożniku boiska przy biernej postawie sędziego liniowego

szkoda - 5 września 2010, 20:18:49 - *.108.84.226
szkoda chłopaka kariery :/

ŁDZ - 5 września 2010, 20:30:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
też miałem zerwane wiązadła i najgorsze są 2 miesiące po operacji. Pozniej jest juz coraz lepiej i powoli z usmiechem czlowiek wstaje na nogi. po 4 miesiacach wrocilem do treningow. Pozdrawiam i wracaj do zdrowia

DzŁ - 5 września 2010, 20:34:01 - *.lapy.mm.pl
Trzymać sie panowie pozdro z Łap

ryla - 5 września 2010, 20:36:38 - *.146.100.62.nat.umts.dynamic.eranet.pl
trzymaj sie Łapa, cieżki okres przed Tobą, ale co Cie nie zniczszy to Cie wzmocni, walcz o powrót na plac, a wrócisz z podwójną siłą...! pozdro z olsztyna

Przemo - 5 września 2010, 21:25:31 - *.adsl.inetia.pl
ło matko wchodzę patrze, Przemysław Łapiński zerwał więzadła w kolanie, i myślę sobie czyżbym o czymś o sobie nie wiedział? Tak się składa że nazywam się identycznie jak ten gościu: Przemysław Łapiński i życze memu imienio-nazwiskowniku szypkiego powrotu do zdrowia

gustaw - 5 września 2010, 21:30:05 - *.icpnet.pl
oj dramatyczne chwile

kibic - 5 września 2010, 22:10:55 - *.multimo.pl
Przemek trzymamy za ciebie kciuki,wracaj do zdrowia - kibice Pelikana.

znicz - 5 września 2010, 22:28:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
3 operacje i rok nie gram mam 15 lat

Niespodzia - 5 września 2010, 22:44:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko Pelikan Łowicz

WHU - 6 września 2010, 8:42:03 - *.haye.cable.virginmedia.com
po takiej kontuzji ten chlopak musi miec mocno psychike,powodzenia.

dfrewfds - 6 września 2010, 9:00:37 - *.54.27.36
lapa wracaj do zdrowia kmita

polak - 6 września 2010, 13:28:24 - *.mht-gw.lannet.org
mogłes zostac w wigrach

alba - 6 września 2010, 19:46:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łapiński wróć do reprezentacyjnej formy, Widzew Cie pamięta Łapa!

kibic - 6 września 2010, 21:29:40 - *.51.9.111
Identyczna sytuacja jaka miałą 3 lata temu miejsce w meczu którym ja grałem.. UNIA KWACZAŁA-POLONIA LUSZOWICE 2-0. 2 zawodników gości zostało odwiezionych w trakcie meczu do szpitala. Najpierw jeden zerwał najprawdopodobniej wiazadła i przyjechało po niego pogotowie, a 10 minut po wznowieniu meczy drugi zawodnik tej drużyny złamał noge i przyleciał helikopter po niego.. Warto dodać ze był to mecz juniorów młodszych, pierwszy zawodnik miał 17 lat, drugi 13.. To jest sport własnie..

Redlucas - 7 września 2010, 7:44:27 - *.108.54.121
alba... nie pij tyle bo masz zwidy i inne... to nie ten Łapiński.