12 września 2010, 16:54:14 - krycho
Ligowy remis Juventusu

Juventus FC zremisował w spotkaniu 2. kolejki włoskiej Serie A z UC Sampdoria 3-3 (1-1). Zespół z Turynu w najbliższy czwartek zmierzy się z Lechem Poznań w rozgrywkach Ligi Europy.

12 września, 2010, 15:00 - Turyn (Stadio Olimpico di Torino)
Juventus FC 3-3 UC Sampdoria
Claudio Marchisio 43, Simone Pepe 50, Fabio Quagliarella 67 - Nicola Pozzi 36, 73, Antonio Cassano 64

Juventus: 30. Marco Storari - 2. Marco Motta (76, 21. Zdeněk Grygera), 19. Leonardo Bonucci, 3. Giorgio Chiellini, 29. Paolo De Ceglie - 27. Miloš Krasić (78, 9. Vincenzo Iaquinta), 4. Felipe Melo, 8. Claudio Marchisio, 23. Simone Pepe (78, 14. Alberto Aquilani) - 18. Fabio Quagliarella, 10. Alessandro Del Piero.

żółta kartka: Felipe Melo.

sędziował: Paolo Mazzoleni.

a-be-ce - 12 września 2010, 16:55:58 - *.range86-150.btcentralplus.com
juventus nie pokazal nic nadzwyczajnego a bramki ktore strzelil wynikaly z zamieszania w polu karnym. Lech ma nawet duze szanse.

;) - 12 września 2010, 16:58:53 - *.ip.netia.com.pl
Lech jest skazany na porażkę. Juventus w drugiej połowie zagrał zdecydowanie lepiej, na dodatek jeśli Krasić utrzyma formę to będzie jeździł z tymi polskimi ogórkami ..
FORZA JUVE !!

ADR - 12 września 2010, 17:01:19 - *.ssp.dialog.net.pl
Mam nadzieję, że Lech nie wystraszy się Juventusu, bo naprawdę nie ma czego się bać. Szarpana gra, pełna błędów, koszmarna defensywa i ciągłe rozkojarzenie. Juve gra w ten sposób, że może w przeciągu kilku minut strzelić 3 gole, a potem 3 w te same kilka minut stracić. Paradoksalnie Lech ma chyba lepiej zorganizowaną defensywę na ten moment niż Juve.

m - 12 września 2010, 17:02:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Juve, Salzburg i Man City- wszyscy w tej kolejce remisy w ligach, a w poprzedniej wszyscy porażki. Ale słaba ta grupa Lecha
A poważnie to wciąż wierzę że Lech sprawi w czwartek sensację

do ADR - 12 września 2010, 17:03:07 - *.ip.netia.com.pl
To ostatnie zdanie jest naprawdę zabawne. Kto tam gra ? Bosacki, Wojtkowiak, Kikut ? proszę Cię :D

Fruk - 12 września 2010, 17:04:36 - *.adsl.inetia.pl
z całym szacunkiem, ale Lechowi nikt nie powinien dawać większych szans z Juve (jak również z Red Bullem i MC). Jedyną nadzieję, paradoksalnie pokładam w defensywnych upodobaniach Zielińskiego, który może zamuruję bramkę i jakąs farciarską kontrą coś tam wkulamy. Ogólnie rzecz biorąc, jeżeli w przeciągu 6 meczów uciułamy 4 punkty, będzie to bardzo duży sukces Lecha (sportowy rzecz jasna, bo marketingowo zarobią fortunę na tych meczach)

ADR - 12 września 2010, 17:05:31 - *.ssp.dialog.net.pl
@do ADR: nazwiska nie grają. Zawodnicy Juve grają w obrnie jakby się pierwszy raz widzieli na oczy. I jest w tym sporo prawdy, bo Bonucci i Motta to nowi gracze a linia pomocy prawie w całości jest wymieniona. Zgrania i zrozumienie na boisku to podstawa. Juve jeszcze długo będzie robiło proste błędy.

cap - 12 września 2010, 17:07:07 - *.146.200.210.ip.abpl.pl
Storari znowu grał z 30 na koszulce i możecie to zmienić

do ADR - 12 września 2010, 17:07:33 - *.ip.netia.com.pl
Za to zawodnicy Lecha wcale ich nie popełniają. Nie potrafili od dłuższego czasu zacząć wygrywać, poza tym ich zgranie również jest nie najlepsze. Oczywiście masz rację, że nazwiska nie grają ale na dzień dzisiejszy uważam, że Lech nie ma żadnych szans w starciu z Juve.

masz racje - 12 września 2010, 17:07:47 - *.tepsalan.pl
a-be-ce: "Lech ma nawet duze szanse" hehehehe rozsmieszyles mnie gosciu. Juve obok Lecha to Bugatti Veyron 16.4 przy Trabancie

kibic - 12 września 2010, 17:15:50 - *.adsl.inetia.pl
a mi sie wydaje ze juve chocby bylo na ostatnim miejscu w serie A to i tak poradza sobie z lechem i wyjdzie wtedy poziom nasze "ekstraklasy"

lesiuZL - 12 września 2010, 17:17:26 - *.opera-mini.net (*.41.143.34)
i ladnie. wiedzialem ze remisik bedzie kupon nadal w grze kurs 3.4 ;D

;) - 12 września 2010, 17:28:47 - *.ip.netia.com.pl
Juventus będzie 10 razy szybszy i 10 razy lepszy.

ja to tylk - 12 września 2010, 17:31:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ha ha ha :D Łudzicie sie,źe Juve bedzie słabe, ale w czwartek okaze sie ze Lech nie ma szans z Juve. Solo Juventus.!

HuBeRTuSS - 12 września 2010, 18:09:34 - *.116.84.122
ja mam juz taktyke lecha na mecz z juve
jestem bratem jacka zielinskiego i to on mi powiedział
ustawienie 7 obroncow 2 def pom peszko i cibamba w ataku

przemas79 - 12 września 2010, 18:38:33 - *.olsztyn.mm.pl
dalem remis po kursie 6.0 a co mi tam, 2zl nie majatek ;)

Żoze M. - 12 września 2010, 18:47:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do HuBeRTuSS: i tak Ci nic to nie da, bo będziesz grał bez bramkarza, zatem: 0:15?

doni - 12 września 2010, 19:02:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ci którzy sądzą,że Lech ma szansę wygrać z Juve są naiwni!
FORZA JUVE!!! :D

Marek - 12 września 2010, 20:32:01 - *.promax.media.pl
Powiem tak - na 10 spotkań Juve - Lech 7 razy wygrywa Juve, 2 razy pada remis, a raz wygrywa Lech. Może akurat w czwartek będzie ten ostatni wariant

(L) - 12 września 2010, 21:33:26 - *.chello.pl
Od meczu z Lechem Juve zacznie grać lepiej ;) rozjedzie ich jak walec a później przyjdą zwycięstwa Juve w lidze! Forza Juve!!! Cała Legia wam kibicuje!!!

kibic - 12 września 2010, 21:53:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polskie drużyny mają to do siebie, że lekceważą słabych przeciwników, a na takie drużyny o głośnych nazwach mobilizują się jak nigdy. Także liczę na ciekawe mecze Lecha w LE i mimo, że jestem kibicej innej drużyny to życzę im powodzenia, bo reprezentują nasz kraj.

juvefan - 13 września 2010, 7:07:45 - *.mofnet.gov.pl (*.14.42.223)
Wierzę w Juve. Z Lechem tylko 3 punkty.

Falubaz - 13 września 2010, 9:13:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a ja trzymam kciuki za polską drużynę.

Ares - 13 września 2010, 10:24:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakie szanse Lechamica? oni nie potrafia ograc mistrza Azerow a co dopiero Juve buhahaha bedzie 4:0 dla Starej Damy

max10 - 13 września 2010, 10:55:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja też za Lechem choć jestem kibicem Jagi. A wy się ogarnijcie z tym Juve. Byliście w ogóle kiedyś na meczu tego klubu??

max 10 - 13 września 2010, 10:57:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ty Ares kim jesteś i jakiego klubu jesteś kibicem? Tylko nie pisz , że Juve, a w Polsce boisz się chodzić na mecze

z - 13 września 2010, 11:50:18 - *.192.165.163 (*.168.0.110)
Będzie lanie, nie ma się co oszukiwać. Juve zagra rezerwowymi, ale i tak da radę

devlieger - 13 września 2010, 19:12:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Juventus jest bez formy, a nazwiska nie grają, co z tego kiedy Lech też jest bez formy o nazwiskach już nie wspominając, jestem pewien, że "słaby" Juventus i tak poradzi sobie z Lechem, tym którzy twierdzą, że Lech nie przegra tego meczu wcale się nie dziwię, też mam w pamięci mecze z sezonu 2008/2009 ale obecny Lech nie umywa się do tamtej drużyny, o ile zespół z 2008 roku na pewno powalczyłby w takim meczu o tyle dzisiejszy Lech Poznań nie ma raczej żadnych szans