19 września 2010, 17:52:24 - MichalMKS
Manchester City wygrywa w lidze

Rywal Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy Manchester City FC wygrał na wyjeździe w meczu 5. kolejki Premier League z Wigan Athletic FC 2-0 (1-0).

19 września 2010, 16:00 - Wigan (DW Stadium)
Wigan Athletic FC 0-2 Manchester City FC
Carlos Alberto Tévez 43, Gnégnéri Yaya Touré 70

City: 25. Joe Hart - 2. Micah Richards, 4. Vincent Kompany, 28. Kolo Habib Touré, 5. Pablo Javier Zabaleta Girod - 21. David Josué Jiménez Silva (72, 11. Adam Johnson), 42. Gnégnéri Yaya Touré (74, 27. ), 34. Nigel de Jong, 7. James Philip Milner, 18. Gareth Barry - 32. Carlos Alberto Tévez (88, 8. Shaun Wright-Phillips).

żółte kartki: Steven Lohoré Gohouri - Nigel de Jong, Gnégnéri Yaya Touré.

sędziował: Lee W. Probert.
widzów: 15.525.

GazelaGnu - 19 września 2010, 17:57:28 - *.116.198.17
Oni wyjdą pierwsi z grupy a o drugie miejsce bedzie sie bił Lech i Juventus.

Coolphone - 19 września 2010, 17:57:40 - *.tepsalan.pl
"wygrywa" czyli dalej mecz trwa? Wygrał, bo mecz sie skończył

chomiczek - 19 września 2010, 17:57:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Juventusem się udało, ale z Citizens będzie lanie...

Belenenżes - 19 września 2010, 17:59:14 - *.219.98.46
@Coolphone: Jak już tak świrujemy, to gdyby mecz trwał to Man City nie wygrywał by, tylko prowadził... Nie czepiaj się redakcji, bo tu akurat żadnego błędu nie ma...

j - 19 września 2010, 18:06:04 - *.adsl.inetia.pl
Juventus-lech 3-3 Lech-salzburg2-1 lech man city 1-5 man ity - lech 7-0 lech - juve 1-0 salzburg-lech 1-3 awans : man city , lech

LUKI17 - 19 września 2010, 18:07:14 - *.50.134.230
Na razie Lech ma 1 punkt i ja bym się wstrzymał z zapowiedziami o walce z Juve, bo jak ci nie oleją sobie LE to raczej Lech nic nie poradzi. I nie skreślajcie Salzburgu, który na pewno nie jest gorszym klubem od Lecha, ale teraz w słabszej formie są. W tamtym sezonie wyszli z grupy z kompletem zwycięstw...

Dżoker - 19 września 2010, 19:01:57 - *.117.117.203
Z Lechem tak łatwo nie będzie;)

DEXTER - 19 września 2010, 20:26:55 - *.11.42.180
z nami tak łatwo nie będzie o nie!

Kolejowy - 19 września 2010, 23:05:19 - *.grybow.net.pl
Kluczowe dla Lecha będą mecze przed własną publicznością.. w Poznaniu moga wygrać z każdym i liczę na 7 pkt w 3 meczach.. plus 1 za mecz z Juventusem, i jeszcze jakiś punkcik z innego wjazdu i awans pewny.. kluczowe mecze w Poznaniu! Trzymamy kciuki

:)) - 19 września 2010, 23:13:30 - *.218.114.51
Come On City!

;) - 19 września 2010, 23:33:58 - *.as.kn.pl
Kolejowy Ty to masz fantazję jak w Poznaniu zdobędą 2 punkty to będzie to sukces

Lenin - 20 września 2010, 14:40:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech udowodnił że jest w stanie zagrać dobry mecz praktycznie z każdym - ja typuję:
Manchester - Lech 2:3 (i tak postawię u buków)

armeno - 20 września 2010, 16:03:15 - *.241.248.203
wy chyba naprawde ludziska zyjecie w jakims innym swiecie jesli sadzicie ze lech jest w stanie pokonac man city, nawet u siebie.

Roger - 20 września 2010, 16:08:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mancity gra strasznie nie rowno ... duzo gwiazd i wgl. kazdy na boisku jest rowny i bedzie zalezec to od formy dnia.