22 września 2010, 22:56:11 - Mateusz_w1991
Manchester City odpadł z Pucharu Ligi

Rywal Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy Manchester City FC przegrał w meczu III rundy Pucharu Ligi z dziesiątą drużyną angielskiej ekstraklasy West Bromwich Albion FC 1-2 (1-0) i odpadł z dalszej rywalizacji.

22 września 2010, 21:00 - West Bromwich (The Hawthorns)
West Bromwich Albion FC 2-1 Manchester City FC
Gianni Michel Eugène Zuiverloon 55, Simon Cox 57 - Jô 19

City: 1. Shay Given - 36. Javan Vidal (54, 5. Pablo Javier Zabaleta Girod), 38. Anga Dedryck Boyata, 41. Ben Mee, 22. Greg Cunningham - 11. Adam Johnson, 24. Patrick Vieira, 50. Abdisalam Abdulkadir Ibrahim (71, 7. James Philip Milner) - 14. Roque Luis Santa Cruz Cantero (80, 12. David Josué Jiménez Silva), 27. , 60. John Guidetti.

za trzy miesiące będziecie czytać:
Manchester City FC przegrał w meczu VI kolejki Ligi Europy z liderem polskiej ekstraklasy Lechem Poznań 1-2 (1-0) i odpadł z dalszej rywalizacji.

Legia - 23 września 2010, 7:55:01 - *.chello.pl
a jutro będziecie czytać:
Lech Poznań przegrał w meczu 7 kolejki ekstraklasy z Legią Warszawa 0-2 (0-1). To pierwsze ligowe punkty Legii od 20 sierpnia

kowalola12 - 23 września 2010, 8:24:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nierub sobie nadzieji,bo legia dostania w dupę wynik 3-1 dla lecha

on - 23 września 2010, 10:35:56 - *.elgrom.laz.digi.pl
Nie tyl;ko takie marki jak Górnik Zabrze żegnają sie z krajowymi pucharami

pepe - 23 września 2010, 13:45:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
Widać że MC oddał puchar który nie jest im do niczego potrzebny. Lech będzie miał z nimi ciężką przeprawę ale sobie poradzi. Jutro za to Legii nie widzę w starciu z Poznaniakami. Lech wygra. Pozdrowienia dla Lecha Poznań z Gdyni

DEXTER - 23 września 2010, 14:25:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl