25 września 2010, 20:23:27 - pmamczak
Ligowa wygrana Salzburga

FC Salzburg, rywal Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy, wygrał 1-0 (0-0) w meczu 9. kolejki austriackiej tipp3-Bundesligi z SV Ried im Innkreis 1912.

25 września 2010, 18:30 - Wals-Siezenheim (Red Bull Arena)
FC Salzburg 1-0 SV Ried im Innkreis 1912
Roman Wallner 52

Salzburg: 28. Gerhard Tremmel - 6. Christian Schwegler, 5. Rabiu Afolabi, 23. Ibrahim Sekagya, 18. Dušan Švento - 14. Jakob Jantscher (90, 12. Gonzalo Eulogio Zárate), 15. Franz Schiemer, 4. David Mendes da Silva Gonçalves, 24. Christoph Leitgeb (90, 8. Thomas Rønning Augustinussen), 19. Mahad Simon Cziommer - 43. Antonio Joaquín Boghossian (46, 7. Roman Wallner).

żółte kartki: Roman Wallner, Dušan Švento - Florian Mader.
czerwone kartki: Jan Marc Riegler (68. minuta, Ried, za faul), Florian Mader (85. minuta, Ried, za drugą żółtą).

sędziował: Christian Dintar.
widzów: 8800.

Podopieczni Huuba Stevensa już w najbliższy czwartek zagrają w Poznaniu z Lechem.

KSP - 25 września 2010, 20:28:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech sobie poradzi

:;;;;;;;;; - 25 września 2010, 20:29:11 - *.230.12.39
lech pewnie pokona Salzburg ale pod jednym warunkiem musi poprawić skuteczność i zagrać tak jak pierwsze 45 z legią ,powodzenia w czwartek .

Daro - 25 września 2010, 21:40:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech przegra z każdym. Przegrał z Dnipro, przegrał z Juve i z Salzburgiem przegra. Pech chciał, że w meczu z Legią byli minimalnym faworytem stąd być może taki wynik był . Myślę, że po Legii pokażą chłopaki sportową złość

Gao Feng - 25 września 2010, 21:53:14 - *.dip.t-dialin.net
zobaczysz sam w czwartek

OKP - 25 września 2010, 22:24:56 - *.olsztyn.mm.pl
Lechici , wy się jeszcze przejedziecie na tym Salzburgu. Tak go nie doceniacie ,ale jednak to jest solidna drużyna europejska , która gra co roku w pucharach i potrafi sprawdzić niespodziankę.

kibic lech - 25 września 2010, 22:45:22 - *.54.0.182 (*.116.228.60)
ok 9 tys widzow na obiekcie w salzburgu, arenie euro 2008.. na lecha bedzie przychodzic ok 40 tys, widac ze druzynie redbula nie idzie, tak malo ich przychodzi...

Lenin - 25 września 2010, 23:40:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
piłkarze Salzburga przy 40-to tysięcznej widowni wyjdą z zawiązanymi nogami - nie są przyzwyczajeni do takiej publiczności - poza tym piłkarsko ustępują Lechowi pod wieloma względami

Tomek - 26 września 2010, 1:10:23 - *.116.132.155
Rb Salzburg Nie brylował w el ligi europy ale ma wartościowych zawodników Sekagaya,Afolabi, Ulmer, Leitgeb,Muskelriss,Wallner,Zárate, na których trzeba uważać jako kibic Wisły uważam,że Lech grając konsekwentnie powinien wygrać ten mecz

fredkks - 26 września 2010, 8:25:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lenin, rozumiem, że piłkarze Lecha na codzień grają przy 40 tys publice. Zejdź na ziemię i nie pompuj balonu. Chłopaki mają umiejętności tylko trzeba nimi wstrząsnąć. W piątek przegrali mecz w głowach. Legia leżała ale piłka sama do bramki nie wpadnie. Też chcę zwycięstwa Kolejorza.

wwwlech - 26 września 2010, 9:23:02 - *.160.182.160
Proponuję przyjrzeć się organizacji sprzedaży biletów na mecz z Salzburgiem,ŻENADA - przy stadionie dwie kasy a ludzi ok 500m kolejka. Trzeba jakieś 6-8 godz stać za biletami. Normalnie XXI wiek ale PNE.To jest tragedia organizacyjna, a sprzedaż on-line nie istnieje. Przykro się patrzy jak ojcowie z małymi dziećmi odchodzą z kolejki 500m. Przy stadionie powinno być otwartych więcej kas przynajmniej prze 2-3 dni oraz więcej punktów sprzedaży bo może na tym meczu z Salzburgiem nie być 43 tyś

xyz - 26 września 2010, 14:37:50 - *.chello.pl
Moim zdaniem Salzburg jest do ogrania, ale w żadnym wypadku nie wolno go lekceważyć. Nie jest to słaby zespół. Na pewno nie słabszy od Lecha. W zeszły sezonie 18 pkt w grupie LE. W meczu z City zaprezentowali się z dobrej strony. Mają solidną obronę. Gorzej ostatnio u nich ze skutecznością w ataku. Moim zdaniem mecz skończy się skromnym zwycięstwem którejś ze stron. 1:0 dla Lecha lub Salzburga. Zależy kto będzie miał swój lepszy dzień Zwycięzca tego meczu myślę ze powalczy z Juventusem o awans. Bo myślę że City jednak niestety zajmą 1 miejsce...

legionDBWA - 26 września 2010, 17:30:41 - *.154.rev.vline.pl