25 września 2010, 19:00 - Katowice (Stadion Miejski)

Katowice: Maciej Wierzbicki - Paweł Olkowski (81 Mateusz Sroka), Jacek Kowalczyk, Gabriel Nowak, Tomasz Sokołowski - Grzegorz Goncerz, Piotr Plewnia, Janusz Dziedzic (72 Tomasz Hołota), Przemysław Pitry, Rafał Sadowski (85 Krzysztof Kaliciak) - Michał Zieliński.

Kolejarz: Marcin Zarychta - Piotr Szymiczek, Witold Cichy, Tomasz Księżyc, Krzysztof Radwański - Mateusz Broź (69 Adrian Basta), Krzysztof Lipecki, Marcin Stefanik, Robert Drąg (62 Tomasz Ciećko), Piotr Madejski - Bartłomiej Socha (78 Mariusz Mężyk).

żółte kartki: Szymiczek, Madejski, Lipecki.

sędziował: Erwin Paterek (Lublin).
widzów: 2700.

W 76. minucie Grzegorz Goncerz (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego (Marcin Zarychta obronił).

jooo - 25 września 2010, 20:55:45 - *.79.81.206
Bravo GKS-szkoda straconych punktow z poczatku ale hanysy wracaja do gry.Tylko GKSa-pozdro dla Banicka i Gornicka i Rowu i JKSu

ASDF - 25 września 2010, 20:56:37 - *.centertel.pl
Mam pytanko jak zagrał Sadowski??? Pozdrawiam

Tomm - 25 września 2010, 20:56:44 - *.chello.pl
Szkoda karnego ale 3 punkty są.. Brawo oby tak dalej .;)

Brawo
opuszczamy czerwona strefe i oby jak najdalej od niej...
teraz w gore...
tylko GieKSa !!!

Atol - 25 września 2010, 21:35:53 - *.chello.pl
za tą grę nie dał bym im wypłaty !
co z tego, że zieliński bramke strzelił, musiał bo miał tylko bramkarza przed sobą po asyscie sadowskiego. Potem stal jak drzewo a stawowy tego nie widział :/ grrrrr
myślałem, ze po GKP będzie lepiej :/ nic sie nie zmieniło

sic1964 - 25 września 2010, 21:44:55 - *.chello.pl
niestety z gry padaka, ale zwycięstwo cieszy
Pitry tragiczny, co podanie to strata, po 30 min był już do zmiany, skuteczność była tragiczna, wierzbicki jest młody ale już widać że może pracować nad grą nogami bo jest słaby jeżeli o to chodzi. Najlepszy na boisku Sadowski. Naprawde chłopak wymiatał. Niestety jest jeszcze cholernie dużo roboty przed nami. Ten mecz miał sie skończyć 5:0 do nas. Jest niedosyt ;/

slawo ligo - 25 września 2010, 21:51:41 - *.chello.pl
Brawo chlopaki za wynik za grę już mniej tyle zmarnowanych sytuacji sadowski jak zawsze wymiatał.Poprawić skuteczność i w gore tabeli
Do boju GKS!!!!

giszgks78 - 25 września 2010, 22:03:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mecz pomimo sytuacji moglismy przegrac poczatek meczu to tragednia do 20 min...skutecznosc slabiutka sam zielinski mogl zdobyc 4 gole nie rozumiem czemu za niego wczesniej nie wchodzi kaliciak i goncerz z 3 mogl trafic , jeszcze ten karny podany do bramkarza tregednia...ale wazne 3pktino gieksa

GKS - 25 września 2010, 22:18:09 - *.centertel.pl
Leczy kontuzje gorolu

acik1711 - 25 września 2010, 22:26:23 - *.146.224.189.nat.umts.dynamic.eranet.pl
a teraz haje nocą w K-cach,Mys-cach. Gks kontra Ruch, a w poniedziałek razem do szkoły i zaś do nastympnyj "okazji"

lol - 25 września 2010, 22:33:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda mi Ruchu z Katowic ;/

Gościu - 25 września 2010, 22:42:36 - *.232.230.244.hotel-katowice.pl
Ruch z Katowic ?
W Katowicach widziałem dzisiaj tylko kibiców GKS-u Katowice

stoniaz - 25 września 2010, 22:54:45 - *.superkabel.de
A mi nie szkoda GieKSy z Batorego i Kaliny - jestem z nich Dumny !!!

ŁKS-iak - 25 września 2010, 23:22:39 - *.adsl.inetia.pl
Już nie moge się doczekać kiedy tam wtargnie szlachta z miasta Łodzi!!!!

Ramzes - 25 września 2010, 23:34:31 - *.mmj.pl
GieKSa&Banicek&JKS und TORCIDA!pozdro aus Ostereich.P.N.G

Marik64 - 25 września 2010, 23:55:26 - *.waldex.net
ładnie GieKSa mogło bycz 7:1 ... ale czeszą jak najbardziej 3ptk wreście obrona pokazuje to na co czekali kibice ;)
ŁKS-iak także czekamy w końcu na poważnego rywala he ;)
Pozdro dla Rodowitych Łodzian ;)

Zabol - 26 września 2010, 0:03:54 - *.218.228.1
Brawo GKS i powodzenia dalej!Jestesmy razem KSGKS!!!POZDRO dla wszystkich kiboli Gieksy i Gornika

Piast G-ce - 26 września 2010, 7:53:19 - *.c33.178.msk.pl
haha 2700 widzow , to u nas przychodzi wiecej .Gratulacje za wygrany mecz

ZabaGieKSa - 26 września 2010, 8:02:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ASDF.zagrał zagrał,jak schodził owacje na stojaco.chodz tak mysle ze sami kibice go doprowadza do kompleksów spiewajac messi.wczoraj tak zem sie nad tym zastanawiał własnie podczas spielu.pozdrawiam.

Majkel - 26 września 2010, 9:30:19 - *.internetdsl.tpnet.pl
3 PKT i teraz oby do Przodu i w Górę tabeli
GieKSa zagrała Dobry szpil powinno być z 4:0 gdyby wpadł karny Zieliński pod koniec strzelił bramkę ale trafił w słupek, Pitry miał jeszcze szanse ale można gdybać. Ważne że są 3PKT!!! GieKSa
Pozdrawiamy Sztamy Nigdy się nie poddamy!!!!

pilkarz - 26 września 2010, 11:55:16 - *.adsl.inetia.pl
majkel chyba bylism na idnym mecz kolejarz jak by wykorzystal swoje sytuacje to bysm przegrali do 30 minuty to kolejarz mial piec sytuacji GKS praktycznie istniala na boisku tak naprawde swoja gra niezachwycili

Witek - 26 września 2010, 15:22:09 - *.proxnet.pl
@pilkarz: chyba faktycznie byliśmy na innym meczu. Kolejarz 100% okazji nie miał w pierwszej połowie ani jednej, w drugiej można było zaliczyć dwie.....

brach - 26 września 2010, 16:02:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stawowy ten zespół wyprowadza na pewny grunt. Brawo Woytek!

GKS - 26 września 2010, 17:27:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie przegralibyśmy karny nie wykorzystany i 2 sytuacje sam na sam z bramkarzem 3:0 jak nic powinno być