26 września 2010, 16:53:37 - euzi
Czerwona kartka Pawła Hajduczka

Pomocnik Metałurha Zaporoże Paweł Hajduczek został ukarany czerwoną kartką w meczu 11. kolejki ukraińskiej ekstraklasy, w którym rywalem jego drużyny była Worskła Połtawa. Klub Polaka przegrał na wyjeździe 1-2 (0-2).

26 września 2010, 15:00 - Połtawa
Worskła Połtawa 2-1 Metałurh Zaporoże
Armend Sabik Dallku 21, Roman Bezus 34 - Wołodymyr Arżanow 57

żółte kartki: Jan Cіharou, Dmytro Jeremenko, Paweł Hajduczek (Metałurh).
czerwona kartka: Paweł Hajduczek (81. minuta, Metałurh, za drugą żółtą).

sędziował: Dmytro Żukow.

Hajduczek wszedł na boisko w przerwie meczu, zmieniając Adolphe'a Teikeu Kamganga. Metałurh zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i ma na koncie tylko dwa punkty.

RalpH - 26 września 2010, 16:55:25 - *.146.90.46.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Napewno sędzia ja pochopnie wyciągnoł ..hehe ...

Chomiczek - 26 września 2010, 16:58:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wow, kiedyś nawet w Oser grał.
Znaczy się był...

mario171 - 26 września 2010, 17:08:34 - *.wist.com.pl
do wyzszych wpisów!! Ludzie miejcie litośc-nie wyciągnoł tylko wyciągnął i nie Oser tylko Auxerre!! Dobrze,że juz sie rok szkolny zaczął to caraz mniej tego typu imbecyli

naóczyciel - 26 września 2010, 17:12:20 - *.chello.pl
dobże rze go wyciongneli z oser

RalpH - 26 września 2010, 17:15:32 - *.146.90.46.nat.umts.dynamic.eranet.pl
mario171-------- hahaha nie przesadzaj ....wyciągnoł - wyciągnął naprawde kolosalna róznica ...normalnie nie idzie odczytac tego słowa ...dobrze wiesz i ja wiem o co chodzi to po co uszczypliwe słówka z twojej strony ...

MKaeeS - 26 września 2010, 17:31:00 - *.181.133.202
Niema co się dziwić że Oser go ściągneło jak 2 lata wcześniej wywalczył w-ce mistrzostwo Europy

Michał - 26 września 2010, 17:40:36 - *.kielce.vectranet.pl
Bartek Grzelak strzelił gola dla Sibiru.

Zieleń z O - 26 września 2010, 17:56:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl