26 września 2010, 22:39:56 - Mateusz_w1991
Ligowa wygrana Juventusu

Rywal Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy Juventus FC wygrał w meczu 5. kolejki Serie A z Cagliari Calcio 4-2 (2-1). Drużyna z Turynu zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów.

26 września 2010, 20:45 - Turyn (Stadio Olimpico di Torino)
Juventus FC 4-2 Cagliari Calcio
Miloš Krasić 13, 34, 70, Leonardo Bonucci 57 - Alessandro Matri 20, 81

Juventus: 30. Marco Storari - 26. Leandro Rinaudo (75, 33. Nicola Legrottaglie), 19. Leonardo Bonucci, 3. Giorgio Chiellini, 21. Zdeněk Grygera - 27. Miloš Krasić, 4. Felipe Melo, 14. Alberto Aquilani (78, 5. Mohamed Laminé Sissoko Gillan), 23. Simone Pepe - 9. Vincenzo Iaquinta (80, 10. Alessandro Del Piero), 11. Amauri.

żółte kartki: Leandro Rinaudo, Miloš Krasić, Mohamed Laminé Sissoko Gillan.

sędziował: Christian Brighi.

aa - 26 września 2010, 22:42:28 - *.xdsl.centertel.pl
braaaavo Juventus, super Kraasic:

pipa - 26 września 2010, 22:55:12 - *.adsl.inetia.pl
też bym wygrał

Opek - 26 września 2010, 22:58:05 - *.centertel.pl
Krasić będzie gwiazdą pokroju Nedveda.Uważam,że tego piłkarza najbardziej powinni się obawiać piłkarze Lecha w rewanżu.

DLTN - 26 września 2010, 23:08:50 - *.galileusz.3s.pl
wkońcu :D teraz mają respeckt na dzielni haha

DLTN - 26 września 2010, 23:11:03 - *.galileusz.3s.pl
Opek niech zgadne... wnioskujesz to po podobnych wlosach haha
nie no masz racje, ja to juz w pierwszym meczu wywnioskowalem gdy sobie okiwal 2 poznaniakow na samym poczatku meczu. potem byl motorem napedowym juve oprocz aleksandra :p

Szczery - 26 września 2010, 23:51:35 - *.ssp.dialog.net.pl
Z Cagliari to nawet Nieciecza wygra.

Lenin - 27 września 2010, 0:24:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dziurawa obrona i tyle - jak dla mnie to Juventus może i Milan i Inter i Romę ograć a w Poznaniu i tak polegnie

riposta - 27 września 2010, 1:10:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba żeby Cagliari cieczki dostało to wygra Nieciecza. Bez urazy

qali - 27 września 2010, 2:35:35 - *.100.foxnet.com.pl
@Lenin
poki co to w Poznaniu polegla tylko Cracovia wiec 1 wygrana na 5 meczy u siebie naprawde robi wrazenie ;) tylko nie wiem jeszcze na kim...

juvefan - 27 września 2010, 8:11:23 - *.mofnet.gov.pl (*.14.42.223)
Krasic to jest jednak klasa zawodnik. Brawo.
Tylko Juve.

DEXTER - 27 września 2010, 12:36:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i tak wygramy

edek - 27 września 2010, 16:07:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
AVE JUVE ! wracamy do gry... ;)

jaro09 - 29 września 2010, 15:08:31 - *.adsl.inetia.pl
też się cieszę z tego, że Juve w końcu wygrało. Mam nadzieję że dokopią pyrusą i to 5:0!

Lenin - 29 września 2010, 16:29:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl