[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


27 września 2010, 19:40:38 - pmamczak
Robert Jończyk trenerem Puszczy Niepołomice

Robert Jończyk zastąpi Tadeusza Piotrowskiego na stanowisku trenera drugoligowej Puszczy Niepołomice - poinformował portal sportowetempo.pl. Jutro w Skotnikach Jończyk poprowadzi pierwszy trening z zespołem.

Tadeusz Piotrowski po przegranym w sobotę meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie oddał się do dyspozycji zarządu. Ten przyjął jego rezygnację. Przed zaległym spotkaniem ze Stalą Stalowa Wola zarząd klubu postawił Piotrowskiemu ultimatum - miał w pięciu meczach zdobyć siedem punktów. Po porażce z Ruchem wiadomo było, że tego celu nie osiągnie.

Dyrektor sportowy Puszczy Roman Koroza poinformował dziś piłkarzy, że nowym trenerem zespołu został 43-letni Robert Jończyk - były asystent Wojciecha Stawowego w Cracovii i Arce Gdynia. Jończyk jako szkoleniowiec prowadził także Arkę i Zagłębie Lubin.


źródło: sportowetempo.pl

jaja - 27 września 2010, 19:46:40 - bvs85.neoplus.adsl.tpnet.pl
no to po ptokach...

brix5 - 27 września 2010, 19:50:00 - apn-95-41-140-188.dynamic.gprs.plus.pl
wkońcu na swoim miejscu

kkkk - 27 września 2010, 19:50:39 - host-217-172-228-231.gdynia.mm.pl
świetny trener może być przyszłością polskiego couchingu

karwan - 27 września 2010, 19:52:12 - actx22.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry trener, dzieki niemu Arka zrobila awans. Odszedl bo nie mial licencji na ekstraklase

ZL - 27 września 2010, 20:21:50 - 078088043003.lubin.vectranet.pl
Bardzo dobry trener, dzieki niemu Zaglebie po 7 meczach mialo az 3 punkty!

Kibol - 27 września 2010, 20:30:16 - host-81-190-127-74.szczecin.mm.pl
Do ZL-Tak miało 3pkt bo piłkarze robili co chcieli zamiast słuchać trenera takich gwiazdorów macie.
W Arce odwalił kawał dobrej roboty a pan.Stawowy jechał swoim nazwiskiem na pracy pana Jończyka!!

Mati - 27 września 2010, 20:34:21 - c23-79.icpnet.pl
Daj spokój, Jończyk powinien zająć się chodowlą jedwabników conajwyżej...

gość - 27 września 2010, 20:38:46 - 77-255-105-152.adsl.inetia.pl
czy to jeszcze Puszcza, czy już rezerwa Cracovii ?
Kwedyczenko, Zachariasz, Świstak , Ankowski, Kmak, M. Morawski, Szwajdych - byli zawodnicy (w większości wychowankowie Cracovii
Koroza - dyr. sportowy, Piotrowski - były trener - byli zawodnicy Cracovii
Jonczyk - trener - były trener Cracovii ;)
a poważnie. Robert - udowodnij wszystkim krytykom co jesteś wart. Są tacy, którzy doskonale wiedzą, że sukcesy, które poszły na konto pewnej osoby [i w Cracovii i w Arce] - to była Twoja robota.

do Mati - 27 września 2010, 20:41:02 - 77-255-105-152.adsl.inetia.pl
a ty Mati powinieneś się zająć hodowlą swojej ortografii co najwyżej,
chyba, że chcesz mieć niebezpieczną pracę na przodku kopalni miedzi.

Leszek - 27 września 2010, 20:45:11 - aaup26.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry trener i bardzo ambitny!!!

zamirski - 27 września 2010, 20:57:42 - user-188-33-59-57.play-internet.pl
jest nowy trener, wraca po kontuzji Arek Lewiński - Puszcza pójdzie w górę tabeli

Pistols - 27 września 2010, 20:59:58 - rtr-0-202.interkar.pl
Dobry trener !!Areczka pamięta!!TAG!!!

kulah - 27 września 2010, 21:40:04 - dynamic-87-105-235-99.ssp.dialog.net.pl
Zagłębie Lubin pamięta i do dziś jest wdzięczne! Poza tym to mendowaty z gęby ;)

szefo - 27 września 2010, 22:07:37 - 87.116.244.61
gorszego juz chyba nie mogli znaleź!!LUBIN pamięta jak zniechęcił zawodników do siebie .zawodnicy nie nazywali go trenerem tylko wychowawcą wychowania fizycznego.WSPÓŁCZUCIA DLA PUSZCZY !!!!!!!!!

cxsc - 27 września 2010, 23:41:10 - user-109-243-5-202.play-internet.pl
magister Jończyk
pamiętam go z dawnych lat jak grał w rezerwach Cracovii - piłkarsko słaby, ale ambitny

korikaa - 28 września 2010, 0:38:00 - 213.134.186.164
To też coś dodam. Piłkarsko świetnie się zapowiadał, miał rewelacyjną wydolność, ale nie wyszedł wysoko - grał trochę na Śląsku i w rezerwach Cracovii. Jako trener bardzo fachowy, profesjonalny, nowoczesny, doskonały taktyk z bogatym warsztatem, ponadprzeciętnie inteligentny, nieco gorszy motywator. Jako człowiek niesamowicie uczciwy, facet z zasadami.
Robił świetną pracę w Cracovii i Arce jako asystent trenera (dziś większość uważa, że zespoły z tamtych lat jemu zapewniają sukces i wydaje się, że mają rację). Udowodnił to z resztą przejmując samodzielnie drużynę Arki, ktorej kibice do dziś są mu bardzo wdzięczni za usykanie awansu. W Zagłębiu trafił na zgraję piłkarzyków-amatorów, którym jego bardzo profesjonalne podejście po prostu nie pasowało.
W Niepołomicach będą mieć jednego z najlepszych trenerów w Polsce.

gdynianin - 28 września 2010, 8:06:57 - host-81-190-25-184.torun.mm.pl
korikaa!!!....zgadzam sie z toba w 100%!W Lubinie gwiazdorkom niechcialo sie pracowac i tyle.Szkoda faceta.Zyczylbym sobie aby jeszcze zawital w Arce

wlodar - 28 września 2010, 12:34:49 - net-83-175-131-227.markom.krakow.pl
połowa drużyny pasiasta! może coś z tego zrobi...

gd - 28 września 2010, 12:43:37 - 89.151.50.188
Facet nie robi ani jednej zmiany w meczu, bo 'śmierdziało golem'. Przecież wprowadzenie dodatkowego napastnika gdy przeciwnik broni się całą 11-tką to głupota prawda? ;]

tttttt - 28 września 2010, 14:12:42 - public-gprs24472.centertel.pl
nnnniiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

do korika - 28 września 2010, 14:47:06 - enb94.neoplus.adsl.tpnet.pl
zobaczymy za pół roku,jak coś osiągnie

mix - 28 września 2010, 15:14:28 - tor-exit.pdqvpn.com
Kibic lubińskiego Zagłębia współczuje fanom Puszczy.
Spadek macie jak w banku z tym patałachem.
Cienias, którego zawodnicy biją w szatni

km36 - 28 września 2010, 16:50:02 - 77-254-198-59.adsl.inetia.pl
dobrze,że podziękowali Piotrowskiemu.może teraz Zachariasz w końcu dostanie szansę gry,bo z jego umiejętnościami spokojnie mógłby bronić w 1 lidze albo nawet w ekstraklasie.

Niepołomic - 28 września 2010, 18:54:28 - bfo81.neoplus.adsl.tpnet.pl
do "km36" kiedy widziałeś Zachariasza w akcji???
Bo ja jakoś sobie nie przypominam żeby ostatnio w ogóle grał i popisywał się swoimi wspaniałymi umiejętnościami!!!! A co do Kwedo obecnego nr.1 bramkarza Puszczy, śmiesz twierdzić że jest słabszym bramkarzem od Zachariasza??

pit038 - 28 września 2010, 20:23:00 - acdr249.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zachariasz powinien otrzymac szanse gry.Kwedyczenko puszcza w kazdym meczu gola,niech odpocznie troche i ustąpi mlodszemu

WKS - 28 września 2010, 21:36:05 - 188.147.39.171.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Chyba już ten jończyk byłby lepszy od tarasiewicza!

ZL - 29 września 2010, 7:43:50 - ip-71-191.mofnet.gov.pl (10.15.23.61)
kibice Zagłębia to chyba jakieś przykre typy, poza mną, Jończyk skończył w Lubinie bo u nas role zdrowe zasady TRENER PIŁKARZE zostały postawione do góry nogami czego doświadczamy 4 sezon: Folnalik, Jończyk,Leśniak, teraz mają problem z Bajorem...więc raczej nie poczuliśmy pracy Jończyka. Co do samego Jończyka to fakt...gościu jest lekkim bufonem, ale może wynika to z ambicji, którą chce przenieść na swoich podwładnych. a gdzie jest ZL z tymi piłkarzami wszyscy widzimy...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas