28 września 2010, 22:44:12 - pmamczak
LM: Fabiański obronił rzut karny

Łukasz Fabiański obronił rzut karny w meczu Ligi Mistrzów, w którym jego Arsenal FC pokonał 3-1 (1-1) na wyjeździe serbski FK Partizan.

28 września 2010, 20:45 - Belgrad
FK Partizan 1-3 Arsenal FC
Cléo 33 (k) - Andriej Arszawin 15, Marouane Chamakh 71, Sébastien Squillaci 82

żółta kartka: Saša Ilić (FK Partizan).
czerwona kartka: Marko Jovanović (56. minuta, FK Partizan, za faul taktyczny).

sędziował: Wolfgang Stark (Niemcy).
widzów: 29348.

W 57. minucie Andriej Arszawin (Arsenal FC) nie wykorzystał rzutu karnego (Vladimir Stojković obronił).
W 84. minucie Cléo (FK Partizan) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Fabiański obronił).

Fabiański rozegrał pełne 90 minut, a cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził inny polski bramkarz - Wojciech Szczęsny.

Arsenal FC zajmuje po dwóch meczach pierwsze miejsce w grupie H z kompletem zdobytych punktów.

xXx - 28 września 2010, 22:48:03 - *.centertel.pl
Pierwszego karnego wpuscil jednak =] nastepnie bramkarz Partizanu obronil karnego strzelanego przez Arszawina no i potem Fabianski obronil drugiego karnego... jak dobrze pamietam w oba karne strzelal Cleo

Wigry - 28 września 2010, 22:48:13 - *.suwalki.vectranet.pl
Brawo !

lol - 28 września 2010, 22:48:36 - *.croy.cable.virginmedia.com
No i dobrze Fabian! Cos takiego wlasnie bylo Ci mam nadzieje potrzebne zeby sie podbudowac psychicznie, ale zrob sobie i nam przysluge - przejdz gdzies gdzie bedziesz gral jako no1 a nie jak Almunia lapie kontuzje. Reprezentacja Cie potrzebuje

KBC - 28 września 2010, 22:49:32 - *.146.105.116.nat.umts.dynamic.eranet.pl
3x brawo

ADR - 28 września 2010, 22:50:09 - *.ssp.dialog.net.pl
xXx: puszczenie karnego to nie wstyd. Z karnym jest tak: jak bramkarz obroni: super, jak nie obroni: trudno. Bo tak naprawdę zależy to tylko od strzelającego. Jak dobrze strzeli, to na 99.9999% będzie gol. A jak źle to na 90%

sebinho - 28 września 2010, 23:34:05 - *.adsl.inetia.pl
ADR powiem Ci szczerze że jak strzelający dobrze strzeli to na 100% jest gol. Nie ma karnych obronionych , są tylko źle strzelone

Adi-KSG - 28 września 2010, 23:47:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Fabian !!!

damjan - 29 września 2010, 0:17:30 - *.netpower.pl
Głupoty gadacie. Nie raz strzał jest technicznie i siłowo dobrze wykonany, a bramkarz jest na tyle zwinny bądź doświadczony że umie wyczuć strzelającego i rzucić się w odpowiedni róg. Przecież gdyby umówione było że każdy ma strzelał w środek bramki to zawsze mówiono by o błędzie bramkarza gdyby puścił.

Lenin - 29 września 2010, 0:37:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i bardzo dobrze ! niech przegrywają serbskie , słowackie , białoruskie i norweskie kluby ! trzeba gonić , gonić , gonić w rankingu !!!

hacek - 29 września 2010, 10:19:29 - *.chello.pl
I mniejwięcej taki sam był efekt on gadał a robili inni.

Maxi Kaz - 29 września 2010, 10:58:18 - *.opera-mini.net (*.162.248.163)
Brawo Łukasz. Polska jest z ciebie dumna.

Gringo - 29 września 2010, 11:30:39 - *.play-internet.pl
jak to mówią Meksykanie: Raz to i wąż pierdnie...

kondi192 - 29 września 2010, 11:50:50 - *.icpnet.pl
Czy to nie ten Cleo co miał grać w Lechu po odejściu Lewego ??

DEXTER - 29 września 2010, 12:07:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no brawo Fabian może w końcu cię docenią

pwisnia86 - 29 września 2010, 12:33:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To chyba ten...

GuessWho - 29 września 2010, 13:25:05 - *.elomza.pl
Tak to ten Cleo.Partizan chciał za niego ok 1mln euro.Teraz pewnie cena jest już z 2wa razy większa.

Roger - 29 września 2010, 14:25:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jestem bramkarzem i jakoś trener mówił że co to aż 11 metrów i dajesz strzelić sobie gola?
karne są nie do obrony gdy są strzelone w gorę dokładnie gdyż nikt nie jest na tyle szalony żeby wyjśc w góre aż do okienka a odpuścić inne rogi....

Rbq - 29 września 2010, 15:32:37 - *.pkobp.pl
Nie ma co się zachwycać. Raz do roku i miotła sama strzela.

suwalski - 29 września 2010, 15:45:13 - *.mht-gw.lannet.org
bravo

menager - 29 września 2010, 17:00:05 - *.bb.sky.com
jak to mowi nasz szanowny ekspert pilkarski Jan Tomaszewski bohater Wembley, nie ma karnych obronionych, sa tylko zle strzelone

patyro - 29 września 2010, 17:17:35 - *.4web.pl
Bravo Fabian

lech pozna - 29 września 2010, 17:48:49 - *.cdma.centertel.pl
fuks

kol - 29 września 2010, 21:57:39 - *.147.177.226.nat.umts.dynamic.eranet.pl
zobaczcie jak lech sobie w brode pluje interesowali sie cleo a cleo strzela gol za golem

mks panu - 30 września 2010, 19:36:43 - *.adsl.inetia.pl