30 września 2010, 17:46:58 - slady
U-17: Cypr 0-3 Polska

W drugim meczu towarzyskim rozgrywanym w Pafos reprezentacja Polski do lat 17 (rocznik 1994) wygrała z Cyprem 3-0 (0-0).

30 września 2010, 16:00 - Pafos
Cypr 0-3 Polska

Pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Kto Strzelił Bramki???

alik - 30 września 2010, 18:40:51 - *.tpnet.pl (*.10.186.91)
Bagiński x2, Biel x1. Gratulacje. Brawo chłopcy.

hagi - 30 września 2010, 18:50:11 - *.wi-net.pl
no ładnie

sda - 30 września 2010, 19:02:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
trudno żeby z Cyprem nie wygrywać.....

@sda - 30 września 2010, 19:10:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powiedz to seniorskiej reprezentacji Portugalii...

sdsafs3545 - 30 września 2010, 19:17:37 - *.elpos.net
eee panowie a co pisaliscie w środe ?

shady - 30 września 2010, 19:47:09 - *.bialystok.vectranet.pl
O.o kurde jakis cud U-17 wygrywa U-19 wygrywa, ja chyba snie to chyba nie polska grala

SFfv - 30 września 2010, 20:01:16 - *.play-internet.pl
a skladu to nie podacie nigdy chyba 90minut
brawo chłopcy z reprezentacji w fifie wygrałem 4!

Bartes - 30 września 2010, 20:54:20 - *.159.10.24
brawo, za cztery lata chce was widziec w pierwszym składzie naszej kadry na Mistrzostwach Swiata w Brazylii - wedlug mnie Polska wtedy dojdzie do cwierćfinału

AdiRF1908 - 30 września 2010, 21:06:41 - *.ssp.dialog.net.pl
Ten Biel pyka już ogony w 3 lidze w SMSie

PolaK - 30 września 2010, 21:46:23 - *.szczecin.mm.pl
Brawo Polacy , Biel dobry grajek,grał Stefański ?

gf - 30 września 2010, 22:03:23 - *.adsl.inetia.pl
W końcu!!! aaaa Jesteśmy najlepsi!!!!

f - 30 września 2010, 22:59:38 - *.14.169.60
ale jazda. co się dzieje z polską piłką? same dobre wyniki. czyżby szły lepsze czasy?

thelete - 30 września 2010, 23:05:37 - *.76.169.30
Krycha Nowak był najlepszy, wszedł w II połowie i od razu 3 bramki wpadły, Brawo Krycha!!!!!!!

Manager - 1 października 2010, 12:15:06 - *.181.167.126.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Krystian Nowak z SMSu? Powiedzcie mi co ten człowiek robi w reprezentacji.... On nawet biegac nie umie, a co dopiero przyjąc piłkę lub zagrac 1x1....

ddz - 1 października 2010, 12:48:11 - *.dzierzoniow.vectranet.pl