10 października 2010, 21:02:49 - euzi
ePNA: Występ Matawu w reprezentacji Zimbabwe

Pomocnik Polonii Bytom Clemence Matawu zaliczył występ w barwach Zimbabwe w meczu przeciwko reprezentacji Republiki Zielonego Przylądka. Spotkanie eliminacji Pucharu Narodów Afryki zakończyło się bezbramkowym remisem. Matawu przebywał na boisku do 58. minuty, kiedy zmienił go Nyasha Mushekwi.

10 października 2010, 15:00 - Harare (Rufaro Stadium)
Zimbabwe 0-0 Republika Zielonego Przylądka

Powołany do reprezentacji Zimbabwe był także Costa Nhamoinesu. Piłkarz Zagłębia Lubin nie wystąpił w tym meczu. Drużyna Matawu jest obecnie trzecia w grupie 1 eliminacji PNA i ma na koncie dwa punkty zdobyte w dwóch spotkaniach (wcześniej wyjazdowy remis z Liberią).

safa - 10 października 2010, 21:07:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i mial asyste ;d

wislak - 10 października 2010, 21:10:07 - *.chello.pl
do safa
gratuluje poczucia humoru ;)

bach. - 10 października 2010, 21:41:45 - *.chello.pl
Powołany był także Choto. Więc zdanie powinno brzmieć "W kadrze reprezentacji Zimbabwe był także" ;)

DiabloGKS - 10 października 2010, 21:44:29 - *.smgr.pl
no no coś tam pograł ...
dziwi mnie to że np :
Choto,Chinyama nie grają w rep.swojego kraju a u nas stanowią trzon drużyny.
tak samo jest z Arboledą gra na wysokim poziomie a w reprezentacji kolumbii nigdy nie zagrał..

doDiabloGK - 10 października 2010, 21:55:18 - *.chello.pl
Choto dostał powołanie, a Chiniyama też dostawał gdy z jego zdrowiem było wszystko dobrze. A teraz 1 kontuzjowany, a drugi od 1,5 roku próbuje się wyleczyc.

czesiek - 10 października 2010, 22:04:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
bach - Choto nie był powołany, ponieważ jest kontuzjowany.

bach. - 10 października 2010, 22:32:25 - *.chello.pl
Po meczu z Lechem przyszło powołanie dla Dixona Choto, tak podała oficjalna strona Legii.

hardkor - 11 października 2010, 13:32:59 - *.146.89.62.nat.umts.dynamic.eranet.pl

do DiabloG - 11 października 2010, 19:33:54 - *.236.26.8
nie rozśmieszaj mnie. W reprezentacji Kolumbii grają dużo lepsi zawodnicy niż Arboleda.

Lenin - 11 października 2010, 23:42:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a co z tym kolesiem z Burkina Faso ? zagrał w reprezentacji ? podobno wygrali 3:1